PDA

View Full Version : Как да кажа на наще?



11-12-2006, 19:03
Имам 3 двойки - две по химия (разбираемо е - не я разбирам) и 1 по лит. По бел оценките са ми 5 5 6 2 5 а по химия 2 2 5 и сега очаквам 6-ца на входното ниво. За химията може нищо да не кажат, но по български ще зейнат. Как да им го кажа - като изкарам по добра оценка и д им кажа за предната или .. ? :?

RoyTheReaper
11-12-2006, 19:08
ако изкараш по-добра оценка и им кажеш тогава за двойката, скандала няма да ти се размине - дори няма изобщо да ги интересува хубавата оценка. освен това ще вдигнат още повече пара за това че не си им казал/а навреме. по-добре им кажи възможно най-скоро, защото скандала и наказанието ще се състоят така или иначе.

Sladkata_Nansi
11-12-2006, 19:13
Samo moga da ti kaja,4e kolkoto pove4e bqga6 ot otgovornost, tolkova po-lo6o stava!Vse nqkoga 6te trqbva da kazva6!Pak i mai e vreme da se postegne6 malko ;) Ae uspeh i dano roditelite ti da sa razbrani hora :D

suzanna
11-12-2006, 20:18
ami pri tiq ocenki po literatura spokoino mojesh da im kajesh che tazi e bila edno nedorazumenie. to e veroqtno i uchitelkata da ne q smqta nakraq. kolkoto do himiqta - men sushto mn mn me mucheshe. ednata godina po vsichko imah 6tici, edna 5ca po matematika i 4 po himiq:(. prosto polagai poveche usiliq ako durjish na ocenkata. tva e to :(

гост 0
11-12-2006, 20:22
се пак зависи и от родителите
и мен ме е страх да казвам лоши оценки, въпреки че никога не са ме наказвали за каквото и да боло. само ми се карат... ма и тва не е прооле. поне на мене проблема ми е че като знам колко кофти ще му стане на бащами... :?
аз слабите оценки почти никога не ги казвам, а като идат на родителска и видат дневника, тогава разбират. и тогава минава по-леко при мене (понякога само казват "кви са тея слаби оценки в дневника")
при твойте родители незнам как е положението... ти тябва да им намериш начина... :wink:

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:10
Омг ... за кфо изобщо пускаш темата?!!?! Казваш им и ше се опиташ да ги поправиш ... кфо толкова се палиш от глупости :smt017

11-13-2006, 03:50
Аз, че ще ги оправя, ще ги оправя, но наще ще викат че не ги интересува че ще ги орпавя, а това, че съм ги изкарал вече и имам слабите оценки. Ще видим кво ще направя :-s

11-13-2006, 11:27
Е, сега се прибрах от даскало и ги изненадах с 1 шестица по химия (на входното) и 3-те двойки :lol: Казах им и те казаха ' други оценки има ли, които да не знаем ?' и аз казах ' не ' :) Благодаря, че ми дадохте съвети :)

ProstoAz
11-13-2006, 12:21
Е, сега се прибрах от даскало и ги изненадах с 1 шестица по химия (на входното) и 3-те двойки :lol: Казах им и те казаха ' други оценки има ли, които да не знаем ?' и аз казах ' не ' :) Благодаря, че ми дадохте съвети :)

С това считам темата за приключена! :wink: