PDA

View Full Version : Disko



11-14-2006, 06:12
abe hora, kajete nyakakva ideya kak da ida na diskoteka. Momche na 15 i polovina sym :) , a nashite ne me pushtat nikyde do po-kysno. Loshoto e, che kato dojde krayat na sedmicata i vsichkite mi priyateli otivat, a po-loshoto e, che i priyatelkata mi hodi, a men ne me pushtat. Dajte nyakakva ideya da gi ubeda ili ne znam i az kakvo.

Izvinyavam se za latinicata, no sym v zala.

sladoled
11-14-2006, 15:49
Сядай и преговаряй.Бъди готов за отстъпки, но помисли какви могат да са и за какво не искаш да отстъпваш.Започни с :"Когато вие не ме пускате на дискотека, аз се чувствам много неловко пред приятелката ми и приятелите ми, които ходят.Освен това искам да бъда там с тях.До сега не съм ви дал повод да мислите, че няма да се държа подходящо. "Те ще изтъкнат някакви мотиви.Ти бъди готов СПОКОЙНО да отговориш.Не трябва да избухваш- така губиш предварително.Трябва да си настоятелен, но разумен.Не искай да те няма цяла нощ.Като начало трябва да се примириш с ограничения, пък и защо да не предложиш на приятелката ти да се приберете по-рано.Няма разбира се да и обясняваш, че не те пускат до по- късно. :smt006

panterata
11-19-2006, 00:01
кажи им че ще се събирате от класа и че целия клас ще ходи и е мн гадно само ти пак да не отидеш.. помазни им се малко :)

aMf1
11-19-2006, 18:38
и аз имах същия проблем и като видях че няма да стане с добро зех да излизам когато те спат на няколко пъте ме хванаха и после вярно наказания но сега като доиде края на седмицата сами ме птат ще излизам ли само и само да не ги карам да преживяват пак стреса че не знаят къде см :roll:

SaSeTo
11-20-2006, 09:00
Предложението на m.j.a. е добро - съгласявам се :-)

S_T_E_V_E
12-10-2006, 17:55
Кажи им "другите всичките ги пускат, а вий мене-не. Не е честно пък, искам , искам , искам , искам..." :smt014 :smt005

BLaCk_LaDY_
12-11-2006, 15:35
Сядай и преговаряй.Бъди готов за отстъпки, но помисли какви могат да са и за какво не искаш да отстъпваш.Започни с :"Когато вие не ме пускате на дискотека, аз се чувствам много неловко пред приятелката ми и приятелите ми, които ходят.Освен това искам да бъда там с тях.До сега не съм ви дал повод да мислите, че няма да се държа подходящо. "Те ще изтъкнат някакви мотиви.Ти бъди готов СПОКОЙНО да отговориш.Не трябва да избухваш- така губиш предварително.Трябва да си настоятелен, но разумен.Не искай да те няма цяла нощ.Като начало трябва да се примириш с ограничения, пък и защо да не предложиш на приятелката ти да се приберете по-рано.Няма разбира се да и обясняваш, че не те пускат до по- късно. :smt006

=D> =D> =D> i im kaji syshto,che kato te pusnat nqma da ima izcepki i t.n..kaji im,che shte se dokajesh i che shte mogat da razchitat na teb.Uspeh :wink:

teenkopele
12-12-2006, 05:57
"Отивам на купон в един приятел." (или нешо от сорта).
Ако знаят за притятелката ти, казваш: "Отивам й на гости." . :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
12-12-2006, 12:04
"Отивам на купон в един приятел." (или нешо от сорта).

щом на дискотека не го пускат, едва ли ще го пуснат и на купон ;)
иначееее реви, тръшкай се, не яж в знак на протест (яж тайно де), заплашвай с каквото се сетиш - примерно че ше спреш да учиш или изобщо да ходиш на даскало, кажи че ще се самоубиеш и така...:) Или ще им стане мъчно, или ще им писне да им мелиш на главата...

12-12-2006, 17:10
При мене и при повечето ми приятели стана след як разтурсвяш скандал..

IdiOtKa
12-12-2006, 17:57
хмм и тук идва придимството да си по малкото дете ... тъйкато аз имам брат и той не е от маи примерните, наще вече им е писнало до някаде от него и ся не се интересуват мно мно от мене ..не че ходя по дискотеки ..не на такива места не стъпвам ама съм доста по неограничена от него на тази възраст ... демек ...яко намазване ..иначе и представа си нямам как да ги обидиш аз много рядко успявам да стигна до някакво разбирателство с наще :(

d3s0
12-12-2006, 19:46
Спукваш 2ма 3ма от бой ама пред ваще да не се притесняват че може някой да те набие в дискотеката и си готов.

MoHuTo
12-17-2006, 01:32
Ми сядаш и говориш с тях!Но недей избухва, това не е в твоя полза, е поне при мен не беше :?

OPEL
12-18-2006, 08:28
Всеки път когато почнат да се инатят (майка ми най вече) и напомням че и тя е била на мойте години, че и тя е ходила на диско, че имам GSM и че ако и трябвам или се тревожи да звъни и ... готово а съм на 14 :-D

kofti_nick
12-18-2006, 12:32
8-[ Мен ми викат "Бягай на дискотека , стига си се занимавал с тоя компютър ! " :oops: :oops: :oops: