PDA

View Full Version : idEiKi kAk dA rAzkAraM 1 natRapNicA



6te_ota4a
11-13-2006, 16:15
ZdrAveIte Na VsI4ki! Abe hOrcA imAm eDin pRobleM zA koiTO 6tE Vi pOmOlq Da Mi poMogNetE dA gO rAzre6A zA6totO Az sAmA Ne6To Ne sE se6Tam zA idEiKi: :arrow: tA az i gadjenceto mi sme zaedno ot okolo 4 meseca,az si durja na nego i toi na men-abe 6a kajeste vsi4ko super-da taka e :mrgreen: oba4e naposledak se poqvi nqkva ligla ot negovoto daskalo,koqto postoqnno go svalq /toi li4no mi go spomena/.Az ne se samnqvam v nego! Imam mu pulno doverie 6oto se poznavame ot godini.No problema 4e na NEQ NE VQRVAM :evil: Znaem se nie momi4etata na kakvo sme sposobni ako si haresame nqkoe mom4e...Az znam 4e toi si me haresva i si mi e veren oba4e vuprosa e do koga?! ](*,) 6oto kato vs normalno mom4e i toi ne e suvar6en i..abe de da znaq moje da se poddade na izku6enieto :smt012 Ta q pls kajete ideiki kak da razkaram taq ligla 4e napravo mi burka v zdraveto :smt013
mersi predvaritelno a i pls bez nqkfi "toi ako durji na teb nqma da ti izneveri",tva go znaq oba4e moje ne6to da se poddade na izko6enieto na onaq ve6tica,a az tova ne iskam da pozvolq da stane :smt011


PS: tq znae 4e toi si ima seriozna priqtelka,ama pak produljava

MISI OSHTE 1

Amayo
11-13-2006, 16:22
Най опасно е изкошението. :smt009

tedinkata_
11-13-2006, 16:27
E ne nqma po poznata istoria prosto..i az imax takuv slu4ai s edna tupa ovca deto tolkova naglo momi4e ne sam vqrvala 4e ima zaklevam se :smt013 lele adski se nervix :smt012 i oshte se de...az li4no sam mn revniva i edva ne poludqx kato go razbrax tova no psole toi postepenno me uveri 4e obi4a samo men i ne bi i oburnal vnimanie shtoto az sam edinstvena za nego pone na tozi etap :::
Ta sega za vaprosa ti - prosto po reakciite na priatelq ti sprqmo neq bi triabvalo da razberesh dali bi se poddal na izkushenieto shtom go poznavash ot tolkova vreme...a i fakta 4e sam si e priznal 4e e natrrapnica :arrow: shtom i za nego e takava zna4i nqma v kakvo tolkova da se samnqvash! a za neq :arrow: prosto pogovori s priatelq si i mu kaji da se opita da q 'otreje" vazmojno nai delikatno kato za na4alo i ako produljava togava ve4e po grubo.. prepolagam 4e kolkoto i da e naxalna vse nqkoga shte i pisne kato razbere 4e ne polu4ava tova koeto iska ot drugata strana :wink: uspex O:)

6te_ota4a
11-13-2006, 16:58
i nai-lo6oto e 4e tq pred nego e sveta voda ne napita-vinagi pomagala na tozi koito se nujdae,podkrepqla go,abe pred nego tq e kaot svetica...i tova toi go e zabelqzal...daje dnes mi iztursi "siguren sum 4e ste ti haresa kato 4ovek,naistina e mnogo dobri4ka" koito napravo me vzrivi :smt013 pls daite idei 4e ste izperkam ve4e ](*,)

koalka
11-13-2006, 17:34
Абе,може и да не е съвършен,ама ако има чувства няма нищо да нпарави.Чувстваш се застрашена.В един момента казваш,че му вярваш,а в другия се съмняваш,че може да те изкуши.Кажи на приятеля си да я отреже брутално.

11-13-2006, 17:44
А защо не идеш и не покажеш на онази 'лигла' кой командва там? Покажи и че той е забранена зона!?Облечи се готино и отиди в неговото даскало,като демонстрираш навсякъде колко сте влюбени! И така нека всички разберат,че той е твой и дори и тя да не го разбере някоя неина приятелка току-виж и го набие в главичката :!:
Хайде,късмет! :smt006

panterata
11-13-2006, 17:45
нищо не прави! просто му имай доверие ! той ако те обича няма да се поддаде на изкушението. аз съм била в същата ситуация и даже се карахме с гаджето ми заради тая кучка.. не си заслужава.. а те са способни на мн предупреди го да не вярва на разни неща.. щото знайш ли я кфо ще разпространи.. напр при мен дойде тъпачката и ми вика ( почти без да се познаваме) че приятеля ми не ме харесвал и се чудел как да ме отреже нз си кфо че ми го казвала за добро.. и аз и казах майната ти , а ако бях по -наивна можеше да и повярвам.. така че внимавай :) но спокойно тя ще се откаже сама.. не се занимавай с хора под нивото ти :)

Barbie
11-13-2006, 18:02
Vij, ako taq macka verno e ku4ka, ve6tica, ligla...i vsi4ko, koeto ti kazva6, mom4eto ti vse 6te go vidi...i stra6no nqma. No tova 4e ti revnuva6, ne zna4i, 4e momi4eto vqrno ne e dobro...koeto e po-lo6iq variant. Nai-vajnoto - ne se karai s nego zaradi neq. (Na tqh kakvo sa im otno6eniqta? Priqteli li sa?) Kakto ne trqbva da minava6 i kum samorazprava s neq. Ne pridavai golqmo zna4enie na otno6enieqta im. Dori moje da proqvi6 jelanie da se zapoznae6 s neq...ako ne se poznavate. "Priqtelite si druj blizo, vragovete o6te po-blizo." Uverqvam te, ne e hubavo mom4eto ti da smqta 4e e "dobri4ka"...za6toto v slu4ai 4e vie s nego se sdurpate za ne6to, ne e izklu4eno toi da se opre na neinoto ramo... Griji se vruzkata vi da vurvi dobre, ne budi prekaleno revniva....i mu pokaji 4e ti si dale4 po- "dobri4ka"...

He3HauKa
11-13-2006, 18:16
Еми отиди и говори с нея.Кажи й,да не го занимава,защото ще стане опасно за нея,наредия малко и готово :lol:

KuReC
11-13-2006, 19:54
begai q zapukai s topalkite