PDA

View Full Version : проблем и то голям!!!



KiLLa BaBe
11-12-2006, 15:32
ами запознах се с едно момче в чата и той беше от др град..ама един ден ми се обажда и казва...аз съм в твоя град и ще уча вече тук!!!ай видяхме се,пихме кафе (ние сме адски близки приятели) и от тогава започнахме да излизаме заедно...аз обаче вече хлътнах по него-аски мн и мисля те това е лошо..познаваме се от 7 месеца..сега излизам с него но сме само приятелчета..праща ми по 10 смс на ден,пишеме си,даже си и говориме по 4-5 часа по skype...ахх става ми все по-гадно защото си мисля че няма да мога да бъда с него...напоследък се ми се цупи защото ми е пратил смс а аз не съм му отговорила и всякакви такива...нз това ме кара да мисля че има някакви симпатии към мен,но когато нечто го попитам към тази тема той се отклонява....нз какво да правя...помощ...да му кажа ли че съм хлътнала по него,да изчакам ли или въобще да не си признавам?!страх ме е че ако му кажа всичко това може да го загубя като приятел...HELP
:cry:

Fat_phil
11-12-2006, 15:39
mnogo e prosti4ko .... samo po tova 4e ti se surdi kogato ne mu otgovarqsh e dostatu4no da razberesh 4e toi ve4e te haresva i ima neshto kum teb.... tova 4e gleda da izbegne temata , mi se struva 4e moje da e pritesnitelen... spored men shte e hubavo da mu "NATVURDISH" 4e imash neshto kum nego ili ako i tova ne pomogne napravi 1vata kra4ka.... 100% sum siguren 4e ima neshto kum teb..... nikoe mom4e ne izliza tolkova 4esto s nqkoe momi4e , ne i prashta po 10smsa na den ili ne si govori po skype s neq po 4-5 4asa ako nqma nishto kum neq ;) za tova az ti davam garanciq ;)

KiLLa BaBe
11-12-2006, 15:44
да обаче тука идва малкия проблем че и аз съм малко срамежлива...е поне пред него и мн ми се е изкало когато сме заедно да го целуна обаче ме е страх от това че той може да ме отблъсне и така да убия приятелството което има между нас... :smt010

iiirish
11-12-2006, 15:55
според мен няма да загубиш нито него, нито приятелството ви ако бъдеш открита и пряма с него и му кажеш за чувствата си. а това, че си срамежлива няма да е пречка ако се отпуснеш и добиеш малко кураж ;) успех

KiLLa BaBe
11-12-2006, 16:01
мерси ..мисля да пробвам ако събера смелост :оопс: аххх мн ми е страноо защото сега пиша в тоя форум а той ми се цупи за това че не съм му отг на смс-а.... :smt010 ако знае само колко държа на него...е аз съм му го казвала че го чувствам адски близък и че държа на него...ама искам да му кажа че вече сам влюбенааа :cry: аххх пустия срам ще ме убие.....

L_i_z_I
11-12-2006, 16:33
Според мен това са типични признаци,че и той има чувства към теб..но никога неможеш да си сигурна.А това,че постоянно отклонява темата,на мен ми се стърува,че се страхува да признае чувставта си кам теб,за да не бъде отхвърлен. :mrgreen:

KiLLa BaBe
11-12-2006, 16:44
хмм добре дайте ми някав съвет...какво да направя,как да му кажа че го харесавам или направо дa тръгна да го целуна?!нззз помощ... :oops:

L_i_z_I
11-12-2006, 16:57
Амии като за начало по добре недей още да му признаваш чувствата си ..прави му някакви малки занци,флиртувай,но не прекалявай..и така с течение на времето сама ще разбереш и ще усетип какво чувства той..това е моят съвет :wink:

Shadow_Walker
11-12-2006, 16:59
Ами започваш да му намекваш, че си влюбена и продължаваш с целувка :-D

KiLLa BaBe
11-12-2006, 16:59
hmmm nz..edin me savetva da davam a drug da flurtuvam samo s nego...hmm mn sam obarkana?! :-k ](*,)

KiLLa BaBe
11-12-2006, 17:01
a koga da go napravq..v na4aloto na sre6tata ili kogato ve4e me izpra6ta?! :lol:

Shadow_Walker
11-12-2006, 17:04
a koga da go napravq..v na4aloto na sre6tata ili kogato ve4e me izpra6ta?! :lol:Еми аз мисля, че няма смисъл да се чака...познавате се от толкова време, излизате постоянно-за кога да чакаш.
Ами още в началото, че да имате достатъчно време да обсъдите чувствата си :-D

KiLLa BaBe
11-12-2006, 17:11
ахх мерси..но ако ме отблъсне..т.е ако не ме харесва?!дали пак ще сме приятелите които бяхме преди целувката и това което ще съм направя? :-k

Shadow_Walker
11-12-2006, 17:21
Ако те отблъсне нищо не пречи да останете приятели, така че спокойно :)

KiLLa BaBe
11-12-2006, 17:32
amm nzmm mn sam obarkana 6tot toi mi kaza 4e pravi sex s biv6ata si priqtelka?!spored mene ako me haresva6e nqma5e pone da mi go kaje..ama edin pat toi mi pisa sms v koito kazva6e 4e se privarzva kam mene i az go prieh kato ,,vlubva" i mu pisah 4e e o6te mn rano da se vlubva v mene...i malko tupo se darjah..mislq 4e i zatova moje da go e strah da mi kaje 4uvstvata si ... ako togava e bil iskren i se e opla6il da ne go otblasna pak.... ](*,) :oops: 8-[

koalka
11-12-2006, 17:36
Еми няма друт начин,освен да говориш с него окончателно и да му признаеш чувствата си.Но не съм убедена,че той няма чувства,защото тая постоянна връзка,която поддържате...Може и той да се срамува...

KiLLa BaBe
11-12-2006, 18:13
hmmm 6te vi poslu6am i kogato se vidime 6te mu kaja za 4uvstvata si...ili pone 6te poflirtuvam s nego 8) a dali toi 6te me razbere i dali 6te priznae dali 4uvstva ne6to kam mene 6te se vidi... :lol: =D>

KuReC
11-12-2006, 20:22
iiiii kaji ko e stanalo

KiLLa BaBe
11-13-2006, 20:02
ami eto..dnes taka se stekoha ne6tata 4e az trqbva6e da kaja 4e go haresvam i toi kakvo napravi..zamul4a...ni6to ne kaza po temata osven tova 4e..abe leko i diskreto me otrqza...ve4e nzm kakvo da si mislq...do predi da mu go priznaq si mislih 4e i toi ima nqkakvi 4uvstva kam mene,a sq kakvo se polu4i!?nzmm ](*,) ](*,) :smt010 :smt010 :cry: :cry:

KiLLa BaBe
11-13-2006, 20:11
off a nai-tupoto e 4e sega nzm kak da se durja i kakvo da mu kaja?! :-k ](*,) :smt010

smbd
11-13-2006, 20:45
виж.... Не спичай... Дръж се сякаш нищо не е станало... Пък той не може да няма нищо към теб... може просто още да не иска да си признае чуваствата и това да му е дошло като гръм от ясно небе :) Не губи надежда ... тя винаги остава последна... Ако това продължи да те тормози направо го питай какви са неговите чувства към теб... Кажи му всичко така няма да има недоумения и докатки :) успех... знам какво ти е

DaRk^EviL{F}
11-14-2006, 06:30
vij razbiram te za6toto i az s1m bila taka i daje znam za6to toi se d1rji taka....ti kaza 4e se poznavate 7 meseca....tva e mn vreme... i ako toi ima nqkakvi 4yvstva e sviknal da gi prekriva za6totogo e strah da ne te zagybi kato priqtel...tva 4e sq ti si my priznala kakvo 4yvstva6 k1m nego mojebi my se e storilo kato gr1m ot qsno nebe,za6toto do sq ti ne si pokazvala 4e s16tnost go obi4a6 kato mom4e...i toi se e stresnal.... a ako ne e tva...zna4i mojebi neznae kakvo izpitva k1m teb... :( no az sq 6ti dam s1vet....izlezte pak...no tozi p1t otidete nqk1de k1deto moje da ste ti i toi samo...(kino) sednete edin do dtug i si pogovorete....obqsni my vsi4ko no ne o4akvai vednaga toi da ti otv1rne...ako zam1l4i...ne go nasilvai...ako zapo4ne da smenq emata...smeniq i ti,kato se prehv1rlite na nqkoq po qki4ka tema ;) emi..tva...samo s tva moga da ti help srr... i k1mset :)