PDA

View Full Version : Марки (повтаряща се тема)



bulgarche
11-13-2006, 20:53
Какви марки носите (освен Diamond, DIESEL, ENERGIE)? Носите ли някакви определени марки и зато точно тях предпочитате? Кажете няква цифра да ни стане ясно колко много държите на марката :)
за дрехи, обувки а-у...за това става дума

machoka
11-13-2006, 21:03
Нося каквото ми хареса /и разбира се каквото мога да си позволя/, независимо от марката. Не се чувствам длъжен на никоя фирма.

rosskata
11-13-2006, 21:10
:roll: Нема пари за цигари, ти ми говориш за маркови дрехи... Имам някакви неща на Н2О но са подарък, иначе... Някои неща на бг марки като Булдозер например. Никога не бих дала повече пари за някоя дреха само заради марката. Ако ми харесва нещо тя няма никакво значение...

tainstvenata
11-13-2006, 21:12
Нося каквото ми хареса /и разбира се каквото мога да си позволя/, независимо от марката. Не се чувствам длъжен на никоя фирма.

na sashtoto mnenie sam :wink:

bulgarche
11-13-2006, 21:33
Може ли да добавя марките с мунус ("-")(за изключване) отпред: Ранърс, Булдозер...(каже още някоя...дето са по 30-40 лева най-скъпите им атрибути (недейте казва де)).[/quote]

MuJIoTo
11-13-2006, 21:51
Маркови дрешки в моя гред нема, а за боклуци с името на некоя марка ама далеч от нея не минали даже и 5 лева не ми се дава. По-доре да не е "марково" ако е така :)

Joey Tempest
11-13-2006, 21:54
Когато стана рок звезда :D :D :-D , ще мисля за маркови дрехи.
Засега търговските марки, на които давам най-много кинти са Загорка, Шуменско и Фендер. (РЕКЛАМА) :P

bulgarche
11-13-2006, 22:00
Маркови дрешки в моя гред нема
е то и в моя не бик казал, че има кой знае какво...тез неща които си имам наистина оригинални...не са правени тук (в България), а и истинските са ми подарък...затова не пътя им преди да стигнат до мен :)


Когато стана рок звезда
Бая ще почакаме...бая бира ще изтече


Засега търговските марки, на които давам най-много кинти са Загорка
Ей затова те признавам...ама все пак..то тя няма нужда от реклама... :)

NaDuFcHe
11-13-2006, 22:03
Osman Versache hahaha
Awe v obshti linii Poison Scorpion

InHell
11-13-2006, 22:46
Общо взето нося дрехи, които са ми преди всичко удобни - Haggar, Dockers', New Balance(маратонки за ходене) и т.н.

Amayo
11-13-2006, 22:54
Фешънските ми дрехи са от знайни и незнайни турски в най добрия случай италиански магазинчета тип теранова и други в района. Най много държа на обущата ми и те са само ПУМА само то ВИЕТНАМ. Имам и на ададас оригинални нещица ама те са спортни и са част от един друг мой стил на обличане който изключва сякви фешънски работи.

11-13-2006, 23:14
AcuPuncture , Fred Perry Lonsdale Zara Mango Hanry Loid .. i tn

rosskata
11-13-2006, 23:59
Когато стана рок звезда :D :D :-D , ще мисля за маркови дрехи.
:P

Аа, като станеш рок звезда трябва да се обличаш като клошар... :P

SHIBBY
11-14-2006, 04:52
имам няколко анурака на Airwalk фанелки и т.н кецовете ми са lakai (прочетох че и цените да пишем еми 128 лв ако някой се интересува) и анцузи предимно атлетик и там некфи

teenkopele
11-14-2006, 05:19
Марката изобщо не ме интересува. :wink:

WILD__BOY
11-14-2006, 09:08
nike
adidas
southpole
pony
phatfarm
roca wear
and1
reebok

Drunk In My Desire
11-14-2006, 09:22
Не обичам марки. (:

