PDA

View Full Version : Целувката-огледало на ЛЮБОВТА



tra-la-la
11-14-2006, 21:43
eto vi malko na4ini za perfektna celuvka priqtno 4etene
':smt008'
Виртуална целувка - тя е за чатещите в Internet. Изпратете електронна картичка или целувка чрез e-mail със символа

Целувка по бузата - това е приятелска целувка, често предпочитана при първа среща. С ръце поставени върху раменете на партньора ви нежно го целунете по бузите.

Целувка по челото - майчинска или приятелска целувка. Това е утешителна целувка - леко докоснете устните си до челото на партньора.

Въздушна целувка - ако партньорът ви е на разстояние от вас, погледнете го в очите и изпратете въздушна целувка към него.

Целувка по ръцете - нежно повдигнете ръката на партньора към устните си и леко докоснете устните си. Исторически тази целувка се съпровожда с поклон, който показва уважение към дамата.

Първа целувка - първата целувка е като желание. Приближавайте се полека един към друг в очакване на целувката. Вашите устни ще се докоснат нежно и ще усетите вълна от щастие.

Френска целувка - при тази целувка се включва езика. Докато се целувате, нежно докосвайте и преплитайте езиците си.

Целувка по долната устна - докато целувате партньора си нежно засмучете долната му устна. Ако можете леко издърпайте неговата устна, както е засмукана. Това е много страстна целувка и обикновено води до по-интензивно целуване.

Френска целувка с масаж - докато целувате партньора си, леко масажирайте устата му и езика с вашия език.

Вакум целувка - докато целувате партньора си с отворена уста, нежно всмучете, така сякаш изсмуквате въздуха от устата на партньора.

Целувка 'език до език' - докато седите един до друг на дивана, докоснете езика на партньора ви с върха на вашия език. Със сигурност това ще достави удоволствие и на двама ви.

Целувка с дразнене на зъбите - също както при френската целувка, но се опитайте да движите езика си върху зъбите на партньора.

Целувка с език - също както при френската целувка, само че нежно засмучете езика на партньора ви докато е в устата ви. Това ще доведе до еротични усещания.

Гъделичкаща целувка - гъделичкайте върха на устата на партньора ви с върха на езика си.

Лека целувка - целунете партньора по устните му съвсем леко. Това не е много интимна целувка, но със сигурност е възбуждащо.

Целувка с въртящ език - подобно на френската целувка, но и двамата партньори си въртят езиците.

Целувка по меката част на ухото - нежно смучете меката част на ухото, като избягвате смучене съпроводено със силни звуци, тъй като ухото е с чувствителни детектори.

Целувка с прегръдка - неочаквано прегърнете партньора си по най-романтичния начин по който можете, пуснете романтична музика и потанцувайте. След това нежно започнете да се целувате.

Бърза целувка - това е целувка, когато бързате. Така носовете ви се допират повече отколкото устните ви.

Супер целувка - прегърнете партньора си и започнете да го целувате бързо. Нека всяка следваща целувка бъде по-бърза от предната.

Завъртаща целувка - докато изпълнявате френска целувка, сменяйте посоката на наклона на главата си.

Романтична целувка - погледнете партньора си със страст в очите, след това нежно се приближете с полуотворена уста. Веднага щом го докоснете по устните, затворете вашите бавно. Отворете и затворете устните си 3 пъти и след това се отдръпнете. Със сигурност партньорът ви ще поиска още!

Романтична целувка 2 - преди да целунете партньора си го прегърнете по най-страстния и романтичен начин, по който можете.

Целувки по гърба - свалете горните дрехи на партньора си и го накарайте да легне по корем. Настанете се удобно върху долната част на гърба на партньора и започнете да го целувате от гърба надолу, като нежно ближете и издишвате върху мястото, където сте целунали. Това ще накара партньора ви да настръхне и ще го възбуди.

Целувка по пъпа - леко целунете и духнете в пъпа на партньора. Това ще го накара да настръхне.

Целувка по пъпа 2 - вдигнете своята блуза и тази на партньора. Допрете си пъповете един срещу друг. Вие ще бъдете на идеалната височина за интимна целувка.

Целувка със захапване на врата - нежно хапете врата на партньора си нагоре и надолу. Завършете с нежна целувка по устните.

Целувка навсякъде - сграбчете своя партньор нежно, след това започнете да го целувате от челото към носа. Нежно, но агресивно дайте най-добрата целувка върху устните. След това се придвижете надолу и продължете по собствено въображение.

Целувка във ваната - напълнете ваната с вода и тонове пяна. Влезте във ваната заедно, като се плискате и целувате в същото време. Вие и вашият партньор ще харесате това.

Целувка с дъх на зима - целунете партньора си по врата, след това оближете мястото където сте целунали и духнете. Това създава странно студено усещане и със сигурност е възбуждащо.

Целувка 'Ангелски криле' - захапете парче лед и го поставете нежно на кръста на партньора. Бавно го придвижете нагоре към раменете. Завършете целувката с нежно осмукване, докато ледът се разтопи.

Облизване на пъпа - вземете вкусен крем или питие и напълнете пъпа на партньора с него и след това го осмучете.

Ударна целувка на пъпа - сложете малко вино (шампанско) в пъпа на партньора си, след това използвайте езика си за да го извадете от там или нежно да го изсмучете. Това е секси забавна целувка.

Целувка по корема - застанете на едно коляно. Нежно вдигнете горната дреха на партньора си, за да откриете малко от корема му. След това целунете това, което се показва. Тази целувка може да доведе до нещо повече.

Целувка по ключицата - започнете да целувате вашия партньор по врата, като започнете бавно от ухото, след това бавно по врата докато се стигне до ключицата. Това е много чувствена и възбуждаща целувка.

