PDA

View Full Version : Edin vupros



Mn0g0UplashEna
11-13-2006, 17:12
Taka iskam da vi razkaja kfo stana s gadjety mi..Znachi na men tykmo mi beshe sfurshilo nqkade 1 den sled tva i 2mata mn iskahme da go napravim i otidohme v edno uchilishte to togava ne moja da mu stane i toi go vkara uj samo vednuj...Taka na sledvashtiq den toest dnes go napravihme u tqh toi ne svurshi v men de, no vse pak se pritesnqvam zashtoto nali ima predekuacionna technost ..i mn me e strah da ne e stanal gaf.. vupreki che ne e svurshval v men... :-s

IlLuSi0nS`
11-13-2006, 17:17
'той не свърши в мен.. ама се пак бременна ли съм ?? '
абе тфа е сигурно хилядната такава тема.. бахти и малоумните пикли..
за презервативи да си чувала ?

Komshiikata
11-13-2006, 17:32
оФФФ като незнайте как да се пазите ,къде сте тръгнали да се е*ете и то без презерватив ????????
И има 1000000 теми като твойта! Съгласявам се с IlLuSi0nS` 'той не свърши в мен.. ама се пак бременна ли съм ?? '

smacky
11-13-2006, 17:44
Abe ne se bazikaite tai s momi4eto,qvno e pritesneno.Ne se pritesnqvai i az se bqh panirala predi ama 6tom e siguren 4e ne e svar6il v teb don't :( be :)

miss_india
11-13-2006, 17:48
oh pak li po4vate be?! momi4eto pita seriozno, znaete li kfo i e v momenta, za kvo trqbva da q zduhvate o6te pove4e ...po dobre q posuvetvaite!
ta taka po vuprosa, vinagi ima procent veroqtnost da e stanal gafa, no zaradi tova se izpolzva prezervativ, naistina moje da ne e svur6val v teb, no vuprosnata pred ekulacionna te4nost su6to moje da ti napravi belqta, zatova go pravi samo s prezervativ! ako vse pak mnogo se pritesnqva6 napravi si edin test sled 7 dena:)uspeh :)

panterata
11-13-2006, 17:49
и аз съм го правила така.. шансът е минимален ноо знайш ли? аз мисля че нищо ти няма , но др път не рискувай! винаги с презерватив най -малкото за да не стоиш да се тревожиш.. :) ако толкова си се шашнала пий Постинор.. но мисля че просто трябва да се успопокоиш защото от притеснение може да ти закаснее и тогава мн ще се побъркаш :)

krem4et0
11-13-2006, 18:22
Според мен се паникьосваш излишно!

bulgarche
11-13-2006, 19:07
Ае к'во дава историята от началото на сексуалните ви взаимоотношения? Такива теми..наистина има десети и на всички по един и същи начин се отговаря

MuJIoTo
11-13-2006, 19:13
Според мен се паникьосваш излишно!
Съгласна съм.

m1rka6t0_k0ti
11-13-2006, 19:31
Abe ne se bazikaite tai s momi4eto,qvno e pritesneno.Ne se pritesnqvai i az se bqh panirala predi ama 6tom e siguren 4e ne e svar6il v teb don't :( be :)
хахаа еми като незнае как да се пази и аз съм съгласна с 1-вите две мнения къде са тръгнали да са ебат кат незнят как да са пазят.... :/ не се базикаме ма тес презервативи за кво са ги напрайли хората кат не искаш деца хаха ау не използвай те ги е да не ва е срам да утидете в аптеката или в магазина .......

^DaRk_LaDy^
11-13-2006, 20:28
ВсЯка втора тема е такава "Правих секс (допишка ми се и затова) правих го с презерватив той не свърши в мен пих постинор -- ооофф дали съм бременна?" ебахти ограничения народ дето се е завъдил ... ако бебетата ставаха така лесноооо ....
когато момчето "изстреля" спермата навътре в момичето ако момичето е в овулация е възможно оплождането , но ако ти се е изпразнил на корема не може , просто не става бе .. аа и от свирки също НЕ се забременява ... образовайте се малко ...
Изчакайте да достигнете достатъчно зряла възраст и тогава правете секс!

SlasHDaFiveNine
11-13-2006, 20:39
Бебешка храна = 5лв

Бебешка количка = 80-90 лв

Една гумичка = 0.25ст - 1.20лв

да се спасиш от 93.80лв разходи + хабене на нерви покрай бебешки рев

БЕЗЦЕННО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

чаткаш к'во са опитвам да ти кажа нали???

11-14-2006, 03:48
Taka iskam da vi razkaja kfo stana s gadjety mi..Znachi na men tykmo mi beshe sfurshilo nqkade 1 den sled tva i 2mata mn iskahme da go napravim i otidohme v edno uchilishte to togava ne moja da mu stane i toi go vkara uj samo vednuj...Taka na sledvashtiq den toest dnes go napravihme u tqh toi ne svurshi v men de, no vse pak se pritesnqvam zashtoto nali ima predekuacionna technost ..i mn me e strah da ne e stanal gaf.. vupreki che ne e svurshval v men... :-s

Късно си почнала да се притесняваш

mravkata_z
11-14-2006, 06:39
abe vie prosti li steeeee #-o v gorata li ste rasli, ti i takiva kato tebe!?
Za prezervativi 4uvali li ste, a za protivoza4ata4ni, a za spermicidni gelove, a za kontraceptivni vaginalni sve6ti4ki!?
Ne znam dali si bremenna! Opravqi se! kat si rasla v gorata hodi tam da ti kajat! :evil:

bungle
11-14-2006, 06:41
Заблуден народ колкото щеш.
Другия път с презерватив!

{Sweet_Dreams}
11-14-2006, 07:45
ВсЯка втора тема е такава "Правих секс (допишка ми се и затова) правих го с презерватив той не свърши в мен пих постинор -- ооофф дали съм бременна?" ебахти ограничения народ дето се е завъдил ... ако бебетата ставаха така лесноооо ....
когато момчето "изстреля" спермата навътре в момичето ако момичето е в овулация е възможно оплождането , но ако ти се е изпразнил на корема не може , просто не става бе .. аа и от свирки също НЕ се забременява ... образовайте се малко ...
Изчакайте да достигнете достатъчно зряла възраст и тогава правете секс!


=D> =D> Пораснете малко,образовайте се малко и тогава го правете!!!!

11-15-2006, 12:20
И да се образоват, и да не се образоват файда няма. Като не ги слуша главата така е. Моето лично мнение е, че секса без презерватив трябва да се прави, само тогава, когато сте достатъчно зрели, че да сте готови или да оправите или да отгледате евентуалните последствия. Знам че говоря на стената защото повечето от вас все много знаят и все много разбират. Изкарали няколко месеца връзка, изчукали се един два пъти и вече са експерти. И тея "разбирачи" после пият Постинор след като са го правили по време на цикъл, без партньорът им да е свършил в тях. Като ви е толкова страх да не забеменеете, има си презервативи. Може веднъж да си купите за разнообразие кутия презервативи. По евтини са от цигарите, пък и няма да ви се налага да пушите за да си успокоявате нервите след това.