PDA

View Full Version : a sega na kade?



ot4aqanaaaaaa
11-13-2006, 16:32
ei hora imam nujda ot pomo6t!zna4i nz kvo mi stava6e no do predi 1 mesec na men mi se lepqaha samo gadjeta na moi fr:( razbira se pove4eto gi rqazah,no mi se e slu4valo ako e biv6 samo na poznata da trugna s nego!:( 4ustvah se mn zle no be6e fakt!dokatao edin den re6ih da si obarna kasmetA,zarqazah 1 mom4e koeto mndarje6e na men.tva napravih nz za6to,moje bi ot strah?!opravdanieto be6e edna negova biv6a-moq poznata(priqatelka e silna duma) posle ESTESTVENO SAJALQAVAH MN!SEGA TOI MI E SARDIT,A AZ 4USTVAM PRIVLI4ANE KAM NEGO! SIGORNA SAM 4E E VZAIMNO NO TOI BE6E MN NARANEN:(sega dostoinstvoto mu e prekaleno golqamo za da mi prosti. TA DA SI DOIDA NA TEMATA-SI4KO MI SE VARNA,EDNA MOQ FR GO SVALQ MN QAKO. NZ AKO TRAGNAT KVO 6TE PRAVQ?! lo6oto e 4e nqamam pravo na glas pri polojenie 4e taka go precakah!a sega go iskam obratno,kvo da pravq?daite savet molq vi !

HopeLesss
11-13-2006, 17:24
Затова човек трябва да мисли, преди да върши нещо, защото може да няма връщане назад. Все пак се опитай да си го спечелиш отново. Кажи му, че съжаляваш, че не си знаела какво правиш и че наистина искаш да си с него. Дано успееш!

Obitax
11-13-2006, 17:26
CooL^GirL^^^ e prava glavata ot vreme na vreme se polzva za mislene a ne samo za ravnovesie .

panterata
11-13-2006, 17:39
поговори с него , извини му се , кажи какво чувстваш и го питай дали имаш все още шанс . каквото и да ти отговори поне ще знаеш и няма да се измъчваш в неведение :) успех иии не взимай гаджетата на приятелките ти :)

zoben_pitbul
11-13-2006, 18:08
Трябва да си живееш живота както ТИ искаш и както ТИ ще бъдеш щастлива.Човек естествено трябва също така да е коректен към приятелите си,но все пак на първо място гледай на теб да ти е добре.Има разлика между това най-добрата ти приятелка да е скъсала преди две седмици с човека,с когото е била две години например и това да тръгнеш с просто някакъв бивш на просто една твоя позната...Дано си извлечеш поуката от това,което ти се е случило.