PDA

View Full Version : malko detinsko!!!



11-14-2006, 11:57
taka....ima edno momche ot moeto uchilishte deseti klas,a az sum osmi...da vidim do skoro sigurno sum se razminavala s nego po hilqda puti,no edin den beshe s men v troleq...ottogava mi napravi silno vpechatlenie..i kato povecheto momicheta na moqta vuzrast..hormonkite pochnaha da se bluskat...mislite minaha samo za nego...i taka tova ne e nishto poveche ot prosto prevlichane...a mislq che i az ne sum mu koi znae kolko bezrazlichna...zashtoto v troleq sedeshe i me gledashe...bilo to zashtoto sum ot negovoto daskalo ili zashtoto me e haresal...posle pochnahme neshto mnogo mnogo mnogo chesto da se zasichame po koridorite..napred nazad...e zaradi men estestveno de....no tova mi zvuchi mnogo detinsko...iskam da otida i da si se zapoznaq s nego...daite mi suvet...kak da go napravq,za da ne izglejda tolkova natrapchivo...zashtoto sto procenta shte si pomisli neshto sled vsichki tiq sluchaini sreshti i zasichaniq po koridori v trolei...po marshruti... :mrgreen:

marjesa
11-14-2006, 12:37
Миличка утиваш и му казваш - Baby кфо праиш :-D а междодругото нали знаеш че се казвам .....

sUn4O[hOuSe]
11-14-2006, 12:52
mom4etata gi kefi nogo pove4e kogat nqkoe momi4e otide da se zapoznae s tqh otkolkototo momi4etata kogat nqkoe mom4e ide da se zapoznaqt

BunnYY_f
11-14-2006, 13:03
]mom4etata gi kefi nogo pove4e kogat nqkoe momi4e otide da se zapoznae s tqh otkolkototo momi4etata kogat nqkoe mom4e ide da se zapoznaqt
Мъжкото самочуствие и гордост няма граници :D Шегувам се, а сега по темата: Ами в старото ми училище имаше едно момче, на което много се кефех и като нямаше кой да ни запознае, отидох при него и му казах: Аз съм Владка приятно ми е и готово вече се познавахме 8) Няма да стане нищо ако отидеш при него и се запознаеете! Успех с младежа ;-)

koalka
11-14-2006, 13:12
Ами не е толкова сложно,просто трябва да преодолееш срама си.Отиваш при него и му се представяш,като първо го питаш дали може да се запознаете.И така постепенно почвате да общувате повече.

11-14-2006, 13:26
a az sram nqmam i ne mi e tova problema...prosto iskam da se zapoznaq s nego po nqkakuv po ne natrapchiv za nego nachin...smisul ne znam ne iskam da ida i da kaja az sum blq blq....neshto po interesno i zaintrigyvashto iskam :mrgreen:

KisskilleRcHe
11-14-2006, 13:35
Ами е така.. Отиваш и му казваш: " Аеееее пич искам да се запозная с теб, кефиш ме. Аиде да пием по една лимонада"... И готово!!!!
Успех

11-15-2006, 08:50
:arrow: "Не ми казвай, че не пиеш кафе, защото знам едно готино барче и предлагам да идем там след часовете"
:arrow: "Така и така пътуваме с един и същ тролей, поне да се запознаем"
:arrow: "Знам с к'во пътуваш, ако не се запознаеш с мен доброволно, ще те проследя до вас"

11-15-2006, 09:09
3-toto opredeleno 6te go hvurli v tu4a,taka 4e dejstvaj!Kvoto i da e ne vqrvam da te otreje 6tom vse pak ste se gledali,taka 4e spox!

11-15-2006, 10:22
o daa..az iskah dnes da se zapoznaq s nego...ama taka i ne uspqh...no postoqnno me gleda...utre naistina shte trqbva da predpriema neshto nai-nakraq..zashtoto mnogo detisnko stava...a tretoto opredeleno mnogo si go biva :mrgreen: az imah malko po razlichen plan...i chakah da bude sam..i nai-nakraq kogato go vidqh sam...nishtu ne mu kazah a samo sedqh i go gledah kak otminava i kak me gleda... :mrgreen:

SeXy`LoVe
11-15-2006, 10:44
hmm ... poznato chuvstvo. i az bqh predi sramejliva kato teb no po edno vreme se osuznah.kazvash si na um "mechka strah men ne strah" otivash nahakano i napereno pri nego i mu kazvash "hei sladurche moje li da se zapoznaem" i gotovo deistva 8) 8)

Konfucii
11-15-2006, 12:45
Konfucii kazva: Ne sramno da poiska6 sramno e da ti otkajat :)

C0mIx_Girl
11-15-2006, 16:25
otivash i mu kazvash: "ei mnogo me kefish ama ne me kefi tva che si sam" ahahah ](*,) :smt019 :-D

iiirish
11-15-2006, 16:56
ако често се засичате в тролея това е идеална възможност за запознанство. първо, защото около вас няма да бъдат връстниците ви, които да следят всеки ваш жест. и второ, защото именно там може да стане така, че да изглежда по най-невинния начин ;)

dream_dragon
11-15-2006, 16:59
Звучиш найстина детински: iskam da otida i da si se zapoznaq s nego...daite mi suvet...kak da go napravq,za da ne izglejda tolkova natrapchivo...
Не се дава съвет, а отиваш и говориш. Нямаш какво да увъртъш.

TheFreakBoy92
11-15-2006, 20:34
ами отиваш при него и му казваш "здрасти как се казваш" и после той ти отговаря после го питаш "аз сам (....) приятно ми е" и после го питаш "абе ти имаш ли скайп (примерно)" и ако той ти каже "да" ти му казваш "ами тогава има ли някакъв шанс да ми го дадеш" :mrgreen: поне аз си мисля че ако момиче се запознае с мен така ще ми е приятно и такам....

КЪСМЕТ :D