PDA

View Full Version : Ако на някой му се занимава...



bulgarche
11-14-2006, 21:08
Та ако се намери такъв човек (на който да му се занимава) да направи една темичка бря...сега казвам за какво "говоря"
Постоянно има теми в които се пита как се слага аватар от личния компютър, подпис, как се прави онова "ТУК", да ти се показва картинката в самото мнение което пишеш, адрес на който да качваш картинките, начини да ги смаляваш...и въобще всякакви такива "трикчета".

може би за най-лесно и бързо трябваше аз да го направя...отнема същото време и да напиша тази тема, ама...

П.П. А и темичката да се пльосне важна естествено

LunaTriCk
11-14-2006, 21:20
и награда - модератор за 24 часа :-D

crazy_sexy_cool`f
11-16-2006, 16:18
щях да я направя, ама ся толкова ме мързи, че... Иначе идеята за награда е :-D

sherry
11-16-2006, 16:44
Той morsmordre беше направил такава темичка, но за жалост никой не се сети да я сложи като ВАЖНА :roll:

koalka
11-16-2006, 17:38
Ами то има една дето е как се пише на килирица,но това не стига.Подкрепям идеята на Аз съм Българче,но на мен,да си призная,не ми се занимава.Но пак ще се пускат теми с такива въпроси,както се пускат теми свързани със секса,а отгоре има важни теми.

bulgarche
11-16-2006, 19:16
Ами то има една дето е как се пише на килирица,но това не стига.Подкрепям идеята на Аз съм Българче,но на мен,да си призная,не ми се занимава.Но пак ще се пускат теми с такива въпроси,както се пускат теми свързани със секса,а отгоре има важни теми.
И после му пействаш линка и го зарязваш.
не ми се занимава и защото някои неща не съм сугурен как стават и трябва да пробвам :)