От една страна, защото ми призлява когато трябва да дам 100лв за парцаливо потниче, само заради някаква емблема/етикет, като реалната му цена в никакъв случай не надвишава 10лв; от друга, защото изключително много ме дразни парадирането с дрехи, кецове, обувки и въобще, всякакви такива неща, само защото е прекалено разпространена заблудата, че марково значи гъзарско. Защо ми е някой да ме харесва заради марката на дрехите ми, вместо заради самата мен?
Отделно, наистина не си заслужава парите, при положение, че животът на всички парцалки не е особено дълъг.
Единствено мисля, че за кецовете си заслужава, защото българските нямат особено голямо разнообразие, а пък техния вече живот направо си е обречен съвсем скоро след изваждането им от кутията. Така, че е по-голяма загуба на пари да купиш хиляда чифта по 40лв, отколкото едни за сто и да караш с тях сума време. (:
Бе важното е, че марка дреха не прави един човек марков и въобще, адски гнусно ми е да се определяме по това.

bulgarche
11-14-2006, 09:42
иначе ме кефят марки като Фред Пери, Хулиган, Бен Шърман, Лонсдейл, Евърлест... нооооо няма кинти за тях...
Е нямаш нито една дрешка на тез фирми ли? Едно Шърманче нямаш ли? В София в магазина на Пери има евтини неща.
И кое по-точно ти харесва в тези марки? Знаеш ли историята на тези марки дрехи?

bulgarche
11-14-2006, 09:55
:)

Мен хич не ми харесва с това да си правя заводи по Китай и Турция, само заради евтината работна ръка. Вярно че така е по-достъпно за нас простосмъртните, ама..
Влязаох преди месец в магазина на Fred Perry в София и имаше шапна на която пише made in china. Същите шапки ги има и в Пловдив наполовина по-евтини.

Аз ся си излизам за даскало (че повечето тук сме си наистина тийнеджъри и учим) с якенцето и шапката Пери и отдолу суичърчето Шърман. Ех майка снощи да не беше казвала да не си нося тез ризи отдолу, защото били лятни, щях да съм и с ризка маркова :smt005

ау боже туй к'ва тъпа реклама беше, ама...чай и аз да се изфукам един път.

П.П. Не знам защо, ама като видя нещо на Пери и очичките ми светват. Не говорим за история и нещо повече...просто...нещо ми се преобръща в мен. Аз и затова писах ЛС на един потребител, защото си беше сложил аватар на Пери. На Шърман ми харесват много ризките с дълъг ръкав, но за съжаление нямам такъв атрибут.

bulgarche
11-14-2006, 10:03
всъщност като се замисля в гардероба ми повечето дрехи са си маркови...
ама не искам да парадирам много с това...
Е все едно аз като си изляза ся някой много ще обърне внимание. МИслиш ли че някой ги е чувал тез марки?

Ходих с баща ми...на едно събиране от фирмата на майка. Бяха позакъсали с музиката и се наложи посред нощ да им носим. Бах сисъс стийлките, шърман и пери. Майка ходи да се фука на един нейн колега с обущата ми, но той друго й е казал "сънът ти има жестока шапка!".
И това са единица хора, на които да им говори нещо няква си марка.

Swinkenhoffer
11-14-2006, 10:11
Фред Пери верно са страшно яки :) преди някви години една госпожа беше в чужбина и ми донесе един парцал... ама тогава де да знам кво е тва Пери :lol: и си викам - баа, някакъв ментак (все още се съмнявам дали е оригинален...), ама го изтърках от носене. не знам кво се води - суитчър / суетшърт, но на кой му пука. не съм го обличала от 9 клас сигурно, ако още ми става - ще го нахлузя. :)

иначе има страшни марки, ама нема пари :lol: харесвам основно мъжките дрехи... Топ Джийнс (?? нещо такова). иначе аз си купувам това, което ми предложат в дрип шоповете + турски дънки 8) имам всякакви марки, които на никой не са му известни, както и на мен.

koalka
11-14-2006, 11:38
Ами аз не пазарувам от маркови магазинчета.Нямам възможност,но имам някои дрехи на Теранова летни,ама само това е.А иначе и аз имам ментета на Дизел,където ти продават по пазарите.

AliceSw
11-14-2006, 11:57
нямам навика пък и няма откъде да взимам маркови парцали, но имам някви неща на Sherman, на Fishbone, Only, LittleBig, преди си зимах дънки Motor, ноооооо тва е най-марковото в Ловеч :evil:

Joey Tempest
11-14-2006, 13:14
Когато стана рок звезда :D :D :-D , ще мисля за маркови дрехи.
:P

Аа, като станеш рок звезда трябва да се обличаш като клошар... :P

Слаш се облича като клошар??? :shock:

bulgarche
11-14-2006, 15:48
а сам знаеш, че ако тръгнеш с Консдапл или Тор Щайнер и ще те разберат определени хора...

или в моя случай с Трашмарк...
Аз за Consdapl съм чел в някъв сайт на ушевите. Там пишеше кои марки се носят от определен кръг хора.
Другите две марки които спомена за пръв път ги чувам и...почти нищо не ми говорят.

Ескада
11-14-2006, 16:46
За дрехи харесвам Mango,Terrnaova,Benetton,Brunotti,а за обувки-DIZI,Pony,Giuseppe Zanotti,не,че робувам на марка,но ми е по-приятно да си пазарувам от някъде,където обуслужването е добро,обстановката приятна и качеството добро също :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-14-2006, 16:50
Марката изобщо не ме интересува. :wink:
i men .. stiga da mi e udobno i da si go haresvam e super :) O:)

midnight...
11-14-2006, 17:58
adidas
adc :smt007
fishbone
това са най-любимите ми марки, иначе някои от дрехите ми са си мейд ин чайна :-D

rosskata
11-14-2006, 18:57
Когато стана рок звезда :D :D :-D , ще мисля за маркови дрехи.
:P

Аа, като станеш рок звезда трябва да се обличаш като клошар... :P

Слаш се облича като клошар??? :shock:

Говорех образно... Някак не ми се връзва рок звезда и маркови дрехи... може би бъркам :roll:

11-14-2006, 19:24
Какви марки носите (освен Diamond, DIESEL, ENERGIE)? Носите ли някакви определени марки и зато точно тях предпочитате? Кажете няква цифра да ни стане ясно колко много държите на марката :)
за дрехи, обувки а-у...за това става дума

нося само Stone Island i Fredd Perry
скоро си взех яке Stone Island за 800 евро, донесе ми го мой приятел от Англия.
по принцип си пазяра от и-нет ама като имам възможност лично си ги купувам или ми го носят мой авери който доста пътуват.
Товя лято като бях в Сащ съм си купувал само ФП и скоро като си гледах касовите бележки се оказа че съм дал над 2300$ само за ФП.

РОБУВАМ НА ТЕЗИ ДВЕ МАРКИ НИЩО ДРУГО НЕ НОСЯ . ДОРИ И В НАС САМО ТЯХ НОСЯ , РАЗБИРА СЕ ПО-СТАРИТЕ МОДЕЛИ :-D
Дори и до магазина да ида винаси съм с шапката си СИ , купуне за 80 евро.

bulgarche
11-14-2006, 19:25
Thor Schteiner (мисля, че така се пишеше) е марка, която е забранена за продажба в няколко страни, защото старото й лого беше някаква руна, която се използва от вас...
ама има много яки дрешки...

аз сега съм се зарибил по hooligan streetwear...
Ей....дрешка с руна :) ти мани че руните са ми много интересни, ама за съжаление няма много достъпна информация.

Глупаво е някви марки да се забраняват заради хората които ги купуват.

На мен сега май Пит Бул ми харесва, ама още не ме привлякъл съвсем :)

11-14-2006, 19:35
Мда имам маркови дрешки.Дънките ми са на-Swift,J.F. Morris,Diesel,Levi`s.Блузите на-Junker,Dickies,Diesel,D&G,Crosshach,HardSoda,Replay(поне за тез се сещам).Якетата ми са-Akademiks и Diesel.Маратонките ми са на-Runners,Buldozer,Mania

LunaTriCk
11-14-2006, 21:30
Gas, Tommy, s.Oliver, Adidas, Puma и едни трейнърчета Gola, незнам дали някой я е чувал тази марка ама се води "елитна". :-D

crazy_sexy_cool`f
11-15-2006, 18:17
определено НЕ държа на марката!!! Но иначе харесвам Diesel и Terranova!!!

Mimka_sweet
11-15-2006, 19:17
The Best -KILA :smt035