PDA

View Full Version : как да си я върна ?



rikamou
11-13-2006, 06:01
Проблема е следния: разделихме се с мойта приятелка, преди 2 месеца някъде. Като се разделихме аз и казах че ч обичам, но това не помогна- тя каза че перди е имала чуства но сега не. Беше и зле с здравето. Историята е далга и не ми се пише. Знам само че аз си мисля за нея, както и тя за мен. Най -малкото знае всичко, което съм си говорил с сестра й и с най-добрата й приятелка, свързано с нея.
Това вчеара го установих, защото се видяхме на кафе. Казаха ми бъдо приятел с нея и бъди търпелив. Не показвай чуства- е аз не показах, даржах се много тъпо- надут, с много самочуствие, нахакан, заядлив на моменти, всезнаещ- чак после като се замислих ми стана тапо. А й тя каза нещо тъпо- говорехме си по няква темаи тя изтърси- ето виж разделихме се за добро. аз и казах че само времето ще покаже. И така се разбрахме пак да се видиме.
Та ако може нещо да помогнете, какво може да се направи, ще съм благодарен.

Drakthul
11-13-2006, 07:43
Ха - промениш ли си държанието спрямо нея - забрави вобще за нещо .. за да разбере, че я обичаш и за да тръгнете пак ( ако и тя има такива чувства ) трябва да го покажеш и докажеш, а с подобно държание показваш, че вече не ти пука, тоест и тя си вади същото мнение и нищо не става .. показвай и доказавай, ако не връзва за 2-3 седмици, значи няма чувства към теб ..

По-добре си останете приятели, но нищо повече ..

~***Rai4etooo***~
11-13-2006, 07:47
Не бъди толкова сигурен,че и тя мислиза теб!!!Щом и двамата сте се държали надуто...по-добре наистина си останете само приятели..не се прави на глупак пред нея и че я обичаш,по този начин тя ще се по-чувства важна и ще се надуе още повече...

BeBcHeTo
11-13-2006, 07:54
С времето пак може да се саберете

koalka
11-13-2006, 11:09
Ами признай,че това поведение просто не е твоето и така се е случило,но не ми се вярва нещо да стане,защото просто ти го е казала.

tedinkata_
11-13-2006, 11:20
С времето пак може да се саберете

MoHuTo
11-13-2006, 11:21
Едва ли ще се получи нещо повече между вас..ти си се държал кофти,тя също..не вярвам..но все пак може и да греша..все пак нито теб познавам,нито нея!

rikamou
11-13-2006, 13:19
Едва ли ще се получи нещо повече между вас..ти си се държал кофти,тя също..не вярвам..но все пак може и да греша..все пак нито теб познавам,нито нея!

не съм казъл, че се е държала гадно. беше притиснена, аз се държах гадно.

както каза някои- и аз се надявам с времето :)

vandalz
11-13-2006, 13:27
Аз имах един подобен случаи и според мен най-добре като за начало да и дадеш малко време,ако някога наистина е имало нещо между вас може би пак ше сте заедно...но не изключваи това да й показваш чувствата си...!!Това е моя съвет..

Samo_za_teb
11-13-2006, 13:43
Az sashto sam imala podoben problem i da ti kaja prestruvkite nepomagat daje naprotiv. Po-dobre i go kaji napravo che si mislish za neq che q obichash i taka. Pak samo vremeto shte pokaje vse pak. S prestruvki do nikade nqma da stignesh :!: :!: Uspeh :)