PDA

View Full Version : a sega na kade?



ot4aqanaaaaaa
11-13-2006, 16:31
ei hora imam nujda ot pomo6t!zna4i nz kvo mi stava6e no do predi 1 mesec na men mi se lepqaha samo gadjeta na moi fr:( razbira se pove4eto gi rqazah,no mi se e slu4valo ako e biv6 samo na poznata da trugna s nego!:( 4ustvah se mn zle no be6e fakt!dokatao edin den re6ih da si obarna kasmetA,zarqazah 1 mom4e koeto mndarje6e na men.tva napravih nz za6to,moje bi ot strah?!opravdanieto be6e edna negova biv6a-moq poznata(priqatelka e silna duma) posle ESTESTVENO SAJALQAVAH MN!SEGA TOI MI E SARDIT,A AZ 4USTVAM PRIVLI4ANE KAM NEGO! SIGORNA SAM 4E E VZAIMNO NO TOI BE6E MN NARANEN:(sega dostoinstvoto mu e prekaleno golqamo za da mi prosti. TA DA SI DOIDA NA TEMATA-SI4KO MI SE VARNA,EDNA MOQ FR GO SVALQ MN QAKO. NZ AKO TRAGNAT KVO 6TE PRAVQ?! lo6oto e 4e nqamam pravo na glas pri polojenie 4e taka go precakah!a sega go iskam obratno,kvo da pravq?daite savet molq vi !

teardrop
11-13-2006, 16:42
Трябвало е да помислиш преди да го зарежеш. При това положение не знам какво точно да те посъветвам да направиш, освен да поговриш с него и да му обясниш как се чувстваш и колко съжаляваш. Пожелавам ти успех!

tedinkata_
11-13-2006, 16:51
Трябвало е да помислиш преди да го зарежеш. :arrow: a tova 4e vsi4ko se vrushta edin den si e mn vqrno -izpitala sam go i ne e nikak priatno #-o no zatova puk ve4e znam - predi da naranish nqkoi zmaisli se kak shte se 4uvtsvash ako edin den postypqt s teb po tozi na4in ili ti se vurne prosto po nqkakv na4in? prosto dnite ne se vrushtat i da sajalivash posle nqma da ima smisul... :::

Barbie
11-13-2006, 18:26
Pomisli dobre! Kakvo izpitva6 to4no? Da ne bi da go iska6 obratno prosto za6toto ve4e ne e tvoi i ima 6ans da bude s druga...ili naistina ima6 4uvstva kum nego? Ako e purvoto...go preglutni, za6toto pak 6te narani6 mom4eto, dori i da si go vurne6. No ako e vtoroto...otiva6 pri nego, kazva6 mu vsi4ko v o4ite dori i s risk da te otreje, kazva6 mu kolko durji6 na nego, kolko sujalqva6 i 4e ne si iskala da go narani6...i go pita6 toi ima li 4uvstva kum teb. Ako ima, go moli6 za vtori 6ans. Ako ne...pak ima6 dve opcii - ako za teb e mn vajno tozi 4ovek da ostane v jivota ti, predlaga6 priqtelstvoto si i 4aka6...moje puk nqkoi den...Ina4e - zabravq6 go.
Uspeh ;)

Vikit0
11-13-2006, 18:45
emi iskam da ti kaja 4e ne e trqbvalo da go zarqzva6.....ne moga da ti dam suven za6totot ne moga da se postavq na tvoe mqsto!!!

ruff_rider_lady
11-13-2006, 19:03
Ами просто се опитай да му обясниш , че си го направила от страх (по обстойно ест.) , кажи му какво чувстваш , дори и да ти е трудно , но за да си го върнеш това е най-сигурния начин . А ако не стане значи или наистина си го наранила прекалено много и сега той се страхува , че може да бъде наранен , или просто е изгубил доверие в теб . Ти трябва да пробваш . Все пак нищо няма да загубиш , само можеш да спечелиш . Успех !

KuReC
11-13-2006, 19:51
bitches bace