Целувката на Zoro - също като френската целувка, но с партньора си се борете с езиците така, сякаш кръстосвате шпаги.

Мокра целувка - след като сте се целували с партньора си толкова дълго, че устните ви са се намокрили, с леко отворена уста се движете нагоре надолу, напред назад.

Целувка по кръста - целунете партньора си нежно точно под пъпа. Усещането е неописуемо.

Издухваща целувка - докато се целувате с език духнете в устата на партньора си така, че да накарате бузите му да се издуят. Това е много забавна целувка и ще го накара да се засмее. Не духайте твърде силно.

Разочароваща целувка (само за жени) - докато се целувате, отдръпнете се няколко пъти от устните на партньора си. Това ще го разочарова и ще го накара да затегне по-силно прегръдката.

Сладка целувка - за забавление, целувайте нежно и бързо партньора си по лицето и врата, като в същото време се държите така, сякаш не сте се виждали от години.

Замаяни целувки - преди целувка, вие и вашият партньор се завъртете в кръг по отделно от 1 до 3 минути, а след това опитайте да се целунете.

Снежна целувка - сложете малко сняг в устата си и по най-бързия начин целунете партньора си.

Говореща целувка - шепнете сладки приказки в устата на партньора си. Ако бъдете хванати на неподходящото място, можете да се оправдаете 'Аз не я/го целувах. Шепнех и/му в устата'.

Измамна целувка - приближете се до партньора и в момента, в който ще го целунете, се отдръпнете рязко. Той ще остане разочарован, но го изненадайте и го целунете веднага.

Целувка по пръстите - докато се целувате с партньора си нека той да приближи ръце към лицето си. Тогава вие леко се отдръпнете, хванете и задръжте ръцете му и нежно целунете и засмучете всеки едни пръст.

Дразнеща целувка - леко оближете устните на партньора си отвън и отвътре и като реакция те ще се отворят. Тогава продължете навътре. Това е една вълнуваща целувка.

Спираща дъха целувка - докато изпълнявате френска целувка, изчакайте партньора си да вдиша въздух и след това и след това издишайте вашия въздух в устата му. Това със сигурност ще спре дъха ви. Направете и обратното. Това е една много забавна целувка.

Evil_ChilD_f_
11-14-2006, 21:50
не мога да разбера нещо :smt017 то при всяка целувка партньорите се прегръщат ...смисъл не сяка абе разбрахте ме ... некфо .... нз при нз си кфа целувка прегурнете партньора си ...стана ми смешно хах иначе е яко ... :mrgreen:

tra-la-la
11-14-2006, 21:56
не мога да разбера нещо :smt017 то при всяка целувка партньорите се прегръщат ...смисъл не сяка абе разбрахте ме ... некфо .... нз при нз си кфа целувка прегурнете партньора си ...стана ми смешно хах иначе е яко ... :mrgreen:

BE da ti kaja mnmoo ot tiq celuvki sum gi probval i naistina 4uvstvoto e mnogo hubavo e sq nqkoi ne mi harsvat kato za duham v ustata na jena si ama ina4e ima taka vazbujda6ti 4e me durvqt ot vzqkade

Evil_ChilD_f_
11-14-2006, 22:01
не мога да разбера нещо :smt017 то при всяка целувка партньорите се прегръщат ...смисъл не сяка абе разбрахте ме ... некфо .... нз при нз си кфа целувка прегурнете партньора си ...стана ми смешно хах иначе е яко ... :mrgreen:

BE da ti kaja mnmoo ot tiq celuvki sum gi probval i naistina 4uvstvoto e mnogo hubavo e sq nqkoi ne mi harsvat kato za duham v ustata na jena si ama ina4e ima taka vazbujda6ti 4e me durvqt ot vzqkade
ми ше ги пробвам ... :wink: дано да деистват хах :mrgreen:

tra-la-la
11-14-2006, 22:12
не мога да разбера нещо :smt017 то при всяка целувка партньорите се прегръщат ...смисъл не сяка абе разбрахте ме ... некфо .... нз при нз си кфа целувка прегурнете партньора си ...стана ми смешно хах иначе е яко ... :mrgreen:

BE da ti kaja mnmoo ot tiq celuvki sum gi probval i naistina 4uvstvoto e mnogo hubavo e sq nqkoi ne mi harsvat kato za duham v ustata na jena si ama ina4e ima taka vazbujda6ti 4e me durvqt ot vzqkade
ми ше ги пробвам ... :wink: дано да деистват хах :mrgreen:

probvai nqma da zgre6i6 osobenno taq "Целувка с дъх на зима - целунете партньора си по врата, след това оближете мястото където сте целунали и духнете. Това създава странно студено усещане и със сигурност е възбуждащо." kazvam ti tvoq 4ovek 6te polidee pone priqtelkata mi izdivqva kato q celunna taka

Miss`LoVe`
11-17-2006, 08:27
Tva super mn me kefi,bravooooooooo !!! =D> :D :P :mrgreen: :!: :wink: 8)

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:31
Evil_ChilD_f_
МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2006 12:50 am Заглавие:
не мога да разбера нещо то при всяка целувка партньорите се прегръщат ...смисъл не сяка абе разбрахте ме ... некфо .... нз при нз си кфа целувка прегурнете партньора си ...стана ми смешно хах иначе е яко ... Mr. Green

ми по възбуждащо е когато сте прегърнати за тва ина4е не е проблем и без прегрътка ама нз е кво се обесняам и аз...хаха

koalka
11-17-2006, 10:46
Всичките целувки съм ги опитвала и съм ги правила.Много са хубави!!!