PDA

View Full Version : IMAM NUJDA OT POMOSH... PLS POMOGNETE MI...RAZDOENA SUM ;(



SeXy`LoVe
11-14-2006, 11:09
moqta istoriq e malko oburkana zashtoto sum vlubena v dvama bratq-istinsko nakazanie.Purvo si bqh haresala malkiq-toi e edna godina po golqm ot mene.S nego neshtata se poluchiha do takava stepen che mojeshe da se razdeli s priqtelkata si zaradi mene- demek s nego hodihme taino,vijdahme se rqdko na same.Bqh luda po nego i se suglasih na tazi glupost da sum s nego dori i taino :smt007. Pred obshtite ni priqteli i poznati toi se durjeshe taka sqkash ne se ponasqme , a tova me naranqvashe.Nemojeh poveche taka da izdurja na tozi fars koito produlji mojebi mesec i go ostavih kazah mu che nemoga da produljavam taka da se kriq ot vsichki i ako iska da sme zaedno da ostavi priqtelkata si za da e s men.Toi kaza che shte si pomisli no prez tova vreme nashi "priqteli" vkaraha intrigata mejdu nas skarahme se .ot qd az tr1gnah s nai dobriq mu priqtel no i s nego ne se poluchi...Prez tova vreme az ot mn mn otdavna se subirah v kompaniqta na brat mu i leka poleka ot miloto mu darjanie kam mene ,ot laskite zapochnah da go haresvam.Na edin kupon na koito bqh az prisustvaha i dvamata bratq parvo bqh s malkiq zatvorena v edna staq no ne mu oburnah nikakvo vnimanie a sled tova s brat mu tancuvahme zalepeni edin za drug cqlata vecher ot togava se vlubih naistina v nego vecherite s kompaniqta bqha oshte po interesni i toi mi se natiskashe vse poveche i poveche... oh malko se pootpusnah i zeh da se raztroivam ot tolkova spomeni na edno :cry: no veche nqmam doverie i na priqtelkite si zashtoto 2 ot tqh sushto go haresvat i edin den ne bqh s kompaniqta i veche se opitaha da me skarat s nego :cry: :cry: :cry: mnogo mi e trudno da izbera edin ot dvamata i se raztroivam samo pri misalta da se opitam da zabravq ediniq a i veche nemoga da chuvstvam podkrepa ot priqtelkite si zashtoto te stanaha predatelki . Imam nujda ot vashata pomosht i suvet zashtoto sum adski oburkana i naranena :cry: jivota mi se prevurna v jiva sapunka i vse oshte ne idva shastliviqt i krai :cry: adski shte sum vi blagodarna ako mi dadete nqkakuv suvet s tova kak da deistvam dali da izbiram mejdu dvamata ili e vreme da zabravq i dvamata .... :cry: :cry: [/i]

BunnYY_f
11-14-2006, 12:58
Лично мое мнение е че трябва да забравиш и за двамата и да гледаш напред. Обаче има и друго нещо, ако сте от една компания няма да ти е много лесно да забравиш, но можеш да поставиш една граница в отношенията ти и към двамата, която да се опитваш да спазваш. Но най-важно е да разбереш ти какво искаш! Успех! :)

koalka
11-14-2006, 13:12
НЕ е възможно да си влюбена в двама човека...Това,което изпитваш и към двамата не е любов.

doky
11-14-2006, 14:46
Не понасям това нещо,най-много се дразня и роптая срещу това-Да се бъркаш и да се опитваш да се намесиш в нечия връзка,няма по долно нещо,човека е избрал с кого да бъде,ти си Г-н никой за да се опитваш да развалиш нечия връзка,малоумни изчадийни курви,акъл не ви достига да помислите,че това е супер долнопробно нещо и наранява хората!

tedinkata_
11-14-2006, 16:01
НЕ е възможно да си влюбена в двама човека...Това,което изпитваш и към двамата не е любов. izviniavai macka ama az sam na drugo mnenie-tova si e savsem vazmojno da obi4ash dvama-prosto kum edinia 4uvstvoto e po silno vinagi..izpitvala sam go i povqrvai mi beshe si obi4 :|

vandalz
11-14-2006, 16:27
Май и ти незнаеш какво искаш ми се струва... :?: