PDA

View Full Version : ima li takiva xora???



sweety_hope
11-14-2006, 17:59
ima li takiva xora-obre4eni da badat sami?samota i 4uvstvoto 4e nikoga nqma da nameri6 podxodq6tiq 4ovek za teb vnu6enie li e,momentno sastoqnie li e???Nali ne sam sazdadena da bada sama?Nima sa6testvuvat takiva xora???Ili az sam parvata...

ateto
11-14-2006, 18:09
Sigurno ima takiva hora. Ama sam siguren che ne si ot tqh :) Digni glava i davai napred \:D/ Tva pri teb e vremenno systoianie :wink:

Nifada_
11-14-2006, 18:16
Миличка, звучиш много депресирано. недей така. Да, има такива хора, но според мен самотата на един такъв човек, съзнателно или не, е провокирана от самия него. Ти на колко години си, за да се чувстваш така и да изпадаш в такива тежки мисли? Според мен ти не си от тях, по простата причина, че имаш още много години пред себе си, за да осъзнаеш, че човек трябва много да се "потруди" за да остане съвсем сам.

koalka
11-14-2006, 18:17
Честно да ти кажа...не го пожелавам на никого.Но има такива хора,макар и да са рядкост за съжаление.

sweety_hope
11-14-2006, 18:17
nz ve4e kakvo da mislq-mai nqma sili daje da vdigna glava i da se radvam na jivota.

HopeLesss
11-14-2006, 18:34
Ако човек иска да се чувства самотно, то той ще бъде такъв, дори да е обграден от внимание и много хора. Мисля че всичко е на психическа основа. Аз лично никога не съм се чувствала сама, защото винаги съм имала себе си, мечтите си, семейството си... едно гадже не може да те издърпа от самотността... това трябва сама да го направиш!

rali4ka91
11-14-2006, 18:41
nz ve4e kakvo da mislq-mai nqma sili daje da vdigna glava i da se radvam na jivota.
Кажи какво се е случило, за да имаш такова мнение.Може да ти олекне а и да намериш тук решението...

IdiOtKa
11-14-2006, 19:21
nz ve4e kakvo da mislq-mai nqma sili daje da vdigna glava i da se radvam na jivota.
защо така .. ?! а само може ли да попитам на колко години си ?!

sunny_girl16
11-14-2006, 20:20
Мислиш си така само защото ти е кофти сега. Обаче не се отчайвай. Аз вярвам, че за всеки има някого някъде там, само трябва да го намериш. А да се отчайваш не е начина. Аз не се отказах, борих се и търсих, и сега, когато намерих този човек, съм невероятно щастлива. Вярвай ми, заслужава си да преминеш през този период ,за да се почувстваш после като мен :-)

dream_dragon
11-14-2006, 20:40
ima li takiva xora-obre4eni da badat sami?samota i 4uvstvoto 4e nikoga nqma da nameri6 podxodq6tiq 4ovek za teb vnu6enie li e,momentno sastoqnie li e???Nali ne sam sazdadena da bada sama?Nima sa6testvuvat takiva xora???Ili az sam parvata...

Повярвай ми не си първата. Аз съм си сам цял живот, а от скоро и без приятели. Мисля че тази учебна година ще е много самотно, много. Уф, ама и аз се набутах къдет оне трябваше, както ми е скапано не е само самота, а и преобладава омразата, но ням ада ви обяснявам.

iiirish
11-14-2006, 21:26
в интерес на истината някой хора наистина остават без половинки в живота. но това не е защото никога не са били с даден човек, а просто защото накрая се оказва, че не са открили този, които ще ги напави щастлив до края на живота им.
но бързам да те успокоя, че такива хора са рядкост и повечето от нас намират това, което търсят стига да го търсят упорито, а не да се отчайват както правиш ти сега!
остава ми само да ти пожелая успех и много, много късмет! и горе главата ;)

Evil_ChilD_f_
11-14-2006, 21:52
според мен това е въпрос на време ... мисля че рядки са случаите на хора които не намират човек до себе си ... :-) :-D
това е някфа гадна депресия ... :smt009

LO6IQ
11-15-2006, 16:08
Ами то и аз се чувстам понякога депресиран но не много ... тоест винаги си имам забавления , приятели , спорт .. :wink:

dream_dragon
11-15-2006, 16:47
Ами то и аз се чувстам понякога депресиран но не много ... тоест винаги си имам забавления , приятели , спорт .. :wink:

Е аз си нямам приятели, нито пък обичам да спортувам и ми остава компютъра. Без него съм обречен самоубиец.

Sexapilna_kukla
11-15-2006, 19:26
Ne se pritesnqvai,nali znaesh,che za vseki vlak si ima putnici :wink: Rano ili kusno i ti shte sreshtnesh podhodqshtiq chovek,nqma da ostanesh sama razbira se-za vseki chovek e predopredelena polovinka,kakto i za teb,taka che imai turpenie i ne gubi vqra :wink: Uspeh i dano skoro da se pohvalish :)