PDA

View Full Version : Знам, че тия дни ще тя ще ми каже ..



Знаещия ..
11-13-2006, 18:14
По стечения на обстоятелствата знам, че момичето което харесвам и уважвам адски много, тези дни ще ми резне всякакви кредити за връзка ..

Принципно трябваше да се видим днес ( днес се очаква да ми го каже ), но като й се обадих, тя каза, че имала 'работа' и ще се видим утре ..

Историята не е нищо особенно, в ново даскало съм, още от първя ден си я харесах, след около 2 седмици сдух и неговорене с никои от класа, тя дойде при мен след даскало, оказа се че сме в една посоко и я изпратих .. и така .. лаф, кафенца, с тия от класа, никога сами, макар, че съм пробвал да я оговоря за среща, но ритам на камък ..

Въпреки всичко завързахме някакво приятелство и мисля, че дори и него ще изгубя, а не искам .. имам си чувства към нея, но дори и да ме отреже ( както знам, че ще стане ) нямам нищо против да си останем приятели и да си помагаме, говориме, излизаме заедно и т.н. .. но мисля, че от приятеството ни нищо няма да стане .. напоследък почти не ми говори, все едно ме няма, пък и аз вече не намирам теми за разговор и като идеме с някои от класа на кафе си лафя с тях и един вид излиза, че не й обръщам внимание и я игнорирам, но не е така .. просто тя нищо не ми казва ..

И все мисля, че може да има и нещо друго .. ако искаше да ме реже, защо не го направи днес? Защо отлкони предложението да се видим? Пак по стечение на обстоятелствата знам, че е мислила почти цяла нощ ( вечера ) .. ако е сигурна в това което иска, щеше ли да отклони срещата? .. Мислите ли че приятелството ни няма бъдеще? .. Не искам да става така .. адски ми е гадно .. :smt010

koalka
11-13-2006, 18:16
Ами чакай сега,може наистина да е имала работа..не може да твърдиш нищо със сигурност.Ама се вижте утре и виж какво ще стане...дано стане нещо. :) А това за приятелството-помисли до колко може да си приятел с човек,към когото имаш чувства и то не малки?

l|mandarinka|l
11-13-2006, 19:24
Виж,дори и да те отреже можеш да извъртиш нещата така,че да си останете приятели :) само думите "аз много държа на теб като човек и не искам това да развали приятелството ни" са достатъчни да съхранят и запазят приятелството ви (поне в 50% от случаите е така)Пък и в крайна сметка още не знаеш какво е решението и,нали така :)))))

KuReC
11-13-2006, 19:50
sorka pi4 nqma ta vurje ...

11-13-2006, 20:28
Ами чакай сега,може наистина да е имала работа..не може да твърдиш нищо със сигурност.Ама се вижте утре и виж какво ще стане...дано стане нещо. :) А това за приятелството-помисли до колко може да си приятел с човек,към когото имаш чувства и то не малки?

За втори път пускам тема във форума и ти си така добра да си от малкото които ми обръщат внимание ..

Благодаря ти ..

По въпроса - нямала е 'работа' .. изясни се тая 'работа' с едного по телефона .. няма значение .. може би иска да помисли още за да е сигурна ..

Утре ще се видим, ще видим какво ще става ..

Тя е от новия ми клас .. какво, да я мразя ли? .. Няма да стане .. какво толкова ми е направила? .. Мога ли да я принудя да ме харесва, обича? .. Насила хубост не става .. а защо да не си останем приятели? .. Да знам, ще боли и може скоро да не заздравее, но всичко става .. аз имам добро мнения за нея и много я уважавам, може пък по-натам да стане нещо .. знам ли ..

Мерси ;-)

l|mandarinka|l

Ще се опитам .. прав си .. мерси .. :)

KuReC

Верно ли? .. Не знаех .. Коце ти ли си? .. Ама за кво ми казваш пак? .. И първия път те чух .. :lol: :lol: