PDA

View Full Version : Военна Комисия



11-14-2006, 11:40
Някой може ли да ми обясни ПОДРОБНО кво точно представлява тая комисия и кво точни ти правят там плссс обяснете ми :?:



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

doky
11-14-2006, 13:06
Офф ми елементарно е.Има 3 военни комисий,освен ако не си болен или имаш някой проблеми за доуточняване,тогава са 4.На първата отиваш само да попълниш едно формулярче,на втората е пак подобно,а на третата е същинският преглед,който е много обширен,няколко часа,цялостно те обарват и преглеждат,ма ако не е на студено е яко,абе няма страшно

gotinam
11-14-2006, 13:16
Някой може ли да ми обясни ПОДРОБНО кво точно представлява тая комисия и кво точни ти правят там плссс обяснете ми :?:
Чувала съм от момчета, че имало една дърта мед. сестица, която карала да се надупиш и да разтвориш бузи,след което бъркала с неква тръба и вземала секрет от дупето.
Който е ходил да каже повече де...Ама знам, че момчетата бая се шашкат от тая манипулация :P

air_J
11-14-2006, 13:26
Някой може ли да ми обясни ПОДРОБНО кво точно представлява тая комисия и кво точни ти правят там плссс обяснете ми :?:
Чувала съм от момчета, че имало една дърта мед. сестица, която карала да се надупиш и да разтвориш бузи,след което бъркала с неква тръба и вземала секрет от дупето.
Който е ходил да каже повече де...Ама знам, че момчетата бая се шашкат от тая манипулация :P
Такава манипулация НЕ СЪЩЕСТВУВА! Поне за моя набор (85) никой не претърпя вземане на секрет. Иначе на 2-3 места ти гледат питона, но като цяло няма нищо интересно, още по-малко пък страшно. :-({|=

RoyTheReaper
11-14-2006, 13:28
отиваш във военна болница и последователно обикаляш кабинетите на докторите, докато не събереш всички данни в една книжка която са ти дали предварително. най-ключовите неща са взимане на кръв, изпикаваш се в една чашка, гледат ти уши, очи, правят ти рентгенова снимка, психолог, зъболекар, интернист, кожен (при мен беше една яка докторка която ми гледаше оная работа); на още едно място ти го гледат - един дядка с найлонови ръкавици ти бара топките, на определени хора по негова преценка гледа и дупката на гъза. казвали са ми че ти я гледа ако имаш вид на гей, сигурно не е така, но примерно на мен не ми гледа гъза, на един друг (типичен фьешън) му го гледа.

като цяло е доста забавно: особено бабката която се провиква "кой не е пикал" :lol:

tra-la-la
11-14-2006, 14:01
neeee gaza ti go gledat da vidqt dali ima6 xemoroidi men puk me bara za topkite i posle me nakara da si stegna stomaha neizvestno za6to posle v kojniq se sablqkoh pred dva mnoo gotini jenki moje bi s ne poe4e ot 5 god po golemi ot men i ednata super qko si pusna prusta po grubnaka mi i na men naprao mi stana awe super mnoo se izkefih

11-15-2006, 10:11
на мен пък на една от военните комисии по мое време една докторка с едната си ръка си люпеше семки а с другата ме бараше по топките :lol: :lol: абе в военна болница са ебати изродите

_DaRk_RaIn_
11-15-2006, 10:34
Аз като ходих беше голямо шоу. Особено когато ме навряна в една стая с един приятел :smt017 , и ни казаха "сега да ви видя както майка ви ви е родила" :lol: :lol:.

SlasHDaFiveNine
11-15-2006, 11:36
абе супер забавно си е на комисиите...мене примерно ма гледаха тая година...въф военна болница...спокс..такоа нещо кат вземане на секрет от задника не праят....ма верно карат та да са надупиш ....
седя си аз и някакъф дърт мъж ми вика събличай са...и излиза....
и аз си остааам по боксерки ...връща са оня и вика сичко да съм махал....
аз му викааам ааааа не....ма той вика "ади ади бързо"
събличам са и оня ма гледа после ми вика да са надупя и да си разтворя бузите.........малииииииии мн смях

абе супер забавно...нема са плашиш ;)

SS-Групенфюрер Ханс Йост
11-15-2006, 13:10
Абе вие гледате ли новини? И знаете ли че наборната военна служба отпада от януари 2008, а последния донаборник ще влезе през юни 2007? Какво сте почнали да се стряскате? Едно 99.9% от вас изобщо няма да помиришат казарма, камо ли да влязат.

panterata
11-15-2006, 21:33
мда наистина казармата ще я махат :) а по въпроса не се бърка в дупето , но се пипат топките :)

Prowler
11-17-2006, 19:18
Мене ме караха да си дигам макарите сам. Доктора каза "Обърни се", след което се обърнах и се надупих. Само каза "Добре, добре" и вика обличай се. На един приятел му казал "Я да видим зрънцата" (имал предвид ташаците), а той си дигнал блузата и си показал цицките :D Абе яко смях става. Особено като си се обърнал със събути гащи, доктора ти гледа задника, медицинската сестра се прави, че не гледа, хрупайки солети, а някакъв от тея с линейките отваря вратата и влиза без да чука, при което поне 20 човека пред вратата започват да се смеят, а на тебе ти става зле. Ще има въпроси от типа "Употребяваш ли наркотици?, Напикаваш ли се?, Правил ли си опити за самоубийство?" Абе смях яко :) Аааа и да не забравя - като идете да ви правят кардиограма правете смях на аверчетата и ще видите що е ядосана сестра :D

InitialD
11-18-2006, 02:20
Ха на мойта беше супер яко..искам пак да ходя!Специално когато те карат да се събличаш мен една сестра ме пита първо дали съм чупил нещо от какво съм опериран...(не бях във Военна)и след като някаква друга докторка ме изключи от апарата за сърце (нз как се казва)стоях 5 минути без чорапи и гол до кръста щото готината сестра излезе някъде и като се върна ме опипа по врата и раменете (между другото и тя ядеше солети) после сложи едни ръкавици и вика "Айде сега сваляй и не се притеснявай..".За нема и 5 секунди си прегледа отпред каквото си знае и нито ме кара да се гъза нито да разтварям...ебаси кефа беше!Супер печени типове..само тази дет ми прегледа ушите не беше много в ред ма...и такива ги има!При психоложката беше смех!Иначе на очния преглед на почти всички ни откриха по нещо я астегматизъм я късогледство..а някои бяха с нарушено зрение вследствие на прекомерно стоене пред компютър! :|

BeAsT
11-19-2006, 01:16
:booooomb:

Joey Tempest
11-19-2006, 12:03
Адски весело. :D

Имаше: "разтвори бузки", "аре сега сваляй гащите да ти видим оная работа, ама и боксерките и боксерките сваляй, са кфо срам ли те е, а, хахаха!" :D

После на изследванията някакви фешъни само дето не изпоприпаднаха като си видяха собствената кръв. Единият даже призна: "Аз съм нежен човек, не понасям кръв". А на мене сестрата ухилена ми казва: "Гледай на някоя друга посока, ако не можеш да понесеш." А аз реших да се избъзикам с нея и с всички наоколо. Затова я погледнах с МОЯ тип поглед (който ме познава знае за какво става въпрос) и се изцепих с възможно най-бавния, провлачен, дуумърски глас (също който ме познава, знае за какво става въпрос): "Няма проблем (тука пауза). Аз (пауза) обичам кръв...". Женицата, горката, толкова се притесни, усмивката и нещо изчезна, и нещо първо май не ми нацели вената, а след това я спука много зверски. После две седмици ми беше синьо и ме болеше, та чак аз се притесних и бях решил да ходя при личната. Както и да е... :D

После, половината народ толкова се беше изпопритеснил, че не можа да се изпикае и се наложи да си купуват води и да пият насила (а по принцип като се правят изследвания рано сутрин, не трябва да си ял, нито пил нищо, дори не трябва да си пикал предварително). :D

Контролен преглед: излишно е да казвам, че и при мене сестрите хрупаха солетки. Бяха някакви шегаджийки. Питаха ме дали пия. Излъгах: "Не". Те ме погледнаха толкова странно и двете. После трябваше да ми направят електрокардиограма. Накараха ме да си сваля всички верижки, пръстени и железа от себе си. 15 минути редяха вендузките и щипките, но така и не можа да се изкара резултат (което на практика значи, че съм умрял). После едната се сети, че може електроардиографът (така се казва уредът) да е преебан, затова викнаха едно друго момче, при което уредът си проработи и за половин минута пичът си имаше кардиограма. Айде, отново аз на кардиографа. Пак не бачка. Сестрите: "Хммм?!?" Айде, друго момче да легне, а аз да си чакам. И при него бачка. Аре пак аз. Пак не ми изкарва кардиограма. Най-накрая си пробачка обаче, на петия или шестия път, хахах. :D

Казвам ви, веселба. :D

11-19-2006, 20:02
а верно ли се събличаш пред още няколко момчета.. леле мене както ме е срам :oops:

RoyTheReaper
11-19-2006, 20:06
а верно ли се събличаш пред още няколко момчета.. леле мене както ме е срам :oops:

аз като си събувах гащите бях само аз и докторите и се влизаше по един в този кабинет. ама като гледам всеки разказва напълно различни истории за военната си комисия, така че всичко е възможно :twisted:

Forslor
11-19-2006, 20:28
Бахти и тъпите военни историй разбираш ли.
Барат та за ташаците и то ма бара некъв пенсионер , като същевременно ми разпраяше некъ'ф тъп виц за червената чапчица :smt005
После психоложката се опита да ме изкара ,че пуша трева :?
Задника ми никой не го е гледал , много хора се опасяваха от тази процедура :smt005
Пълна простотия общо взето.

rumbata
11-21-2006, 09:32
мен утре ме викат в техникум за финна механика и оптика - ще ми кажете ли за какво е това сега ? :smt017

Dr. Kazimbutt
11-21-2006, 15:30
мен утре ме викат в техникум за финна механика и оптика - ще ми кажете ли за какво е това сега ? :smt017
Сигурно за флуорограф...

brain_stew
11-21-2006, 18:46
мен утре ме викат в техникум за финна механика и оптика - ще ми кажете ли за какво е това сега ? :smt017
Сигурно за флуорограф...

флуоро...кво?Ще обясниш ли моля, кво е туй?

Dr. Kazimbutt
11-21-2006, 19:39
Една много яка машинка, с която ти снимат белите дробове.

11-27-2006, 07:49
мен утре ме викат в техникум за финна механика и оптика - ще ми кажете ли за какво е това сега ? :smt017
Сигурно за флуорограф...
ахам
марси ;-)

quench
11-27-2006, 10:00
При мен се бяха паднали некви яко тъпи парчета,както и едни-два гея - ама от тея най-гадните - и аз им разправям разни историйки,дето всички сме ги чували... А те ми вярват! Ужас!!! Един не искаше да му преглеждат гъзЪЪъ,беше го страх,че ще му го... А на друг му разправям "като ти вземат кръв,внимавай оная да не се разсея,че на един са му вкарали въздух във вената и е умрял". Като влезохме двама души при сестрите,те жените се паднаха такива с опит,много професионални бяха,но на моята "жертва" очите му станаха на чинийки и почна да пита "ама проверихте ли спринцовката". Но сега,след като четох какво е направил на сестрата бат' Джоуи,много ме е яд,че не измислих някаква по-морбидна закачка с момчетата...

dream_dragon
11-27-2006, 16:36
Мен много ме плашиха ама си бях непокист. Нищо не стана. Само ме барна за половите органи, надупих му се и това беше. Другите лекари бяха симпатични, бех психоложката, ама сигурно й беше писнало да си седи там. Иначе лекарите много готино се държаха, не се притеснявай друже. Всичко е наред, само те взимат на подбив. Не се връзвай, но може и да се случи нещо по-така, като четях другите постове. :D

quench
11-28-2006, 07:32
Като влезох при психо,той ме попита: "Визмаш ли нарко..." И недовърши. Изкарах му една тирада от типа:
"Не,господине,не вземам.Нито съм правил опит за самоубийство,идвам от добро семейство на лекари,интелигентни хора,имал съм приятно,добреосигурено детство,развивал съм се нормално,макар,че мога да твърдя,че имам висока обща култура,характерна за всяка фаза на развитието ми. Имам АйКю Х,креативен талант У,академична интелгиентност Р,психомоторни заложби Д,социални заложби И. Напишете,моля ви се: агресивно-интелгиентен,екстровертен, хиперактивен."
Той ме погледна,усмихна се,напсиа "Годен!"

Но!!! Цаките ми стигаха,за да се измъкна.