PDA

View Full Version : Любовта на моя живот след 1 година не ме обича.



11-12-2006, 21:03
1вата ми сериозна приятелка.
Ходихме 1 година. Всеки месец на датата, на която ни беше 1вата целувка си подарявахме по нещо, почти всеки ден бяхме заедно, когато имаше 2 - 3 дена да не се видим защото сме извън града просто бяха ужасни за нас и след това не можехме да се наситим един на друг. Една година по-късно всичко е перфектно. Даже започва да се става по-добре, защото тази учебна година сме в една смяна в училище, миналата бяхме в различни смени и се получаваше доста кофти.
И няколко дена преди да направим 1 година и 2 месеца след една дискотека следва страхотна кавга. Тя ми казва, че повече не иска да има нищо общо с мен, че ... ... ... Аз съм в страхотен шок, ужасно сърдит, ужасно убиден/засрамен вътрешно, не можещ да приеме какво се е случило и ЗАЩО... Докато тя на следващия ден излиза на кафе с приятели а на последващия излиза отново за да играя на тенис на корт, нещо което ние цяла година не намерихме време да идем заедно, докато аз седя в къщи без желание за живот и чудещ се КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СТАНА!?

Днес 1 месец след дискотеката, след 1 месец агония в обаждания да се видим, след срещи, на които тя ми казва "Ако не те обичах нямаше да съм тук" аз разбрах, че тя не ме обчиа. По-точно тя ми го каза.

Виждахме се през този един месец, бяхме заедно някои дни, ЗАЛЪГВАХ СЕ, че всичко ще се оправи, но след поредната кавга останах без никакво желание да продължавам тази агония.
След като не оптидох на работа за да съм с нея - а тя ми праща смс, че не и се губи време с мен, без да осъзнава аз как губя пари и време, а на другия ден тя отново ми казва, че не иска да прекара деня с мен, вечерта се държи нахално и грубо, арогантно аз я обиждам жестоко и тя остава без никакво желание да бъде повече с мен.
Минаха 4 дена от тогава, тази вечер и се обадих (btw рекорд през този месец 4 дена без да и се обадя (тя не ми се е обадила нито 1 път от дискотеката на сам)) разбрахме се утре да се видим.
Един приятел ми дава линк към това клипче - http://phrier.com/soul/main.swf
На което аз просто не издържам и и се обаждам (ако не разбирате защо вижте клипчето) а тя ми заявява, че гледа филм и не и е до мен след което ми "пожелава" Лека нощ и ми затваря.

НЕ МОГА БЕЗ НЕЯ. Обичам я МНОГО. Мисля си, че е "любовта на живота ми". 1 година и 2 месеца ЗА МЕН са МНОГО ВРЕМЕ. Привързан съм към нея като ... малко котенце към майка си.

Едвали ще имам отговори тази вече и ще чета какво сте ми писали чак след срещата но по заръка на приятеля, който ми даде клипчето поствам тази тема.

Nightmare
11-12-2006, 21:11
Определено те разбирам и ще ти кажа, чe може би е време да приемеш истината и да се примириш. Това момиче не иска повече да е с теб или нещо я спира. Не се ли замисляш, че с тези непрестанни обаждания и преследвания се измъчваш повече. Понякога, когато нещо свърши то просто трябва да се остави в миналото.. Но ти си знаеш. Ако смяташ, че можеш да изтърпиш още да и се молиш давай. Въпреки, чe не знам до къде може да те доведе това.
Няма да ти е лесно да преодолееш раздялата и сигорно ще ти е трудно доста време, но нали знаеш, че както хубавите така и лошите моменти не са вечни. Въпроса е да си силен и да преодолееш всичко колкото се може по бързо.

11-12-2006, 21:27
Определено те разбирам и ще ти кажа, чe може би е време да приемеш истината и да се примириш. Това момиче не иска повече да е с теб или нещо я спира. Не се ли замисляш, че с тези непрестанни обаждания и преследвания се измъчваш повече. Понякога, когато нещо свърши то просто трябва да се остави в миналото.. Но ти си знаеш. Ако смяташ, че можеш да изтърпиш още да и се молиш давай. Въпреки, чe не знам до къде може да те доведе това.
Няма да ти е лесно да преодолееш раздялата и сигорно ще ти е трудно доста време, но нали знаеш, че както хубавите така и лошите моменти не са вечни. Въпроса е да си силен и да преодолееш всичко колкото се може по бързо.
Отдавна знам истината, но си мисля, че ме обчиа.
утре ще и кажа всичко, кето чувствам и в зависимост от това, което тя ми каже... ще стане кавкото е писано да става ;-)
Нейните роднини, при които живее не ме харесват. По-точно - мразят ме. Не съм малоумник, не съм утрепка, не съм ... ... те просто не харесавт никого. Най-добрата и приятелка е ходила само веднъж у тях и повече няма и да отиде. Аз съм ходил 4 - 6 пъти, 2 от тях на празник и дори и да не се бяхме скарвали повече нямаше да бъдя допуснат у тях. Вуйчо и в прав текст и е казал "Повече не искам да имап нищо общо с него!". Те определено и оказват влияние. Бих приел това, но ме боли от това, че тя ми казва, че те не и влияаят. Имам чувството и се обеждавам все повече, че е така. ТЯ не ме обича. ТЯ не иска да е с мен. НИКОЙ ДРУГ не я спира.
Когато сме заедно, през този месец, тя не ми се радва както аз на нея. Аз просто .. съм в еуфория - а тя не. Което говори за това дали ме обича или не.

MauMyHkaTa
11-12-2006, 21:52
Здравей! Ако наистина изпитваш толкова силни чувства към това момиче и мислиш че я обичаш истински, опитай се първо да потърсиш вината в себе си. Помисли си с какво би могло да си я наранил и това да е причината да не иска вече да е с теб. Ако такова основание не откриеш, единственият начин ако не да си я върнеш, то поне да разбереш причината за раздялата ви, според мен е да я помолиш да поговорите. Оттам насетне вече ти трябва да си помислиш добре какво искаш да знаеш и съответно какво да я попиташ... Единствено вие си знаете най-добре отношенията, както и всичко, което сте изживели заедно, така че най-добра преценка сам за себе си, би направил ти! Няма нищо чудно в това да ти липсва човекът, когото обичаш и да продъжаваш да го търсиш(по какъвто и да било начин). Не трябва обаче да забравяш и едно друго много важно нещо... "Този" до теб е също човек, той също има чувства и ако е преценил че по някакъв начин ти си ги накарнил, ако счита, че това го тормози, или че постъпваш с него по начин, който той не харесва, то тогава не очаквай да склони толкова лесно! Всеки човек има правото да бъде с когото си иска, той сам избира "своята половинка" по определен начин и е с нея, защото харесва този човек такъв, какъвто е! И ако в теб тя не открива вече онзи човек, за който те е мислила в началото(защото съгласи се, че за да кажеш, "че познаваш някого достатъчно добре", ти трябва доста време!), или е преценила,че не си човекът, с когото тя е иСтИнСкИ щастлива... мисля разбираш, че тя е била в пълното си право да го направи! Това да те остави имам предвид... Не те познавам, но единственият начин, пак казвам, да прецениш ситуацията, е или да се замислиш добре над изминалата една година и евентуална грешка която си допуснал и я е подтикнала да постъпи така, или просто да поговорите. Но разбери, че не бива да я насилваш! Тя е човек, тя е свободна да избира с кого да бъде, и явно, че щом е избрала това за момента да НЕ си ти, значи "нещо куца"! Имам 2 любими спомена... мисли или както щеш ги наречи! Сега ти ги давам... замисли се добре над тях! Желая ти успех!
1."Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой, ако не се върне, значи никога не е бил."
2."Когато вратата на щастието се затвори, то друга се отваря. Но докато гледаме в затворената врата, няма да видим отворената."

akademika
11-12-2006, 21:55
Късно е за да пиша дълги анализи като друг път, но ще ти кажа че съм минавал през подобна ситуация и знам как сърцето ти казва, че може би все още има нещо, а след 3-4 месеца се оказва, че си си губил времето. Аз съм по малък от теб с вероятно 3-4 години щом ходиш на работа, но не намесвай лично отношения в професионалния си живот. Щом си бил толкова верен и влюбен, вероятно ще се появи и момиче, което ще ти върне изгубеното. Помни, че в природата всичко е циклично, така че след голямо страдание очаквай голяма радост. Между другото приказката за пироните на мен ми я разказа дядо ми когато бях малък, но скоро започнах да разбирам смисълът и. Няма да ти говоря за това как да я забравиш (момичето), невъзможно е. Ти ще я помниш цял живот, но гледай след време да си спомняш само хубавите моменти, защото те ще са "душевното ти гориво" когато имаш сривове като сега. Не е било правилно да и се развикваш и ти, защото агресията само поражда допълнителна такава. Отиди в една църква (джамия :twisted: ) запали една свещичка. Разходи се след природата, като на някое място където си сигурен че никой няма да те види, сложи ръцете си в молитвено положение и си излей душата на Бог. Той дори може да не съществува, но това ще ти помогне да преодолеш мъката ("Споделена мъка не тежи.)

MauMyHkaTa
11-12-2006, 22:00
П.П.: Унесох се и забравих да ти кажа дъщо, че не е казано, че примерно след 1-2-5 години няма да се съберете пак! Дори ти сам си го написал:
. ..ще стане кавкото е писано да става...

InHell
11-12-2006, 22:11
....такам. Понеже не отдавна преминах през подобна ситуация, нека първо ти кажа, че точно сега е моментът, когато трябва да бъдеш възможно най-силен (психически) и да се опиташ да махнеш с ръка на всичко. Нека ти дам храна за размисъл - на нея явно не й пука, че ти по цяла нощ мислиш за нея, искаш да чуеш гласът и и т.н. Опитай се да се сетиш за всички нейни негативни страни, действия и думи които е казвала и са те наранили...въобще всичко най-лошо. В интерес на истината това помага. Не, няма да е като да махнеш с магическа пръчица, но няма да те боли толкова дълбоко, колкото в момента. Ще ти трябва малко време(или доста) и много приятели. Друга рецепта не мога да ти дам.

akademika
11-12-2006, 22:27
....такам. Понеже не отдавна преминах през подобна ситуация, нека първо ти кажа, че точно сега е моментът, когато трябва да бъдеш възможно най-силен (психически) и да се опиташ да махнеш с ръка на всичко. Нека ти дам храна за размисъл - на нея явно не й пука, че ти по цяла нощ мислиш за нея, искаш да чуеш гласът и и т.н. Опитай се да се сетиш за всички нейни негативни страни, действия и думи които е казвала и са те наранили...въобще всичко най-лошо. В интерес на истината това помага. Не, няма да е като да махнеш с магическа пръчица, но няма да те боли толкова дълбоко, колкото в момента. Ще ти трябва малко време(или доста) и много приятели. Друга рецепта не мога да ти дам.

Не съм напълно съгласен с твърдението ти, не е правилно да караш някой да намрази накой, когото досега е обичал.А е и трудно, но ако се постигне обезмисля цялата връзка до този момент !!!

Лека нощ! Приятни сънища на всички! 1:29 - 13.11.2006 г.

He3HauKa
11-13-2006, 04:03
Няма смисъл.Звучи гадно и е ужасно трудно да загърбиш нещо не което си държал,боли когато чуеш ,, Не те обичам вече''... Но не си заслужава да хабиш нерви,сили и чувства.Не я търси,тегли й една майна,приеми ,че това не е същотото момиче,което си обичал.Сигурна съм,че тогава тя сама ще те потърси :mrgreen:

DevilWish
11-13-2006, 04:52
Еми нормално ,че е охладняла за 1 година ,аз охладнях към моя приятел за 5 месеца ,пък какво остава за 1 година и 2 месеца.

bungle
11-13-2006, 06:14
"Еми нормално.."?!!! Алооу,мацка,ти май не си обичала истински.
Както и да е.
Възмутих се.

BeBcHeTo
11-13-2006, 07:03
Няма никакф смисал се тормозиш......оставия ако те оби4а тя ще дойде при тебе

koalka
11-13-2006, 11:11
Чакай сега...ако те обича толкова много,колкото теб,защо ще те зарязва?Трябва да проведеш един разговор на четири очи с нея и да разбереш най-накрай какво да правиш с живота си.

11-13-2006, 12:22
Еми нормално ,че е охладняла за 1 година ,аз охладнях към моя приятел за 5 месеца ,пък какво остава за 1 година и 2 месеца.

kvo mu e normalnoto be ovco,az sum s moq priqtel ot 3godini i 6 meseca i nito az sum mu omruznala,nito toi na men,prosto za6toto se OBI4AME.ti ako o4akva6 ot mom4eto da ti e babysitter i da ti pravi veselo,na4i izob6to nz kakvo e istinska vruzka i kakvo e da si otdaden izcqlo na drugo 4ove6ko su6testvo.tupa4ka :!: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,)

lady_bird
11-13-2006, 12:55
godina i 2 meseca sa dosta vreme...no ot tova,koeto pro4etoh ostanah s vpe4atlenieto,4e tova vreme za teb ne e bilo izgubeno,i do predi slu4kata v diskotekata vsi4ko e vurvalo dobre.
moqt suvet e pove4e da ne tursi6 tova momi4e,ne i se obajdai i q zqabravi,kakto i tq e postupila s teb... :?

LO6IQ
11-13-2006, 13:29
Еми нормално ,че е охладняла за 1 година ,аз охладнях към моя приятел за 5 месеца ,пък какво остава за 1 година и 2 месеца.

kvo mu e normalnoto be ovco,az sum s moq priqtel ot 3godini i 6 meseca i nito az sum mu omruznala,nito toi na men,prosto za6toto se OBI4AME.ti ako o4akva6 ot mom4eto da ti e babysitter i da ti pravi veselo,na4i izob6to nz kakvo e istinska vruzka i kakvo e da si otdaden izcqlo na drugo 4ove6ko su6testvo.tupa4ka :!: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,)
:P

teardrop
11-13-2006, 14:47
Страшно банално и глупаво, но с времето ще я забравиш! Явно е, че тя не те обича вече (съжалявам, че съм толкова пряма, но и без да го казвам, си го усетил...) или в най-добрия случай просто не знае какво иска и не е осъзнала, че все още има предишните чувства към теб. Но от нещата, които описа...според мен на нея вече не й пука за теб. Така че, моят съвет е - недей да упорстваш повече и да се унижаваш допълнително. Може да е "любовта на живота ти", но няма право да те тъпче по този начин. Все пак трябва да поговорите за последно вероятно, та поне да не се разделяте окончателно с кавга и без да сте се изяснили. Ако не друго, поне трябва да ти обясни какво е довело до тази внезапна промяна, дължи ти го! Успех и не забравяй, че има още много момичета (знам, че сега си мислиш, че никоя не може да я замени, но след време ще мислиш по-трезво и реално), а и хората са го казали - след всяко нещастие има голямо щастие :wink:

InHell
11-13-2006, 16:54
....такам. Понеже не отдавна преминах през подобна ситуация, нека първо ти кажа, че точно сега е моментът, когато трябва да бъдеш възможно най-силен (психически) и да се опиташ да махнеш с ръка на всичко. Нека ти дам храна за размисъл - на нея явно не й пука, че ти по цяла нощ мислиш за нея, искаш да чуеш гласът и и т.н. Опитай се да се сетиш за всички нейни негативни страни, действия и думи които е казвала и са те наранили...въобще всичко най-лошо. В интерес на истината това помага. Не, няма да е като да махнеш с магическа пръчица, но няма да те боли толкова дълбоко, колкото в момента. Ще ти трябва малко време(или доста) и много приятели. Друга рецепта не мога да ти дам.

Не съм напълно съгласен с твърдението ти, не е правилно да караш някой да намрази накой, когото досега е обичал.А е и трудно, но ако се постигне обезмисля цялата връзка до този момент !!!

Лека нощ! Приятни сънища на всички! 1:29 - 13.11.2006 г.

Никъде не съм казал че е правилно. Напротив, не е. Но е по-лесно.

IlLuSi0nS`
11-13-2006, 17:10
а какво е станало на тая дискотека ? аз както разбрах от там тръгва проблема.. та я раздуй кфо е станало там ??

geq
11-13-2006, 19:35
Еми нормално ,че е охладняла за 1 година ,аз охладнях към моя приятел за 5 месеца ,пък какво остава за 1 година и 2 месеца.
umri maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aide nedei bash da umirash ama ne pishi poveche gluposti!!!!!

