PDA

View Full Version : Как да я накарам да ме чуе?



James LaBrie
11-13-2006, 16:48
Здравейте! Историята ми сигурно ще ви изглежда супер банална, но какво да се прави...Става въпрос за момичето, с което ходих допреди 2месеца, и за която смея да твърдя, че е първата, която ме кара да се чувствам така. Срещнахме се случайно пролетта, докато пътувах, и може би заради общите интереси, или...не знам, но почти веднага се привързахме един към друг...даже й бях посветил песен, изкарахме една страхотна седмица заедно в планината и изобщо всичко беше невероятно...Докато един ден тя не ми се обади да ми каже, че всъщност не е тази, за която я мисля, че съм заслужавал някоя по-добра и ми затвори...след което повече не съм я виждал. Дори нямах време да й обясня, че не мога да си "намеря по-добра", че точно тя е тази, която съм търсил цял живот...защото наистина вярвам, че е така. Много хора не одобряваха връзката ни, но не мисля, че това може да е причината да ме зареже така. Знам само, че тя правеше живота ми много по-смислен и по-добър, и сега просто не знам какво да правя...знам, че е погрешно, но започнах да пия много повече, не мога да спа нормално, просто постоянно мисля за нея....Искам да й кажа толкова много неща, поне да можеше да си поговорим, поне това....но тя съзнателно избягва всякакви контакти с мен, и не искам да й се натрапвам, това е детинско. Как мога да я накарам поне да ме изслуша, и аз да я изслушам, и да й докажа, че за мен никога няма да има по-добра от нея? Благодаря ви за съветите предварително:)

Drakthul
11-13-2006, 17:01
Ще направиш грешка ако искаш тя да чуе това ..

Зарязала те е поне според мен по един от най-тъпите и долни начини .. това са пълни глупости ..

Факт е че когато момичето ги дрънка такива глупости се опитва да покаже, че грешката не е в теб, а в нея и това е .. не иска да има нищо общо с теб явно, щом и контакти избягава ..

Ако тръгнеш да й дрънкаш някви глупости първо съвсем ще те отреже и може да не я видиш през живота си, второ само ще й вдигнеш акциите ..

Лично мисля, че е време да я забравиш .. колкото повече се занимавша - толкова по-зле за теб .. ти ще страдаш докато тя нехае .. няма смисъл .. живей си живота .. жени - бол ..

IlLuSi0nS`
11-13-2006, 17:01
еми обади и се и и кажи че искаш да се изясните

TraPPed
11-13-2006, 17:04
Emi v tryden period e qvno momi4eto.poiskai da se sre6tnete,za6toto tova koeto ti e kazala,e izvinqvai ama napravo iztyrkano,kak ne izmisli ne6to drygo.

Nightmare
11-13-2006, 17:07
Понякога е добре да приемем, че когато едно нещо си тръгне, то не се връща. Разделили сте се преди 2 месеца и все още тя не иска да те чуе, значи това едвали ще се промени. Защо тъпчеш на едно място? Погледни малко напред и разбери, че тези мисли, че тя е жената за теб правят ситуацията по сложна. Не можеш да си сигорен, че тя е за теб. След време ще се появи друга и ще видиш, че никой не е единствен и неповторим. Просто трябва да продължиш живота си и да помислиш за себе си.

TraPPed
11-13-2006, 17:10
Da be ako e lubovta na jivota ti,ei taka 6te prodylji6 napred!

koalka
11-13-2006, 17:32
Ами незнам по някакъв начин трябва да намериш начин да говориш с нея и да й кажеш,че ти я обичаш такава,каквато е и я искаш.А не мога да разбера тя защо те е зарязала?Не виждам да има причина на лице.

KuReC
11-13-2006, 20:07
pii6 mnogo i ne si q zabravil e tva nemoga go povqrvam zabrei luji6

iiirish
11-13-2006, 21:50
съгласна съм, че понякога колкото и да не ни се иска да загърбваме нещата от живота, има моменти в които това се налага. както вече казаха няма смисъл да тъпчеш на едно място или да се въртиш в кръг от който не можеш или по-точно не искаш да излезеш!
пък и не вярвам да си срещнал любовта на живота ти :? малцина я срещат преди 20-тата си година, защото колкото повече минава времето толкова по-разбираме какво точно искаме и как да го постигнем

James LaBrie
11-14-2006, 07:30
Ани, всъщност си мноого права, ако просто ставаше въпрос за някаква си връзка...това за "любовта на живота ми"...според мен животът е достатъчно несигурен, че да се вричаме за цял живот. Това, в което съм сигурен е, че точно това момиче съм търсил във всички други, с които съм бил преди...тя ми подари най-красивите моменти в целия ми живот, даде ми смелост и желание да постигна неща, които не съм и сънувал, че ще успея. И сега, когато стана това, се чувствам някакси...окраден. И не мога така...и искам да си я върна, или поне да разбера защо стана така. Но тя не иска да говори с мен...дори по телефона. И тъй като имаме една обща приятелка, чрез нея ми каза, че само щяла да ме нарани и т.н. и т.н., или както каза TraPPed, типичните пуберски глупости. Съзнавам колко е глупаво. Знам че може би трябва да продължа напред, но...не става. Точно това имах впредвид, като казах, че тя е първата, която ме кара да се чувствам така...просто всяка секунда мисля за нея, за всички прекрасни моменти, и за всичко, което можех да й дам, за всичко, което си обещахме и....просто не издържам повече. След всичко, което преживяхме, и всичко, на което се надявахме, и изведнъж, ей така без каквато и да е причина...ако беше просто някое гадже, бих се засмял и още след седмица щях да съм забравил, но...сега не става. Седмиците минават, ама не става...изобщо не мога да си представя нищо без нея...и планините, музиката,..всичко е някак глупаво и непълно, когато нея я няма....просто отвикнах да мечтая за каквото и да е друго, освен за нея.Когато свиря с приятели, и нещо се получи хубаво, се чувствам отвратително, че нея я няма, за да го чуе...и това ме побърква. Не знам как да я накарам да се върне при мен, може би ако й напиша едно писмо, в което да й обясня всичко...така поне ще съм сигурен, че го знае и може би ще си помисли отново...колкото за това, че "ще й вдигна акциите", както беше писал някой, еми не смятам да крия какво чувствам към нея, пък и отношенията ни са(или бяха...)на доста по-горно ниво от това да става въпрос за някакво чувство за надмощие и притежание над другия. Както и да е, може би ще опитам това, но не знам какво ще се получи. Ще й изпратя едно писмо, заедно с едно колие, което така или иначе бях взел за нея преди доста време...тя си е романтичка, мисля, че ще й хареса...и ще чакам, дано да размисли. Както и да е, благодаря ви, хубаво е човек да си сподели с някого, така можеш да видиш нещата през други очи и сам да стинеш до изводите, които ти трябват. Някой беше писал по-горе "жени-много"... е, така, но всъщност това няма нищо общо с мен, в смисъл, интересува ме само тази и смятам, че все пак постъпката й има някакво обяснение, и си заслужава да опитам отново...най-малкото в името на това, че наистина бяхме започнали да постигаме нещо сериозно и...абе както и да е, смятам да опитам. Благодаря ви отново за мненията. ;-)

BeBcHeTo
11-14-2006, 09:16
еми обади и се и и кажи че искаш да се изясните