PDA

View Full Version : проблемче .....



хахавия681
11-14-2006, 18:19
значи аз съм момче ...преди няколко дни си обръснах по голяма част от космите около половия орган ....проблема е в това че сега там където бяха косъмчетата има едно малки червени петънца или пъпчици които по някога адски ме сърбят ...някой може ли да ми каже с какво да ги намажа по някаф начин да изчезнат или друг път с какво да си отстранявам окосмянването без да излизат такива мизерии :) благодаря предварително

Nifada_
11-14-2006, 18:44
Ще изтърпиш докато ти порастнат. Да, кофти сърби, но ако искаш да си обезкосмен, така е. Не мога да ти дам съвет другия път как да го направиш. Аз го правя с кола маска, но при мъжете май доста би боляло там ако е с кола...някой мъж да те светне.

11-14-2006, 18:47
да но няма никой не пише нещо...а всъщност същинския проблем е че след 2-3 дни ще правя секс с приятелката си и смятам да ги отстраня напълно и се притеснявам да не изникат повече такива и на приятелката ми да и е гадно :(

pinky_f
11-14-2006, 18:47
normalkno e da te surbi, sledva6tiq put sled epilaciq se maji s krem Zdrave

11-14-2006, 18:49
еми ползвай гел за бръснене (или пяна там квото има,аз ползвам гел) и малко по внимателно...То и на мен първите пъти ми излезнаха (2-3) и после вече не.Докато за сърбежа - можеш да изтраеш.Не е сериозно дразнение.Проблем е като си обръснеш първия път топките да стискаш на боцкането :lol: Това е,ако не помогне не знам.

bulgarche
11-14-2006, 19:06
Случвало ми се е. Не знам кога точно се получава така...преживява се

Coki
11-14-2006, 19:08
1 и 7 точка от правилника.
/clsoed