PDA

View Full Version : протектори за брейкденс?



11-13-2006, 09:16
къде мога да си намеря протектори? налакътници, накитници и наколенки за брейк? От София съм.. вчера се мотах по Витошка, но нямаше.. ии ако може някакви цени горе-долу да кажете ;)

BornFromPain
11-13-2006, 09:20
За кво са ти.. Всичко с тях е прекалено по-лесно и като свикнеш с тях ще ти е трудно като си без тях..
Иначе достатъчно загрявка замества протекторите за китки, а и без другите се свиква.. Верно че аз преди ходех с розово-сини колена като малко дете, ама тва беше само щото имах много елементи дето тряяше коляно :>
Пък и ше е глупаво да си целия в протектори, да паднеш на кръст и пак да не тренираш 1 месец хаха :>>

Jamalska
11-13-2006, 09:34
Абе стига се обеснявал.Трябват си протектори.
Провай в някакви магазини от рода на Адидас,Пума.некфи спортни стоки...за другото няам идея и не мога да помогна...не съм се интересувала:/

BornFromPain
11-13-2006, 09:43
За кекави девойчета като тебе трябват :П
Я ский Наско как си се справя и без протектори :>

skate_warrior
11-13-2006, 09:54
Кхах :) аз в момента го карам без протектори, което не е много полезно за тренировка.. Протектори си трябват, докато се научиш да правиш стойките и всяка друга екстремна щуротия перфектно.. вчера някъф малък ми се засилил да прави чеър на 1-ва тренировка, без дори да е загрял и сега няма да дойде поне 1 месец докато му мине.. :lol: :twisted:

та по темата - до Руски паметник има един спортен магазин, в БордШоп пак има (но там са доста скъпички) ииии.... някъде по спортните магазини в центъра няма начин да не намериш :)

Jamalska
11-13-2006, 20:03
За кекави девойчета като тебе трябват :П
Я ский Наско как си се справя и без протектори :>
Кой Наско?!Ти кой си?!Познаваш ли ме?!Следиш ли ме?!Аууу къде си?!

BornFromPain
11-13-2006, 21:04
За кекави девойчета като тебе трябват :П
Я ский Наско как си се справя и без протектори :>
Кой Наско?!Ти кой си?!Познаваш ли ме?!Следиш ли ме?!Аууу къде си?!

Хахах да.. агент съм и ми е поставено за цел да следя всяка твоя стъпка :> Никога не си сама.. ахаха

Jamalska
11-13-2006, 22:01
За кекави девойчета като тебе трябват :П
Я ский Наско как си се справя и без протектори :>
Кой Наско?!Ти кой си?!Познаваш ли ме?!Следиш ли ме?!Аууу къде си?!

Хахах да.. агент съм и ми е поставено за цел да следя всяка твоя стъпка :> Никога не си сама.. ахаха
Това го знам ама за друг човек?!
от де знайш за Наско?!

BornFromPain
11-13-2006, 22:03
Хаха Инааа звучиш като параноичка :П
Напиши си в скайпа Anarki и ще се сетиш кой съм.. :П