PDA

View Full Version : Помощ за подарък плс;))



SellDreams{}
11-13-2006, 17:23
Здравейте, форумци !
:) :) :) Значи скоро с приятеля ми ще навършим година от както сме заедно и искам да му подаря оригинален подарък. Мисля това да е символичен ключ за моето сърце.. :-) :-) Обачееее.. не мога да измисля начина, по който да му го подаря. ](*,) ](*,) В смисъл, че искам да е по оригинален начин, да му направи впечатление и да го запомни :-k Не че съм толкова тъпа, просто нямам никаква идея #-o #-o Моля ви, помогнете ми или ми дайте някаква по-добра и яка идея :cry: :cry:
Благодаря предварително :P :mrgreen:

teardrop
11-13-2006, 17:56
Това с ключа е яка идея :-) можеш например да го скриеш някъде и да оставиш следи, по които сам да се ориентира и да го намери... :-k

rali4ka91
11-14-2006, 09:39
Е след като сте толкова време заедно , не би ли трябвало вече да притежава ключа към твоето сърце?Идеята не е лоша, но за този случай...нещо не ми допада.(В никакъв случай ен искам да те обидя с това,все пак решението е твое.)Както и да е наистина е най-добре да ги сложиш някъде където ще го намери заедно с някакво послание.

11-14-2006, 15:46
значи тфа с клиу4а е яко .. първо да намери клиу4а и после за къде е :) примерно ако тръгне да се отказва ти тръгва6 някак си към него и му казва6 да търси ама не6то на топло и студено .. нз как да ти го обясня .. и като дойде до теб казва6 топло мб топло и тн..