PDA

View Full Version : romanti4en podarak...help



I^LoVe^My^BaByBoY
11-13-2006, 17:00
iskam da iznenadam moq priqtel s romanti4ka ve4er... kato podarak za den dena mu... vaprosa mi e kakvo da napravq za da zapomni tazi ve4er zavinagi... kajete ne6to romanti4no... ot sega vi kazvam 4e variqtna ve4erq na sve6ti otpada 6toto ne jiveem zaedno... :) molq vi pomognete

l|mandarinka|l
11-13-2006, 19:56
Ami..moje da ti prozvuchi banalno tva s plushenata igrachka,no naistina e mn sladko i stoplqshto,kogato nqkoi ti podari nqkoe sladko mechenceee :mrgreen: A za prekarvaneto ...ako se obichate navsqkude shte vi se struva romantichno :) otidete na razhodka v nqkoi park samo dvamata... ili v nqkoe kafe:) (abe otidete nqkude,kudeto shte ste samo 2mata)Lichno za mene nai-romantichna e prirodata,ama seki si go razbira po svoi si nachin :) mai tva e ..v kraina smetka ti si go poznavash nai-dobre-znaesh kakvo haresva taka che napregni se malko,a ne chakai na gotovo :)USPeH :)


PP:waaaaa ne iskam da sum sama na sveti valentinnn :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol:

HopeLesss
11-14-2006, 05:14
Има много такива теми, потърси!
Относно плюшената играчка... не знам защо ние момичетата си мислим, че като харесваме плюшени играчки, то и момчетата ги харесват. Това е голяма заблуда. Поне от личен опит ти казвам, че момчетата ама хич не си падат по плюшени играчки. Все пак нали са големи мъже, а играчките са за деца :lol: Според мен му направи нещо от себе си, напиши му любовно писмо и го пусни в бутилка, купи му едно сребърно ключе и го сложи в кутия и му кажи, че с този ключ винаги ще отключва сърцето ти... Знам ли, помисли. А иначе подаръци колкото щеш - парфюми, дрехи, сувенири, тениски на футболисти... купи му нещо, което ще зарадва него, а не теб :D

{Sweet_Dreams}
11-14-2006, 07:21
Има много такива теми, потърси!
Относно плюшената играчка... не знам защо ние момичетата си мислим, че като харесваме плюшени играчки, то и момчетата ги харесват. Това е голяма заблуда. Поне от личен опит ти казвам, че момчетата ама хич не си падат по плюшени играчки. Все пак нали са големи мъже, а играчките са за деца :lol: Според мен му направи нещо от себе си, напиши му любовно писмо и го пусни в бутилка, купи му едно сребърно ключе и го сложи в кутия и му кажи, че с този ключ винаги ще отключва сърцето ти... Знам ли, помисли. А иначе подаръци колкото щеш - парфюми, дрехи, сувенири, тениски на футболисти... купи му нещо, което ще зарадва него, а не теб :D

Да много добра идея!Една приятелка го беше направила.Беше взела от тези по-твърдите цветни листа,леко жълтичък,беше го обгорила и беше написала като приказка,но това беше тяхната приказка.Как са се запознали,какво е чувставла всичко.Беше написано с жълта химикалка с бруката където са и седеше като пергамент.Беше го увила на фуниика и с една розова панделка отгоре!Беше жестоко!

I^LoVe^My^BaByBoY
11-14-2006, 12:20
a kvo to4no e pisala na toq list...kva e bila prikazkata za teq...dai malko idei...pls

nikinkaaa
11-14-2006, 12:30
Ем аз ти предлагам да му купиш нещо като грамота .Аз днеска купих "Обяснение в любов " и е много сладко :-D
:arrow: Ето снимчица да го видиш http://img141.imageshack.us/img141/7397/000rc4.jpg

marjesa
11-14-2006, 12:34
Еми аз бх подарила на моя приятел - Албумче за снимки но не найлонов а едно дървено с отпреде момче и момиче :P И вътре бях залепила наши снимки от незабравими моменти ;-) може да се струва банално но наистина аз бях зарадвала моя приятел предполагам че и ти ще го зарадваш :-k :-k

I^LoVe^My^BaByBoY
11-14-2006, 12:40
mi nie nqmame mn snimki 4esno da ti kaja taka 4e tva otpada kato variant.... kajeto ne6to koeto da napi6a v "na6ata istoriq" vmisal na nqkav gotin list da mu napi6a ne6ta...ama kak da po4na kakvo to4no da pi6a 4e sam obarkana :)