KuReC
11-13-2006, 19:44
kofti pi4 zemi sa naporkai 1 put i q zabravi ...

sasho ot tvoq klas
11-13-2006, 23:19
Emi ko da ti kaja? Ako ti kaja che e kurva nqma da ti olekne. Samo shte te razsmee. Moga da te posuvetvam da produljish da q obichash kolkoto mojesh i da ne potiskash chuvstvata si po nikakuv nachin. Sushto taka za preporuchvane e da ne q tursish poveche. Ako prodljava6 da ima6 4yvstva kum neq sledvashtite nqkolko meseca BEZ tq da te e potarsila zna4i ima6 nyjda ot o6te vreme. Ako smqta6 da q kara6 po trudniq i dulgiq put.. Emi obajdai i se taka profilaktichno. Chuvai i hubaviq glas koito te radva vupreki che ne ti kazva nishto interesno i obnadejdavashto. Nai-polezniq suvet koito moga da ti da me sledniq: NE I SE OBQSNQVAI POVECHE V LUBOV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE Q OBIJDAI! NE Q OBVINQVAI ZA NESHTO!!! Obshto vzeto ne izkazvai nikakvo lichno mnenie kum neq. Dori da ne si bezrazlichen se pravi na takuv. I ako tq ne se zainteresuva za teb prosto ne se zanimavai qsna e rabotata!!! ai chao i uspeh.

Обичам я
11-14-2006, 21:14
Не ви карам да четете. Но ако искате да знаете една урязана версия на любовта ми - ще ви хареса.

Всичко, което изписахте в темата съм го чувал. Но не съжелявам, че го прочетох/чух/ отново. ОБИЧАМ Я. МНОГО ПОВЕЧЕ Я ОБИЧАМ ОТ КОЛКОТО ПРЕДИ МЕСЕЦ, ПРЕДИ ДВА ИЛИ КОЛКОТО И ДА БИЛО. Човек наистина оценява това, което е имал едва след като го загуби.
Знам всичките и лоши страни. Много са! Понякога съм се замислял защо подяволите съм с нея, но в момента съм в такова състояние, в което не мога без нея. Тежко ми е.
Сещам се за всичките пъти през, които ме смазваше вътрешно перз изминалия месец, за всичките пъти през, които едва не се разплаках пред общ приятел(на нас двамата) защото пред него тя ми каза, че не ме обича, не иска да е с мен и какво още искам да ми каже, като в следващия момент "закача" общия ни приятел усмихвайки се така, сякаш пред нея не стои човек с който тя е била една година и сякаш той не е съкрушен. ТЯ Е УЖАСНА. НЯМА СЪРЦЕ. НЕ РАЗБИРА КАКВО МИ ПРИЧИНЯВА.
През изминалата година аз я пренебрегвах много пъти. Това ми е грешката. Твърде много пъти. Но когато има проблем мисля, че човек трябва да говори за него. Тя се е оплаквала хиляди пъти от мен на приятелите си, но на мен никога нищо не е казвала. Споделяйки с приятелите си тя е мислила, че аз я чувам и че и аз знам какво и е всеки път когато и каза, че не искам да излизаме защото .. .. ..
В момента съм готов да се променя. Напълно да се променя! Ценя я ужасно много. Приятно ми е да я чувам как говори, да я гледам. Само това ме кара да се усмихвам без да мога да се спра - да така е, когато се виждаме винаги се усмихвам толкова широко, че просто не мога да се спра. Но в следващия момент идва момента, в който тя ми казва, че не ме обича, че без мене по-добре, че без мен не се кара с роднините си, че без мен е наистина щастлива и че не страда, че предпочита да прави каквото и да било пред това да е с мен.
Не знам какво още иска от мен за да си я върна. ОСЪЗНАХ ВСИЧКИТЕ СИ ГРЕШКИ, ВСИЧКИ "МАЛКИ ГРЕШКИ", КОИТО ПРАВИХ, БЕЗ ДА ОСЪЗНАВАМ КАКВО И ПРИЧИНАВАМ И КАК СЕ НАТРУПВА. СЕГА НЕ МОГА БЕЗ НЕЯ, ИСКАМ ДА СЪМ С НЕЯ, ИСКАМ ДА Я ПРАВЯ ЩАСТЛИВА, ИСКАМ И АЗ ДА СЪМ ЩАСТЛИВ!
Но тя не ми дава втори шанс :(
ТЪПЧЕ МЕ по всякакъв възможен начин. Не знае какво е в очите ти да ти кажат, не те обичам след като сега си оценил човека и наистина искаш да си с него, а той ти казва, че иска да го оставиш намира за да излезе с "приятел" намира. Появява се и една ревност, но мога ли да ревнувам от наш общ приятел, с който тя предпочита да бъде? Един от приятелите ми ми каза, че най-вероятно той ме "замества", но аз не мисля така. Мисля си, че не ме е зарязала заради него и че той не би посмял. Не е такъв.

