PDA

View Full Version : Neznam kakvo da napravq



Tedi_sheep
11-13-2006, 16:27
Здравейте !Преди около 1 месец се влиюбих в едно момче и разбих митовете, че няма любов от 1 поглед!Проблема е, че се виждаме доста рядко!До сега сме се виждали 4 пъти и то случайно!Една приятелка ме запозна с него, а той е невореятно момче!Умен, добър, с чувство за хумор и е мой тип!Той е от моят град, само че от друг квартал,а мен не ме пускат до толкова, че да ходя на другия край на града по нощите и за сега няма голяма вероятност да отида!Освен,ако не изляза с него, за да спокойни родителите ми(аз сам на 15), че съм с някой по голям и още повече , че е момче и може да ме пази от изродите по улиците!Сега след 1 месец мъки намерих канала в който влиза(в чата) за сега не сам го засекла!Иначе съм пуснала приятелката си в акция да му приказва определени неща за мен(леки намеци, не някакви детски простотий)!Иначе ако го намеря в чата...О и най-важното тои също не е безразличен към мен, още от 1-я момент се държи прекрасно и си личи , че има симпатий към мен!Веднъж ме покани на кафе, но наистиан нямах време!Още след 1-та среща разпитвал за мен и ми праща поздрави една седмица по-късно понеже се е сетил за мен!И той сам дори го потвърди, защото аз питам хората направо и в очите!А как хубаво се отнася към мен и какви хубави моменти сме имали макар и малко!Проблема е че е а 20 има си друга компания и кой знае сигурно и някое друго момиче, зьащото не мога да очаквам от 4 виждания и то за по половин 4ас най-много, такива случайни да станем нещо почече от познати!Но сега какво да правя, за да се сваржа с него, да го видя !Да използвам приятелката си или сама да намеря начин, но как ?Помогнете моля ви, вече съм отчаяна от 2 седмици не съм го виждала и тя също, явно се изгуби тоя човек!Чао за сега!

teardrop
11-13-2006, 16:33
Това, че приятелката ти го познава е в огромен плюс за теб! АКо знае телефона му, може да ти го каже и оттам нататък е ясно :wink: А ако не го знае, винаги може да го пита.

Tedi_sheep
11-19-2006, 13:15
Моля ви помогнете ми!И все пак благодаря за 1-я съвет!Моля ви дайте съвет, незнам какво да правя вече! ](*,)

koalka
11-19-2006, 13:18
Най-добре да се видите на кафе,е,не по нощите,а през деня и да обсъдите всичко.Сподели притесненията си,кажи му,че си влюбена в него и али имаш някакъв шанс и не нещата да остават до там само със симпатиите му към теб.Ако наистина те харесва,държи на теб се надявам нещо да стане.И дано не е от тези 20-годишните,които само използват по-малките момичета...

HopeLesss
11-19-2006, 13:20
Ами покани го на кафе. Щом и той не е безразличен към теб не виждам къде е проблема... :roll:

iiirish
11-19-2006, 13:28
той вече веднъж те е поканил на кафе. значи ако и ти сега го поканиш да излезете, няма да загубиш нищо. по-трудно ще е да го отриеш, защото да не си го виждала 2 седмици е доста време. но той не може просто така да изчезне все пак! в най-скоро време ще се появи и тогава не мисли и не се колебай, а действай за да не си изпуснеш шанса с него.
но внимавай, защото тези 5 години разлика не са много разбира се, но при положение, че ти си на 15, а той на 20, тези 5 години придобиват доста по-друго значение!