PDA

View Full Version : хммм.....



^_DarKy_^
11-14-2006, 17:46
Здравейте ! Еми искам да ви помоля за савет... Зна4и оби4ам едно моми4е , с което се познаваме от няколко години и всеки ден се виждаме...незнам какво да направя за да разбере 4е имам някакви 4увства кьм нея... :-k . Неискам направо да я каня на кафе или да и кажа 4е я оби4ам.... [-X мерси предварително

HopeLesss
11-14-2006, 17:52
А какво чакаш? Едва ли може да стане по-зле от сега. Не можеш да я изгубиш, защото никога не си я имал, но за сметка на това можеш да я спечелиш. Според мен трябва да действаш! Много често изпускаме важни неща от живота си, защото чакаме подходящия момент, а той може така и да не дойде. :roll:

koalka
11-14-2006, 17:52
Ами,да мисля,че ако а поканиш на среща и й признаеш чувстата си ще е най-добре.На мнение съм,че вече достатъчно време си чакал.

Inside of me
11-14-2006, 22:36
И аз все още съм влюбен в едно такова момиче,за разлика от нея.Нещата в момента м/у нас никой не знае как точно стоят,нито тя нито аз,но историята е много дълга,а не ми и се и пише.В край на сметка аз и бях казал,че я обичам обаче тя отказваше да го приеме и искаше да сме си само приятели,а аз не мога да съм само "приятел" с нея,все пак съм и се обяснявал в любов,и така 1-2 седмици не се виждахме,аз заминах далеч да следвам,а се оказа че,тя също е заминала в друга държава,но се е върнала и наскаро дори ми прати смс,но не и отговорих.Абе пич накратко -ДЕЙСТВАЙ,мене не ме слушай аз само глупости говоря няма какво да губиш,тя отдавна не ти е само приятелка.

"It's up to you!!!"

MaRtiTyY
11-15-2006, 14:29
А какво чакаш? Едва ли може да стане по-зле от сега. Не можеш да я изгубиш, защото никога не си я имал, но за сметка на това можеш да я спечелиш. Според мен трябва да действаш! Много често изпускаме важни неща от живота си, защото чакаме подходящия момент, а той може така и да не дойде. :roll:
Съгласна съм. :wink: :wink: Действай!!!УСПЕХ!! :wink: :wink:

iiirish
11-15-2006, 14:33
никой не ти казва да пришпорваш нещата. карай я полека, но не и да тъпчеш на едно място [-X
покани я на кафе с приятелски чувства разбира се, приказвайте си най-невинно... повторете това 2-3 пъти и тогава ако си събрал смелост и кураж, и ако си убеден, че тя изпитва симпатии към теб, просто поеми дълбоко дъх и си кажи всичко, което ти е на сърцето ;)

LO6IQ
11-15-2006, 14:36
Ами.. действай човек :mrgreen:

macka123
11-15-2006, 14:55
Ами,да мисля,че ако а поканиш на среща и й признаеш чувстата си ще е най-добре.На мнение съм,че вече достатъчно време си чакал.

^_DarKy_^
11-16-2006, 06:48
това моми4е и едно мом4е мисля 4е се харесват,оба4е не6то ги спира да трагнат.Това мом4е ми е приятел и искам да сьм сигурен 4е няма да трагнат (не искам да го прецакам) и затова искам да из4акам малко като се опитам с намеци да и намекна 4е имам някакви 4уства кьм нея .... :-k

Miss`LoVe`
11-16-2006, 16:12
А какво чакаш? Едва ли може да стане по-зле от сега. Не можеш да я изгубиш, защото никога не си я имал, но за сметка на това можеш да я спечелиш. Според мен трябва да действаш! Много често изпускаме важни неща от живота си, защото чакаме подходящия момент, а той може така и да не дойде. :roll:

Az sum napulno suglasna !!! :P Davai napred.pokani q da izlezete,priznai 4uvstvata si !!!

TraPPed
11-16-2006, 16:21
Emi sre6ta ako ne iska6 [-o<

kofti_nick
11-16-2006, 16:46
Давай направо :) :mrgreen:

$hEfKaTa
11-18-2006, 17:11
Ми може ако си няма гадже направо да я целунеш....рискуваш да я стреснеш малко ама поне няма да има недомлъвки.....

rali4ka91
11-18-2006, 18:16
Каниш я на кафе и и признаваш чувствата.Колкото повече чакаш и отлагаш, толкова по зле става!!!

{Sweety_f}
11-18-2006, 19:53
ami....opitai se da i pokajesh po nqkakyv na4in 4e q obi4ash v smisyl zaribqvai se s neq ...nqkvi takiva...nz oab4e vij sq ne dei da izbyrzvash zashtoto mnogo lesno se plashim...