PDA

View Full Version : Направих грешка...



obarkanoto_F
11-14-2006, 19:37
Значи преди около месец скъсах с гаджето си, което смея да твърдя че обичах.ще ме попитате щом го обичам тогава защо късам с него?Ами просто аз усещах как нещата не вървяха, виждахме се прекалено рядко...Още го обичам и от глупост ли, от страх да не остана сама ли тръгнах с едно момче, което не отричам супер е готино, но я няма тръпката просто не мога да се влюбя в него...и ме боли че тои прави доста неща за мен, а аз дори не мога да се държа поне малко мило с него ходим от горе-долу седмица, но всъщност не е никакво ходене адски съм объркана и не искам да му причинявам това, но нямам смелост да му кажа всичко в очите..моля ви помогнете ми не мога да продължавам така измъчвам и себе си и него.. :cry:

Crazy_teen4e`f
11-14-2006, 19:41
Ами според мен зарежи тоя с който сега ходиш и поговори с бившия си,щом го обичаш.
Успех (:

Obitax
11-14-2006, 19:51
abe hora mislete s tiq glavi !!! deistvate po parvosignalna sistema i posle se jalvate kak vi e tegavo i kak neznam si kvo ....

HopeLesss
11-14-2006, 20:08
Е, ти още от първата седмица и искаш всичко да е 6. И как може да си с един, а да мислиш за друг. Тъпо... или дай шанс на момчето, с което си, или го остави, защото ще го нараниш! [-X

sunny_girl16
11-14-2006, 20:28
По- добре скъсай с него. както сама казваш - няма смисъл ,а и така залъгваш и себе си и него. Помисли и за неговите чувства- нараняваш го! Пък и себе си тормозиш като по тоя начин се откъсваш все повече от човека, който обичаш...

ateto
11-14-2006, 20:29
Zareji i dvamata i ela da si izkajesh bolkata pred mikrofona :twisted:

KuReC
11-14-2006, 20:30
e za kvo si go vzela toq samo da ti uslojnqva jivota ?

MoHuTo
11-14-2006, 21:04
Ако нямаш чувства към това момче - късай с него!Няма смисъл да го нараняваш по този начин!И ако толкова мн обичаш приятеля си опитай да говориш с него..и ако е възможно да оправите нещата ;-)

iiirish
11-14-2006, 21:11
любовта не винаги идва когато ние желаем и не винаги тя пада с гръм и трясък от небето. така че дай му шанс на момчето и чак когато със сигурност си се убедила, че не можеш да го обикнеш събери цялата си смелост и му кажи, че тръпката я няма. ще е трудно, но не и невъзможно.
а може и да го заобичаш - никой не знае какво му е писано да му се случи ;)

пича
11-14-2006, 23:02
така става щото има много глупави и тъпи хора които незнаят защо живеят и после съжаляват

някои
11-14-2006, 23:46
като си тъпа овца и незнаеш какво правиш, а до връзката ти с бившият ти сам сигърен че си е вървяла добре,но вие сте си все такива гаднярки,иди и се извини на двамата ,и ако обичаш бившият си се върни при него,не деи да въдеш такава парантия

zoben_pitbul
11-15-2006, 06:32
Нямам думи.Мога да ти кажа само едно-имаш мозък(надявам се,макар да не личи от постъпките ти),оправяй се.

koalka
11-15-2006, 11:46
Нямам думи.Мога да ти кажа само едно-имаш мозък(надявам се,макар да не личи от постъпките ти),оправяй се.Съгласна съм.Трябва да се срправиш някак.