PDA

View Full Version : Problem



toni_20
11-14-2006, 16:23
Imam edin problem v jivota mi se poqvi 2-ri muz a s priqtelq mi sme pove4e ot 2 godini.Kakvo da pravq obi4am gi i dvamata?

IKisseDAGirL
11-14-2006, 16:28
мога да ти кажа, че не обичаш нито един от тях
към приятеля си си привързана и го чувстваш близък, а този другият те привлича, тъй като е нещо ново в живота ти и ти е интересно :idea: :roll:
да обичаш някого е да мислиш за него постоянно и само той да те интересува, да гледаш, но да не виждаш никой друг.. не че съм обичала, но просто знам, че е така.. така че който и да избереш, ще е все тая, ще изгубиш и ще спечелиш еднакво, поне според мен :wink:

tedinkata_
11-14-2006, 16:30
мога да ти кажа, че не обичаш нито един от тях
към приятеля си си привързана и го чувстваш близък, а този другият те привлича, тъй като е нещо ново в живота ти и ти е интересно :idea: :roll:
да обичаш някого е да мислиш за него постоянно и само той да те интересува, да гледаш, но да не виждаш никой друг.. не че съм обичала, но просто знам, че е така.. така че който и да избереш, ще е все тая, ще изгубиш и ще спечелиш еднакво, поне според мен :wink: napulno saglasna :wink:

vandalz
11-14-2006, 16:31
Няма се плашиш вие момичетата сте така...или сте много объркани или си харесвате някой друг така че нема се притесняваш... :twisted:

11-14-2006, 16:43
ne prosto grygiq go obi4am a nz kvo da pravq s gadjeto mi za6toto toi e mn 4yvstvitelen i moje da se samoybie toi mi go e kazval 4e kogato e bil s predi6nata si fr e iskal da se samoybie kogato sa kusali off nz kvo da pravq no naistina dr go obi4am mnogo

ateto
11-14-2006, 16:47
Zareji gi i dvamata ako tolkova nemojesh da si izberesh! A nemoje s dvama [-X Az lichno bih ostanal s pyrvia

rali4ka91
11-14-2006, 16:47
мога да ти кажа, че не обичаш нито един от тях
към приятеля си си привързана и го чувстваш близък, а този другият те привлича, тъй като е нещо ново в живота ти и ти е интересно :idea: :roll:
да обичаш някого е да мислиш за него постоянно и само той да те интересува, да гледаш, но да не виждаш никой друг.. не че съм обичала, но просто знам, че е така.. така че който и да избереш, ще е все тая, ще изгубиш и ще спечелиш еднакво, поне според мен :wink: napulno saglasna :wink:
Присъединявам се!

HopeLesss
11-14-2006, 17:58
Не можеш да си с приятеля си само по задължение и от страх да не сложи край на живота си. Щом обичаш втория, бъдете заедно. Колкото и гадно да звучи, човек понякога трябва да е егоист и да мисли малко и за себе си. Избери това, което ще е най-добре за теб самата!

BunnYY_f
11-14-2006, 18:35
мога да ти кажа, че не обичаш нито един от тях
към приятеля си си привързана и го чувстваш близък, а този другият те привлича, тъй като е нещо ново в живота ти и ти е интересно :idea: :roll:
да обичаш някого е да мислиш за него постоянно и само той да те интересува, да гледаш, но да не виждаш никой друг.. не че съм обичала, но просто знам, че е така.. така че който и да избереш, ще е все тая, ще изгубиш и ще спечелиш еднакво, поне според мен :wink: napulno saglasna :wink:
Присъединявам се!
И аз се присъединявам

doky
11-14-2006, 20:12
Типично за повечето момичета,2-3-5-10 години с някой не значат ли нищо за вас,как така харесате си някой ей така,естествено мислите,че той е необикновен и така нататък и забравяте за всички мигове прекарани заедно,за цялото време,абе повръща ми се от такива малоумни момичета,който живеят безцелно и безполезно,като знаете кви малумни курви сте не се захващайте с нещо,което изисква отговорнос,а определено ЛЮБОВТА е такова нещо!

KuReC
11-14-2006, 20:38
awe 6a sa grumni 6a sa grumni drugia put mahai go i da sa opraq kak ne ste si omruznali tolko vreme neznam

MoHuTo
11-14-2006, 20:58
Ако толкова искаш да си с този втория,бъди с него!Не се ограничавай заради това че приятеля ти щял да се самоубие...а какво цял живот ли ще го търпиш?Нима в името на неговото щастие..ще забравиш самата ти какво е значението на тази дума!Понякога трябва да сем повече егоисти, а не да мислим само за другите. :-k

iiirish
11-14-2006, 21:02
сърцето никога не обича еднакво. сигурна съм, че ако го послушаш, че откриеш къде и колко голяма е разликата ;)
моят съвет е да избереш по сърце, а не по съвест, защото съвестта е породена от навика, а навика е олицетворение на изгубени чувства и приятелска привързаност

MaRtiTyY
11-15-2006, 14:26
мога да ти кажа, че не обичаш нито един от тях
към приятеля си си привързана и го чувстваш близък, а този другият те привлича, тъй като е нещо ново в живота ти и ти е интересно :idea: :roll:
да обичаш някого е да мислиш за него постоянно и само той да те интересува, да гледаш, но да не виждаш никой друг.. не че съм обичала, но просто знам, че е така.. така че който и да избереш, ще е все тая, ще изгубиш и ще спечелиш еднакво, поне според мен :wink: napulno saglasna :wink:
Присъединявам се!
И аз се присъединявам
Аз също се приъединявам. :wink: :wink: