PDA

View Full Version : Raztoqnieto-pre4ka ili ne???



sweety_hope
11-13-2006, 19:59
hi!imam problem.Iskam da 4uq va6eto mnenie - mislite li 4e raztoqnieto e vajno v edna vrazka?Ubiva li lubovta?Vazmojni li sa nqkakvi otno6enie ot raztoqnie.

Jamalska
11-13-2006, 20:03
Зависи...в рамките на бг..ако имате чувтсва винаги можете да се видите я у единия я у другия я по средата...В моето положение е по-сложно..той не е в България и...разтоянието е наааай-голямия проблем..Непрекъснато се караме ..сдобряваме се за ден-2 и пак на ново...

11-13-2006, 20:49
da znam 4e v bg e po-lesno,no ne misli6 li 4e e adski gadno ti da si sama prez uikendite , za6toto ne moje6 da si pri nego,prez vremeto kogato ti trqbva da si s liubimiq,da ti e gotino da si 6tastliva.To4no tova me spira.

iiirish
11-13-2006, 21:19
взаимоотношения между двама човека от растояние са възможни, но те не могат да бъдат с кой знае колко дълбок характер като цяло. такива връзки по-скоро са повърхностни и лесно загубват тръпката в себе си. растоянието като цяло убива любовта, защото както се казва "невиждани очи се забравят". дори да се виждате често, пак никога не знаеш с кого е и какво точно прави човека с който имаш отношения. така че на първо място се губи доверието, а после и всичко останало [-X

Sazi
11-13-2006, 22:23
Zavisi ot horata.......Spored men e vazmojno.

HopeLesss
11-14-2006, 05:08
И аз мисля, че много зависи от хората, от чувствата и т.н. Аз иначе съм на принципа: "Далеч от очите, далеч от сърцето", но това предполагам, че е от възрастта :roll: На един мой приятел майка му и баща му не живеят постоянно заедно, защото баща му работи в Швейцария и се виждат само за по 2-3 месеца в годината, но когато ги види човек би си помислил, че са най-влюбената двойка на света - гушкат се, целуват се, вървят за ръце... а двамата отдавна са прехвърлили 40-те... Така че със сигурност в случая разстоянието не е пречка :-({|=

teenkopele
11-14-2006, 05:17
hi!imam problem.Iskam da 4uq va6eto mnenie - mislite li 4e raztoqnieto e vajno v edna vrazka?Ubiva li lubovta?Vazmojni li sa nqkakvi otno6enie ot raztoqnie.

Както вече ти каза, ако имате истински чувства и сте в България, винаги може да се видите и да сте заедно.
Според мен, връзката от по-голямо разтояние е почти невъзможна, но не и напълно (Казвам ти го от личен опит. :wink: ). Зависи от хората, тяхната психика и начин на мислене. :wink:

{Sweet_Dreams}
11-14-2006, 07:14
Ами възможно е!Аз съм един пример.Моя приятел е на 120км от мен и се виждаме събота и неделя.И не смятам,че това може да е причина да не сме заедно.Ако искаме да се видим всеки може да отиде при другия стига да иска.Така че си зависи от хората,зависи и от отношенията.Растоянието нито ни е спирало от нещо,нито нищо.Напротив,направи ни по-силни и се справяме с всичко и толкова се обичаме,че вече 4 години сме заедно.Така,че ако наистина го обичаш този човек и смяташ,че можеш така давай!

Disorder
11-14-2006, 08:18
е аз пък имам приятел, който не е в бг, и това не пречи на нито един от двама ни да поддържаме любовта жива вече четвърта година.

BeBcHeTo
11-14-2006, 09:11
Вазможна е такава връска...но няма да е трайна и мн рядко ще се виждате според мен

He3HauKa
11-14-2006, 09:40
Prechka e.Vijdate se rqdko,chusvtata umirat ,karate se chesto,gubi se doverieto.... Habene na nervi spored men

koalka
11-14-2006, 10:26
Естествено,че са възможни такива взаимоотношения,но трябва да се позамислете за силата на чувствата ви.Ако една любов е силна тя ще издържи,но ако не-ще е нещо доста несеризно.