PDA

View Full Version : Tova normalno li e...



desperate
11-14-2006, 17:09
Zdrasti na vsi4ki! Ta da si spodelq problema...skoro stavam na 17 i o6te ne sam imal priqtelka :cry: momi4etata vsqka6 me otbqgvat, ne obi4at da razgovarqt s men osven ako ne se nujdaqt ot ne6to konkretno ot men. Ne sam nqkakav grozen i zatvoren, no prosto ne6tata ne potragvat...

v1k1t0
11-14-2006, 17:44
emii...v takuf slu4ai opitai da trugne6 s nqkoq po-malka ot teb,taka hem 6e ima6 gaje,hem horata 6e te vijdat s gaje i momi4etata moje da te haresat

zoben_pitbul
11-15-2006, 06:36
Викито е права.Нали знаеш-единственият начин е да си хванеш гадже но това,разбира се няма да се случи :lol:

11-15-2006, 07:54
Sprite има да ти каже нещо...

Sazi
11-15-2006, 09:19
emii...v takuf slu4ai opitai da trugne6 s nqkoq po-malka ot teb,taka hem 6e ima6 gaje,hem horata 6e te vijdat s gaje i momi4etata moje da te haresat


Do nqkade sum siglasna s tova mnenie,no znae6 li kolko hora ponavam daje po golemi ot teb ,koito si nqmat gajeta.Prosto spri da trursi6 ....Kogato nai - malko o4akva6 togava 6te padne momi4eto v "kapana " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

11-15-2006, 09:53
HAha,az sym po-golqm ot teb i se se6tam za 5 momi4eta,s koito mojeh da buda,no prosto ne iskam,razbira6 li-ne iskam!(ne sym gay,no mi e po-kef da zaribqvam do kraq i posle,kogato vs e gotovo da vidq kakvo 6te stane...)

11-15-2006, 09:55
Братле споко, и аз имам същия проблем......и аз съм на 17 и аз не съм си имал приятелка.....напълно те разбирам и знам че е гадно, ама не ги слушай тия кво ти говорят "спри да търсиш и то само ше си дойде" - тва е много истъркана реплика и 1000% не е вярно- никоя нема да ти падне от небето :wink:
А иначе проблема не е в нас, а в тъпите женски, които още са прекалено малки и разсъждават много глупаво....
Айде и смело напред!

No_LiMiTe^f
11-15-2006, 10:21
Братле споко, и аз имам същия проблем......и аз съм на 17 и аз не съм си имал приятелка.....напълно те разбирам и знам че е гадно, ама не ги слушай тия кво ти говорят "спри да търсиш и то само ше си дойде" - тва е много истъркана реплика и 1000% не е вярно- никоя нема да ти падне от небето :wink:
А иначе проблема не е в нас, а в тъпите женски, които още са прекалено малки и разсъждават много глупаво....
Айде и смело напред!

Не можете да кажете че проблема бил в женките!Толкова лесно могат да се намерят приятелки!Просто отиваш на дискотека и се зарибяваш с някоя!По улицата като вървиш може да заговориш!Има толкова истъркани начини които деистват!
А не да говорите че сме разсъждавали глупаво!

Myrcheto
11-15-2006, 12:38
Според мен просто не е дошло времето...ще ти се случи,когато най-малко очакваш:) А през това време не ти пречи да си по-общителен и да заговориш и поканиш на кафе някое момиче,което ти харесва:)