PDA

View Full Version : Какво иска???



11-14-2006, 17:25
Значи има едно момче от моето даскало,миналата година ходеше с една фр но скъсаха защото си омръзнаха(бяха ходили 2-3 години)
Тази година се засичаме всяко междучасие говорим си,тои ме прегръща и т.н.Но скоро го видях че прегъща и още 1-2 момичета.Аз много го харесвам а той от началото на годината ми повтаря закачливо на ушенце"аре да ходим в нас...".Вчера по скайп заговорихме на тема дали го харесвам,аз му казах че дори и да го харесвам-няма да правя секс с него.И после ми спряха нета :smt010 .Днес пак се видяхме в даскало ама той не заговори по тази тема отново.Преди около 20 мин ме пита отново дали го харесвам аз пак му казах"awe dori i da te xaresvam nqma da se eba s teb taka 4e nema zna4enie" и той каза "4e koi e kazal 4e iskam da te eba be sladur4e,prosto se bazikam s teb,az si mislish 4e razbirash ot shega ama mai mai nerazbirash(а той тва че иска да ме е*е ми го повтаря от началото на годинатаа понякога говори и доста сериозно)"Не знам дали да му призная че го харесвам или да си замълча,защото той може да не отговори на чувствата ми,а пък училището ни е малко и бързо ще се пуснат слухове :smt010
Мерси предварително!

koalka
11-14-2006, 17:37
Не знам дали не иска само да те вкара в леглото,ама той си знае.Но имай в предвид,че тея момичета и заедно с теб,къдего ги прегръща не е много сериозна работа.

sunny_girl16
11-14-2006, 18:44
Ами кво да ти кажа .... Той май не е за тебе и е мн мн несериозен... Не му казвай ,че го харесваш, само ще се създадеш проблеми...

KuReC
11-14-2006, 20:44
ebahti style haresva ta i iska da ta opuva ama neznam ...

MoHuTo
11-14-2006, 20:52
пфф!С женкари работа да си нямаш.. [-X Не си заслужава!!!

iiirish
11-14-2006, 21:19
аз на твое място бих си замълчала. ако той наистина просто се е бъзикал, значи не изпитва елементарно уважение към това, което ти изпитваш. такива хора не заслужават ничия любов запомни това!

linkin_park_fenka
11-15-2006, 13:23
говори с него но не знам дали може да се занимаваш с такъв човек :-k но ако наистина го обичаш :-k аве ддз не ми се отдава да мисля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005

Konfucii
11-15-2006, 13:26
Konfucii kazva : Mom4eto nqma 4uvstva kam teb prosto go privli4a6 vizualno tva e ako ima6e 4uvstva nqma6e da te ptia taka re6il e da se po ebava malko s momi4etata smqtam 4e ne trqbva da mu kazva6 ni6to daje po dobre go napravi na sme6en pred vsi4ki ;) ai uspeh!

Polin4eto
11-15-2006, 14:02
Дори и да те харесва, не мисли, че ще спре да закача други момичета.
Флиртуването те снабдява с хормона на щастието :D На нас момичетата ревността май ни е хоби! :-k :lol: