PDA

View Full Version : pomo6t gadjeto mi e mn stranen



11-12-2006, 15:31
zna4i moqt problem e sledniqt:hodq s 1 mom4e i mn go obi4am problemite sa nqkolko 1toi e ot drug grad i n rqdko go vijdam 2 darji se mn stranno :smt010 kogato sme sami e mn sramejliv,revnuvame a v sa6totot vreme kazva pred priqtelite si 4e iska samo sex s men nemoga da rabera kak 4ovek koito kogato sme nasame e tolkova sramejliv moje da iska samo sex,dr problem e 4e mi kazaha 4e iska da skaza s men nai dobriqt mu frend(koito me haresva6e predi a sega hodi s 1 moq fr)no se vidqhme s nego i ti be6e mn mil neprekasnato tragva6e kam men za smetka na tova az se darjah studeno za da vidq kakvo 6e napravi i dali e samo za sex,no toi cqla ve4er tragva6e kam men be6e mil ivpro4ie,na drugiq den priqtelkata mi koqto hodi s nai dobriq mu fr mi kaza 4e toie spodelil s priqtelq si 4e mu e bilo na varha na ezika da skasa s men no ne go e napravil molqvi daite mi savet kakvo da napravq i za6to pravi taka darji se super milo aiska da skasame kakvo stava pls daite mi savet :smt010

VeSna
11-12-2006, 15:42
Съвет - заеби го !

iiirish
11-12-2006, 16:16
предполагам, че се преструва пред теб щом е различен когато е с приятелите си. един човек, който държи на дадена връзка никога няма да тръгне да я проваля с приказки, че иска само да се възпозва.

зарежи го и си гледай живота ;)

L_i_z_I
11-12-2006, 16:25
Мм може би е искал да скъса с теб по по-деликатен начин и не е искал да те нарани до такава степен,но не му е стигнала смелостта да го направи..знам ли :roll:

Shadow_Walker
11-12-2006, 16:40
Ами може би пред приятелите си иска да се прави на отворен, докато пред теб се държи мило.Сигурно не е посмял да скъса с теб, защото вътрешно не те иска само за секс а си те харесва.
Моят съвет е да говориш с него-да го разпиташ защо се държи толкова странно и да се изясните.Пък ако излезе, че не съм прав-има много риби в морето :-D

koalka
11-12-2006, 18:37
Трябва задължително да говориш с него и наистина в очите да ти кажа,какво иска то теб.

teardrop
11-12-2006, 18:42
предполагам, че се преструва пред теб щом е различен когато е с приятелите си. един човек, който държи на дадена връзка никога няма да тръгне да я проваля с приказки, че иска само да се възпозва.

зарежи го и си гледай живота ;)

sladka_kuchka
11-12-2006, 19:31
vinagi kogato sa s priqtelite si momchetata se darjt grubo i nadmenno s gadjetata si no ti pogovori s nego i mu kaji che toq nomer ne minava moe si priznae pak togava :!: ;-)

nasty_13
11-12-2006, 19:38
spored men e glupav komplexar no ne iskam da izkazvam mnenie za hora koito en poznavam :-D

LO6IQ
11-12-2006, 19:44
тц.. странно ,знам ли защо се държи така ... Заеби го и си намери друг :mrgreen: :smt016

tra-la-la
11-12-2006, 19:45
vinagi kogato sa s priqtelite si momchetata se darjt grubo i nadmenno s gadjetata si no ti pogovori s nego i mu kaji che toq nomer ne minava moe si priznae pak togava :!: ;-)


mmm nenenenenene otanala si s gre6no vpe4etlenie ne vsi4ki mom4eta pone az ne spadam kum tva 4islo :) a na mackata deto e pusnala temata 6te kaja toq se prai na nqkoi i iska6 li da ti kaja 6o iska da te zareje sq nz praili li ste sex ako ste praili tva e vuzmojna pri4ina za6toto priqtel4etata mu sa na mnenie ebe6 hvurli6 ebe6 hvurli6... i na6to mom4e poneje da ne mu se smeqt iska tva da napravi ako puk ne ste praili sex moje bi ne6to ne te haresvat priqtelite mu i za tva sa mu kazali da te zareje i toi da se pokaje kvo e "mujkar4e" iska da te zareje i v dvata slu4eq gube6tata si ti osven ako ne si izigrae6 kartite taka 4e da ne go zareje6 purva e kajete sega ne sum li prav

KuReC
11-12-2006, 20:06
suvet si4ki ta lijat lujat preebat ...... i si4ki ta ebaat
suvet pitai go

piska_
11-12-2006, 20:17
Съвет - заеби го ! :wink:

Nightmare
11-12-2006, 20:41
Няма смисъл да поддържаш връзка с човек, който не те уважава и говори така за теб пред приятелите си. Просто не си заслужава.

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:01
предполагам, че се преструва пред теб щом е различен когато е с приятелите си. един човек, който държи на дадена връзка никога няма да тръгне да я проваля с приказки, че иска само да се възпозва.

зарежи го и си гледай живота ;)
напълно съгласна съм! не си трови живота заради някои които не го заслужава ;)

MoHuTo
11-13-2006, 11:18
Има и др вариант:той да те харесва, а приятелите му - не!И затова да прави така, но все пак имай предвид, че колкото и да се влияе от мнението им,ако иска да е с теб нищо няма да го спира!

nikinkaaa
11-13-2006, 11:19
Глупак!Ритни го по задника и не го закачай повече!