PDA

View Full Version : пРедЛоЖеНия зА лИчнО нАпрАвЕН пОдАРъК



sladuran4eto
11-14-2006, 16:25
зДрАВейТе нА всИчки! :smt006 СкорО ГадЖеНцЕТо мИ сИ имА рОЖдеН дЕН и мИ сЕ иСкА Да мУподЪРа нвщО коЕто Аз саМа дА сЪМ НаПраВилА.. Та мОля Ви сЕ даЙтЕ ИдЕЙКи За ПодАРЪЧе коЕто моГа аЗ саМа да ИзМаЙстОРя
ПП:вЕЧе иМа моЯ и нашА сНимкА таКа чЕ идЕяТА зА гОтИНа раМка отПаДа

МисИ прЕдвАриТелНо :smt058

11-14-2006, 16:26
изВинЯваМ сЕ зА грЕшчИциТе :oops:

11-14-2006, 18:21
za6to ne se porazrovish iz forum-a :?:

Nifada_
11-14-2006, 18:25
баси, заболяха ме очите...

vvs_go
11-14-2006, 20:19
pory4ai mu teniska ot teniski.be na koqt pi6e "Hodq s nai qkata macka na sveta" neskromno ama 6tom te tormozi da mu prai6 podarak

NaDuFcHe
11-14-2006, 20:35
Mi..mojesh da mu napravsih tetradchica v koqto iam zalepeni vashi snimchici gotini spomencheta smscheta textecheta na esnichki i tn... :) Drugoto koeto moejsh da napravish e ako si ot sf da otidehs v malkiq cum ima shtand kudeto na prashki boxerki i tn pravqt vsqkakvi shtampi...izmisli nehsto milichko i gotovo

11-15-2006, 08:37
Всичко зависи от способностите ти.Какво можеш да правиш?
:arrow: нарисувай му картина /не с цветни моливи, става дума ако наистина си художник/
:arrow: оплети му фанела-идва зима /ако тепърва се учиш да плетеш отпада фанелата, може поне едно шалче: лесно е, полезно е, а и винаги ще му напомня за теб/
:arrow: зависи от стила ви, ама ако сте малко по-шантави, може да му направиш някакво украшение от нестандартни неща /нали знаеш някакви гривнички, нещо, което да се прикачи на дреха, разни дрънкулки от подръчни материали/
:arrow: изтегли от нета разни картинки и направи колаж със ваши снимки /примерно вие двамата на фона на някое място,което искате да посетите и разни други работи, дето са свързани с вас/
:arrow: вземи разни джунджурии, опаковай ги всяко по отделно, наслагай ги в голяма кутия и я запълни с разни конфети,гирлянди и т.н.
/може да са фигурки, зодийки, нещо свързано с ВАС/ На моя човек му подарих така един куп боклуци, но бяха много лични- камъче от любимото ми място, една изкуствена жаба и към нея бележка "И да я целуваш-няма да стане принцеса, така че целуни мен" и други подобни.
:arrow: взимаш кашон, в кашона кутия, в нея по-малка и най-накрая някаква простотия /дъвка/, всичко това опаковано с много вестници и хартии.Един час ще разопакова...и накрая вижда дъвката и почва да се хили /или се сдухва/, а ти му подаряваш истинския подарък, който е нещо свястно...
:arrow: от природни материали /камъчета, миди, шишарки и т.н., квото там намериш/ правиш някакво украшение за стена или за масата
Айде успех с подаръка. Без да се обиждаш, обаче за да изработиш трябва въображение, дори тези идеи трябва да ги облагородиш, да ги свържеш, да ги направиш лично за него, свързани с него и с теб. А щом търсиш из форума идеи за нещо толкова лично, може би е по-добре да се спреш на нещо по-лесно и обикновено. Пак казвам, не искам да те засегна, не всеки има еднакво въображение, но просто ако излишно се тормозиш или ти е много трудно, се губи смисъла. Все пак освен на него да му хареса, трябва и за теб да не е много затормозяващо, нали. И честно да ти кажа, момчетата си падат по практичните подаръци, повечето не обичат сувенири и тем подобни /за съжаление/, но ти си познаваш твоя и си знаеш какво харесва...моя си е сантиментален като мен и събира всякакви боклуци,които са свързани с нас...
Хайде успех и приятно прекарване на рождения ден
Много поздрави: jeditte

Konfucii
11-15-2006, 12:49
Konfucii kazva: Ne e vajen podaryk , vajen e jesta ,toest na4ina po koito 6te mu go podnese6 ;)