PDA

View Full Version : mn vi molq za spe6na pomo6t



iinnaa
11-12-2006, 18:36
:smt007 zdr na vsi4ki,iskam da vi popitam za edno ne6to koeto sam sigurna 4e se e slu4valo na vseki.prosto imam nujda ot pomo6t a nqama na koi da se opra.zna4i zapoznah se s edno mom4e koeto e s 5 godini po golqmo ot men,i u4i v dr grad.mn go haresvam,mislq 4e m/u nas 6te 6te se polu4i za6toto i toi ne e bezrazli4en kam men,no problema e v tva 4e e mn dale4e i znam 4e 6te mi e mn gadno ako 4ustvata se zadalbo4at.daite mi savet da riskuvam li da buda otnovo naranena?naistina si struva mom4eto no se strahuvam za6toto naistina moite 4ustva se mn golemi kogato obi4am,obi4am;}

koalka
11-12-2006, 18:38
Трябва ти сама да решиш какво искаш.И ако искаш нещо да стане трябва да рискуваш.Има ги и двете възможности.

iinnaa
11-12-2006, 18:45
mi az znaq kvo iskam,iskam nego no prosto me e strah ,za6toto dr mom4e tolko qako me narani 4e ot togava me e strah da obi4am.i sled nego kolko m sam naranila samo az si znam,polu4i se ne6to kato otma6tenie.no sega se osaznah i naistina go iskam do men!

piska_
11-12-2006, 18:55
Не искаш да рискуваш, за да не бъдеш наранена ... ами помисли хубаво и реши самичка :wink:

Bloodlust
11-12-2006, 18:57
И какво? Ще се "обичате" по чата? Ти казваш, че той е по-голям от теб. А ти на колко си? И как мислиш е възможно да просъществува такава връзка? Изобщо правиш ли си сметка, колко "често" ще се виждате.
Твой избор, но аз мисля, че трябва да зарежеш всякакви илюзии, че може да се получи нещо...

iiirish
11-12-2006, 19:00
хиляди пъти съм казвала, че лично за мен връзките от растояние се поддържат ужасно трудно и продължителността им успоредно със сериозноста на тези отношения е почти невъзможна. за мен една връзка трябва да мине през етапите на ежедневието за да се нарече тя истинска. иначе тя просто ще лети някъде в облаците, един от двамата ще се заблуждава че всичко е наред, докато дригия си прави каквото си иска... тоест в тези връзки никога не може да се има пълно доверие на партньора колкото и добре да мислиш, че го познаваш. пък и от растоянието чувстата бързо охладняват. нали знаеш, че невиждани очи се забравят

KuReC
11-12-2006, 19:30
po dobre nedei

tra-la-la
11-12-2006, 20:01
И какво? Ще се "обичате" по чата? Ти казваш, че той е по-голям от теб. А ти на колко си? И как мислиш е възможно да просъществува такава връзка? Изобщо правиш ли си сметка, колко "често" ще се виждате.
Твой избор, но аз мисля, че трябва да зарежеш всякакви илюзии, че може да се получи нещо...

stiga deeeeee pri men e su6tata istoriq e vqrno sigurno tq e dosta po malka ot men no za6to da ne obita e da i ti si prava mom4eto e s 5 god po golqm sumnqva m d si sedi miren no neka da opita ako puk stane ne6to 6te izpita tolkova hubavi ne6ta

nasty_13
11-12-2006, 20:03
Трябва ти сама да решиш какво искаш.И ако искаш нещо да стане трябва да рискуваш.Има ги и двете възможности.
ПОдкрепям ! :smt007 :smt008

tra-la-la
11-12-2006, 20:03
хиляди пъти съм казвала, че лично за мен връзките от растояние се поддържат ужасно трудно и продължителността им успоредно със сериозноста на тези отношения е почти невъзможна. за мен една връзка трябва да мине през етапите на ежедневието за да се нарече тя истинска. иначе тя просто ще лети някъде в облаците, един от двамата ще се заблуждава че всичко е наред, докато дригия си прави каквото си иска... тоест в тези връзки никога не може да се има пълно доверие на партньора колкото и добре да мислиш, че го познаваш. пък и от растоянието чувстата бързо охладняват. нали знаеш, че невиждани очи се забравят

vqrno za o4ite no nali znae6 istinska lubov rujda ne hva6ta no prava si 4e s vremeto ne6tata stavat kofti e molq 4e da zamina da jiveq pri priqtelkata si predi 4uvstvata da sa zaminali no ni6to ne se znae pone sme si obe6tali edin na drug da ne se razdelqme

iinnaa
11-13-2006, 10:09
mersi nistina mn za otgovorie,az mislqa da opitm pak kvoto 6te da stava se pak sam samo na 14-15 god i jivota e pred men.koi znae moje pak i da se polu4i? :-k

tedinkata_
11-13-2006, 11:34
riskuvai... O:)

Chukasimo
11-13-2006, 11:37
интересно ми е само как осети, че нещата ше се получат...ми ако само иска да те " ](*,) " ше си останеш с разочарованията...тфа 5 години не са малко

rali4ka91
11-13-2006, 13:19
От личен опит ти казвам,че връзките от разстояние са много трудни.Сега аз не съм била безкраино влюбена в момчето с което бях, но все пак знам какво е.На мен лично не ми допадаше този тип връзка, защото не обичам да изневерявам и да предавам хората,т.е. бях вярна.Виждахме се веднъж седмично, а през другото време не можех да си хвана друг...накрая скъсахме по моя воля.Виждах че тази връзка няма бъдеще,нямаше да се съберем на едно място... и всичко приключи.Ако смяташ, че има някаква реална възможност тази връзка да просъществува дълго поеми риска , но ако смяташ,че тя няма бъдеще...забрави за него, ще ти бъде адски трудно.УСПЕХ!!!