Деня в който се срещнахме тя ми каза, че предпочита всичко пред това да е с мен. Стана ми УЖАСНО КОФТИ. УЖАСНО. НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО Е. Спрях се и ми идваше да заплача. Тя си продължи по пътя а аз отидох на училище.
Избягах от един час за да ида до училището и и да и кажа какво чувсвам. Бях по-смел от всякога. Казах и че нищо не е като преди, всичко което преди ми е доставяло удоволствие ми е доставяло удоволствие само защото съм знаел, че НЕЯ Я ИМА И ВИНАГИ МОГА ДА БЪДЯ С НЕЯ. ЧЕ СЕГА КОГАТО НЕ МОГА ДА БЪДЯ С НЕЯ, КОГАТО ТЯ НЕ МЕ ДОПУСКА НИЩО НЕ МИ ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ КАКТО ПРЕДИ. Казах и че не искам повече да се мъча, искам да сме шастливи - заедно.
Тя само ме отблъскаше и не нарпави нищо.
Вечерта била заета - за да излезе с "приятеля" си(само приятел).
Видяхме се 3мата, тя ме нарани по жесток начин и аз си тръгнах. Каза ми, че не ме обича, че не иска да е с мен, КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ ИСКАМ ОЩЕ ОТ НЕЯ ДА МИ КАЖЕ ЗА ДА Я ОСТАВЯ НА МИРА?! БЕШЕ НАЙ-УЖАСНИЯ МОМЕНТ В ЖИВОТА МИ. Едва не се разплаках на публично място.
След 5 минути вървене пеша аз си казах, че тази вечер аз ще дам всичко от себе си. Че няма да се дам (нещо много глупаво след онези думи) обадих и се по телефона и и казах, че ще я чакам на последната спирка до нея след като си свърши с разходката да се видим. Чаках я час и половина в голям студ. Намръзнах целия. Тя не дойде. Обадих и се по телефона, тя не ми вдигна. Настоях с второ обаждане, тя звучеше весела и ми каза "Кажи?!" попитах я къде е, тя ми каза на центъра. Аз и казах, че идвам и и затворих. Когато стигнах центъра и се обадих за да я попитам къде да сляза - на коя от 2те спирки, тя ми каза да се прибирам, "пожела" ми лека нощ и ми затовори.
Направих поредната грешка отново да я потърся в IRC и да и опиша колко добра е била към мен.
Грешката ми беше, че я накарах да се чувства като богиня. Да - богиня е за мен, но боговете не са несправедливи. Просто се престарах. Знаех, че след време ще я забравя, че ми трябват примерно 2 седмици и повече няма да страдам, но АЗ РЕШИХ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА СЕ СЪБЕРЕМ ОТНОВО. Вече нямам сили. Нямам желание. Тя ме е отблускала по толкова начини докато бяхме заедно - казваше ми, че след като завърши със сигурност заминава за друг град и ми казваше своите смели планове, без да осъзнава, че това означава, че със сигурност след края на учебната година ще се разделим. А аз как се чувствам като ми ги казва тези неща?! Не искам ли и аз да дойда с нея в София, например. Не искам ли с мен да е на квартира там, да работим заедно, да учим заедно? НЕ ИСКАМ ЛИ ДА СМЕ ЗАЕДНО, А ТЯ ПОДЯВОЛИТЕ НЕ ИСКА ЛИ?!
Защо когато сме сред приятели се държи надменно, казва "А той Пламен... еди си какво", а докато сме само двамата никога не ме убижда и когато имам чувството, че иска да каже нещо лошо тя казва няма значение и не иска да ми каже какво си е помислила за да не ме убиди. От къде идва този кураж когато сме в компания? Не трябва ли да е по-смела като сме само двамата и само тогава да ми казва каквото си поиска но пред хора да не НИ засрамва, защото засрамвайки мен тя засрамва и себе си. Или може би тя отдавна ни е имала за просто ей така? Може би е била с мен защото е нямало други предложения, а сега когато има вече не и пука за мен? Защо не и хареваше да ме прави щастлив и въпреки, че знаеше какво искам от нея една цяла година не се сети да ми направи малък жест?! Жеста е да си носи една диадемка. Много повеч ми харесва когато е с нея. Лицето и придобива друго изражение, което много ме радва. Тя една цяла година не си сложи диадемката, въпредки че аз в прав текст и казвах, че искам да е с нея. И когато се нацупвах и и казвах, че не ми е приятно че не е с нея тя ми казваш неща от рода на не я намерих и такива, а след като се скарахме и се разбрахме да е с нея тя започна да я носи, докато един път не дойде без нея и всички отиде подяволите, всичко кеото градяхме. Всичко се изпари. ВСИЧКО.
Не си заслужаваше да се мъча толкова много време за нея, не си заслужаваше да страдам, тя не е нищо необикновенно - има своите недостатъци и своите лоши черти. Причината да преживея всичко това толкова тежко бе, че заради мен тя наистина се караше със семейството си. Аз бях по-важен за нея и докато те и казваха да ме зареже тя беше с мен. ОЦЕНИХ ГО. Преглътнах всички пъти когато ТЯ ме е пренебрегвала, когато ми е било кофти, че не ме вмества в бъдешето си докато е все още с мен и няма проблеми(?!?), преглътнах, че разбра, че е с мен просто е така.
Дадох и достатъчно. Опитах се да и се реванширам, но тя не ми позволи.
ОБИЧАМ Я, заради всичко което направи за мен, но тя не ме обича. Не мога да го променя. НЕ МОГА. Нека и двмата си намерим щастието друга де. Там където наистина го има. Там където убидите не водят до раздяла. ТАМ КЪДЕТО ХОРАТА СИ КАЗВАТ ОБИЧАМ ТЕ ВЗАИМНО

