PDA

View Full Version : Чували ли сте за този екземпляр?



koalka
11-13-2006, 17:54
Абе хора,наскоро дочух за един екземпляр,наречен Burzum?Някой да е чувал за него.В момента лежи в затвора за предумишлено убийство и палеж?Пее метъл(не знам точно какъв),но това му е стила...Та има странното хоби да си заравя дрехите в пръстта за няколко години,за да му мирише на смърт.Носи умрели птички и мишки отново,за да му мирише на смърт!Абе направо да ви кажа...доста се учудих.Искал е нарочно да влезе в затвора,защото там се вдъхновявал,за да прави музиката си!Та...чували ли сте го или нещо от творчеството му?И още нещо:
- Лидерът на BURZUM Varg Vikernes, който е излежал 12 години от 21-годишната си присъда за убийството на Euronymous от MAYHEM и палежа на три църкви, засега няма да бъде освобождаван от затвора. Молбата му за предсрочно освобождаване е била отхвърлена.

Boot
11-13-2006, 18:00
Аз пък чух, че избягал от затвора.


Burzum - Jesus' Tod http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/rock.gif

Иначе май само един албум му харесвам - Filosofem.
Изруд е.

koalka
11-13-2006, 18:19
Ама са доста странни тея неща,където ги прави,ама на тая снимка никога няма да кажа,че е метъл,а и още по-малко ненормалник. http://www.menggang.com/music/dark/burzum/burzum.jpg

Boot
11-13-2006, 18:24
И между другото е ебати сексапилния пич...

Boot
11-13-2006, 18:34
Едното не изключва другото ;)

bulgarche
11-13-2006, 18:40
Знам за него, но не съм се интересувал с подробности. От около година ми е известен

scion_of_Storm
11-13-2006, 18:47
Бурзум са велика група, въпреки че не са ми кой-знае какви любимци. Бате Варг уби Euronymous и затова го тикнаха в затвора, той избяга, пак го хванаха и сега отново си е в панделата. Групата доколкото съм ориентиран свирка(ше) пейгън/блек метъл, доста важна е за стила. И все пак Mayhem ме кефят повече :P

AliceSw
11-13-2006, 20:00
абе уби е меко казано, по-скоро накълца

първият път, когато го пуснах, майка ми случайно беше в стаята, реакцията й беше ужасна, гледаше ме странно

не, тоя човек мн не ме радва, има 2-3 песни, които имат мелодия или нещо от тоя род и малко много се вживява май

Dr. Kazimbutt
11-13-2006, 21:07
Варг Викернес е психично болен човек. Не му трябва затвор, а психиатрия, защото само там биха могли да му помогнат...

П.П. Неговата "музика" няма нищо общо с музиката.

NaDuFcHe
11-13-2006, 21:11
Awe taka kato go gledam toq ne mi prilicha na chovek koito si kichi umreli mishki po nego...ama da si priznaq za 1vi put go chuvam

Amayo
11-13-2006, 21:12
http://www.free.bol.bg/oyama/li4ni/untitled.JPG

Joey Tempest
11-13-2006, 21:32
Ххаха на Варг китарите му звучат като изпърдяна котка с тухла в гъза (така ли беше определението, колегите да кажат) :).

Иначе преди три години беше направил опит за бягство от затвора, неуспешен обаче. Година след това плъзна слухът, че е опитал отново, но са го застреляли. Оказа се обаче неверен. Пичът продължава да си твори и в панделата.

tainstvenata
11-14-2006, 07:18
az za parvi pat go chuvam :roll:

koalka
11-14-2006, 10:48
Абе то и аз чувам едно реване и дране и не мога да разбера дори думите.Ама верно е за психиатрията.И там някъв негов колега бил убит по доста жесток начин,защото изнасилил приятелката на Варг.Убил го с 10-тина прободни рани с нож в главата и отделно около 20-30 намушквания в тялото. :shock:

11-14-2006, 13:32
BURZUM е явление в световната екстремна сцена. Няма такава втора банда с подобна атмосфера и усещане.

Варг е убеден нацист и отдавна не прави музика.

HVIS LYSET TAR OSS!!!!

CandyKiller
11-14-2006, 14:09
http://www.free.bol.bg/oyama/li4ni/untitled.JPG


Eй ую я трай ве

evil_lady_in_black
11-14-2006, 15:23
Аз не го чувам за първи път. И според мене е страхотен човек

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-14-2006, 15:23
i az go 4uvam za purvi put.. napravo sum vtreshtena ot tova koeto kaza :shock: :shock: :shock: :shock:

scion_of_Storm
11-14-2006, 16:04
Има си философия човека бе...какво му се нахвърлите на човека. Все едно да се вини Джонката от Дисекшън, че имаше различна вяра и се самоуби накрая...Всеки си има някаква вяра, независимо дали е агнешка, или още по-агнешка :P

magesnik
11-14-2006, 16:49
Тва което си написала за Варг Викернес са пълни простотии и глупости.Не че го харесвам или пък музиката,която прави ама написаното не е истина.Влиза в затвора защото убива вокала на Mayhem ,причината не е ясна,дали защото Euronymous е отвлякъл приятелката на Варг,или защото го е измамил с договора за някъв албум на Burzum.

koalka
11-14-2006, 17:46
Тва което си написала за Варг Викернес са пълни простотии и глупости.Не че го харесвам или пък музиката,която прави ама написаното не е истина.Влиза в затвора защото убива вокала на Mayhem ,причината не е ясна,дали защото Euronymous е отвлякъл приятелката на Варг,или защото го е измамил с договора за някъв албум на Burzum.Написала съч това,което съм чула,а не това,което знам със сигурност.А и не го нападам...

Boot
11-14-2006, 17:50
Има си философия човека бе...какво му се нахвърлите на човека. Все едно да се вини Джонката от Дисекшън, че имаше различна вяра и се самоуби накрая...Всеки си има някаква вяра, независимо дали е агнешка, или още по-агнешка :P

Ох, милия вокалист на Дисекшън. Ебати... що се самоуби :'( Беше култов като Ада.