PDA

View Full Version : xora help mn mi e gadno :(



mn_tajna :(
11-13-2006, 16:21
zna4i az sum 8 klas i za tva taq mi e parvata godina s toq klas. otna4alo vsi4ko si be6e super i az se darja naistina mn dobre i u4tivo s vsi4ki za da ne se karam s nikogo ama ne znam za6to tri momi4eta mngo se otdeliha kato grupa i po4naha da se darjat super gadno s men (no ne i s drugite sdamo s men ) i do predi edna sedmcia si4ki osven teq trite si ob6tyvaha s men i mi bqha mn dobri fr vkl edno mom4e R. oba4e ne znam za6to teq trite go pridarpaha kum tqhnata kompaniq i moje ni sa mu govoreli nekfi lo6o raboti za men i v momenta i toi po4na da se zaqjda s men ... a az si mislih 4e noviq mi klas e super ama o4evidno ne e taka ..imam nqkkakfo 4uvstvo dorti 4e teq trite mi zavijdat 6toto az iam dosta dobur uspeh, poznavam super mnogo hora ot cqloto daskalo , u4astvam v naistina mn meropriqtiq i t.n. ama az gledam vaob6te da ne izpakvam no .. te se darjat ujasno s men :( moje li nqkoi da mi dade savet kakvo da pravq

m1m0ZzA
11-13-2006, 16:53
Emi pravqt go zaradi tva 4e ti zavijdat nai-veroqtno. A otnosno tova kakvo da pravi6...ni6to ne moje da se napravi ne im obru6tai vnimanie... Te 6te se vurnat pri tebe sigurna sum.

11-13-2006, 17:25
Emi pravqt go zaradi tva 4e ti zavijdat nai-veroqtno. A otnosno tova kakvo da pravi6...ni6to ne moje da se napravi ne im obru6tai vnimanie... Te 6te se vurnat pri tebe sigurna sum.

e izvinqvai ama super tupo mnenie davash na momicheto, zashto si sigorna che te shte se vurnat pri neq ne stavai smeshna :smt019 :smt019 spored men deistvai i ti kato tqh, s tqhnite kamani po tqhnata glava kvo 6te sedi6 sama 6te mul4ish kato poslednata glupa4ka li ???? :smt017 NEEEEE [-X ako ne si nqkoq sduhanqchka druj se naduto nagovori i ti nqkoi,pokaji im che ne ti puka za tqh i za tozi R. koito qvno e nqkakuv glupak deto neznae kakvo iskaa i pishakata mu vse o6te ne moje da stava taka che deistvai momiche ne si gubi vremeto ne budi obekst na podigravki ei.... malka si ama shte ti doide akula \:D/ Aide glavata gore samo napred i neka si qdut ushite ot qd che ti nqma da si sduhlata na klasa nito zubrachkata :idea: :idea: Uspeh!