Писах във форума не защото имам нужда от помощ, не защото нямам приятели с които да споделям, не защото имам нужда от съвет. А заради молбата на "Сашо от класа ми", тъй като каза, че има "пичове" във форума. Убедих се, че е така, благодаря на всички за отговорите. Дори на момичето с голямата душа, която е охладняла към приятеля си за 5 месеца(благодаря и че е прочела кавко съм написал)

exelero
11-14-2006, 22:43
Приятел какво да ти кажа по добре не я търси вече и гледай да я преудолейш.Няма смисъл да и тичаш толкова след гъза има и други винаги трябва да ходим на пред със тая мисъл "че има и други момичета и ще намерп тази която ще оцени всичко това и ще ти отвърне на голямата любов".
Просто спри да я търсиш се едно я няма за тебе и вместо да се депресираш почни да водиш разговори със непознати момичета токувиж си намерил нещо по хубаво от нея. Просто не се оставяй така и гледай да я забравиш знам че на приказки не е лесно но се постарай и на живо да стани така.

Учим се от грешките си за напред ще знаеш как да не постъпваш със момичета :) Бъди корав не се размеквай така като женчо заради някакво момиче. Даже се чудя как си я изтърпял така аз ако бях до ся да е яла някой друг шамар и да съм я зарязал тотално.

Пожелавам ти успех и да я забравиш по бързо и да намериш друга която си заслужава :P Просто не спирай да търсиш обърни нова страница не стой на тази :o

борето
11-14-2006, 23:34
еи баце мани я тая ,кво искаш тя да се радва че ти страдаш еби и маиката ,не я моли щото е много глупаво от твоя страна не и казваи нищо ,щом не те иска си тръгни и я забрави ,това е решението баце и умната

11-15-2006, 17:01
Колкото и да звучи странно - вече срещнах момиче, което да ме изслуша, разбере, прегърне и дори целуне по бузката :oops: :shock: :o :-D

Не казвам, че е същото, но се почувствах... много приятно ;-)
Почти се влюбих, хаха :D


ХОРА, НИКОГА НЕ ГОНЕТЕ МОМИЧЕ - АКО ТЕ ОБИЧА ТЯ ЩЕ ТЕ ТЪРСИ, ТЯ ЩЕ ТИ СЕ ОБАДИ И ТЯ ЩЕ ТИ КАЖЕ КАКВОТО ЧУВСТВА.