PDA

View Full Version : Нахалник!



He3HauKa
11-13-2006, 12:07
Значи много време се занимавах с едно момче- с него ми беше най-дългата възка,беше ми първия,много го обичах,а някога и той мен.В последствие стана цял сапунен сериал.От всичко това аз бях много наранена и дълго време ми трябваше за да се оправя.Но винаги когато тръгна с някое ново момче и онзи се появява и започва да ми сваля звезди и аз айде... ](*,) Скоро пак се събрахме,но се разделихме и за мен това вече е окончателния край на нашите отношения.Тръгнах с момче,което наистина ми харесва ,но вчера бившия ми прати смс ,,Липсваш ми имам нужда да те видя''.Направо съм бясна,но нещо ме спира да го наредя и да го пратя на майна си както му се пада !Колкото повече го режа толкова повече се натиска ,а лошото е че знае слабите ми места...а искам да го забравя :smt010 Как да го разкарам от живота ми? :smt017 :smt017 :smt017

koalka
11-13-2006, 12:17
Ами колкото и гадно да звучи по-добре го отбягвай,още предполагам не си безразлична към него и той се възползва от това.Не го слушай следващият път и си гледай живота.Тегли му една майна.

IKisseDAGirL
11-13-2006, 12:21
той го прави, защото си мисли, че и този път, както и преди, няма да издържиш на изкушението и като вярното кученце, което като го викнеш и веднага тича при теб, ти ще се върнеш при него, за да задоволиш прищявката му :? само че той прав - ти ако не му беше давала поводи, той нямаше да е толкова самоуверен, сама го подтикваш да прави така [-(

първо докажи на себе си, че можеш да устоиш и си силна, а след това на него.. защото според мен ти самата дори не си сигурна дали отново няма да се поддадеш :|

RoSsY88
11-13-2006, 12:23
Трябва първо ти самата да си кажеш "аз с тва момче не искам да съм повеченикога прекалено мн ме нарани не ме заслужава!"..След тва като сама си се обедила му триеш номера и всички свързани със него неща и просто го игнорираш от живота си.Няма смсиал да се събирате да те зарязва и наранява и да те има когато си поиска!Ти си жена не играчка!

lady_bird
11-13-2006, 12:25
povqrvai mi...vsi4ki biv6i ili pone po-golqmata 4ast ot tqh sa takiva.imam edin biv6,koito do den dne6en o6te me tormozi i daje smenih avtobusa,s koito hodq na daskalo samo i samo da ne go zasi4am,ama tva ne go sprq...ne se otkazva. :lol: basi rezila :lol: