PDA

View Full Version : dano ne s1m...



ima li zna4enie
11-15-2006, 07:32
Zna4i az s1m na 15 i si iam priqtel koito e na 20.Hodim seriozno ot 8 mseca(po4ti 9) i se6tate se 4e nqma kak da ne go napraim 6toto mn se obi4ame i taka..eto go i problema mi zna4i praili sme go nqkoko p1ti ebz prezervativ no do sega mi idva6e p1k sq mi zak1snqva malko.. i re6ih da si napraq nqk1f babe6ki test koito sig ne e mn veren no se pak e ne6to.. i taka(tozi test predstavlqva - slaga6 v nqkfa 4a6ka soda bikarbonat i pi6ka6 na gladno. Ako kipne 4estito,ako ne kef)no pri men kipna i sega s1m mn prit.Praihme go predi 5 dni...ta v1prosa mi e ima li zna4enie koga da si napraq istinski test i ako naistina s1m bremenna ima li dr hap4eta osevn postinor ili trqq abort...pls help:)) mn 10x aaa znam 4e 6e kajete taz kva zle mle de i e ak1la amo ko da sa prai ai

Chukasimo
11-15-2006, 07:43
поредната излъгана шматка...кво дириш при 20 годишни бре жено...
а иначе-честито...ше родиш гущерче на 15 =D>

smacky_f
11-15-2006, 07:48
zdravei!I az sam na 15 i predi 2 meseca imah sa6tiq problem-zakasnqva6e mi.Estestveno se pritesnihme mn i dvamata kakto i ti.Togava pr mi govori s po-golqmo momi4e po otno6enie na testovete za bremennost.Mislq 4e trqbva da si kupi6 i da vidi6 kakav e rezultata dokato ne e stanalo kasno.Naistina ti jelaq USPEH!Ako moje6 mi pi6i

11-15-2006, 07:52
postinor ne se pie na 5-iq den,a do 3-tiq sled gafa.kupi si istinski test sled 2 dni da proveri6 i posle osven abort nqma drugo re6enie.i za6to go pravite bez prezervativ? #-o sledva6tiq put ne se suglasqvai taka.otnasq se za tvoito zdrave i ako na priqtelq ti mu puka pone malko za teb 6te se suglasi da polzva prezervativ.

Svirka```
11-15-2006, 08:12
Виж не съм много сигурен, но... пикнята е киселина, нали?Когато в содата се прибави киселина като оцет например, тя започва да кипи, така че... вероятността да се появи нов член на семейството не е толкова голяма.Ама прави си тест, не му мисли и УСПЕХ :smt006

bungle
11-15-2006, 08:16
Тъпа си. :lol:
Надявам се,че си го знаеш.

krem4et0
11-15-2006, 08:49
Първо 5 дни след секс няма как да разбереш,защото на практика още няма имплантация на оплодената яйцеклетка. Второ-1 от всеки 5 оплождания води до подобна имплантация и съответно до бременост. Трето-на този твой тест ама грам не вярвам-по-добре си направи истински след още 3-4 дни.Четвърто-за какъв дявол ти е да правиш секс без предпазни средства. Дори и да не свършва в теб има риск от 20% от бременост. Мисля,че в училище сте учили какво е %.И пето-на 15 и толкова неинформирана за сексът е нормално,но да првиш секс при това положение не е нормално. Прочети малко литература по въпросът!

11-15-2006, 09:08
Първо 5 дни след секс няма как да разбереш,защото на практика още няма имплантация на оплодената яйцеклетка. Второ-1 от всеки 5 оплождания води до подобна имплантация и съответно до бременост. Трето-на този твой тест ама грам не вярвам-по-добре си направи истински след още 3-4 дни.Четвърто-за какъв дявол ти е да правиш секс без предпазни средства. Дори и да не свършва в теб има риск от 20% от бременост. Мисля,че в училище сте учили какво е %.И пето-на 15 и толкова неинформирана за сексът е нормално,но да првиш секс при това положение не е нормално. Прочети малко литература по въпросът!
=D> =D> =D>

Komshiikata
11-15-2006, 11:50
ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ :!: :!: :!:

Майн
11-15-2006, 12:11
поредната излъгана шматка...кво дириш при 20 годишни бре жено...
а иначе-честито...ше родиш гущерче на 15 =D>

Ми дири внимание и разбиране, дето 14-15 годишните пикльовци, все още мерещи си на кой му е по-порастнала пишката или по-модерен Джисием-а не могат да и дадат.

По въпроса. Както казаха някой по-горе, изчакай до 3-4-и ден след закъснението и си вземи нормален тест от аптеката. Най-чувствителен е Бест-нещо-си (не помня). Освен него става Clearview Easy HCG, който май е най-разпространен в аптеките.
Със здраве и с пожелания всичко да е наред.

izl1ganata 6matka
11-15-2006, 18:03
basi 4ovek ne moji li da poiska s1vet si4ki tyka 6ti sa nahv1rlqt..nqqte nikvo pravo da ma vinite qsno li e??zako v1ob6te posikah s1vet ebi mu maikata.... aii f ystata!!

panterata
11-15-2006, 21:49
вземи си тест след 2-3 дена и спокойно не вярвай на тези бабешки методи! за напред с презерватив! и не обвинявай хората всеки има право на мнение казали са си своето а и наистина са прави че човек като прави секс трябва да е добре информиран! айде успех и не се притеснявай :)

SINDEL
11-15-2006, 21:54
Тестът - най-рано след 2-3 дена го направи и моля ти се бе моми4е, кво като приятелят ти бил на 20, правете го с презерватив. Малка си още, не си мисли 4е той ще те опази, дори и да иска, пак шансъ за забременяване без презерватив си оства супер голям, независимо дали свършва вътре или не

11-15-2006, 22:18
Аз съм на 20 и наскоро станах млад татко на син :oops: .Когато се разбра,че мойта е бременна майка и каза да абортира или да се маха и аз си я прибрах доволно,че дори се ожених за нея(тя е на 18 ).Най-щастливия ми миг в живота беше когато кръстихме сина на мое име,просто невероятно усещане е,да знаеш,че момченцето ти те чака в къщи при жената която обичаш.Направо летя като ходя,все съм всел,следвам висше и работя,нищо не ми тежи.Просто споделям,не се сдържах,исках да кажа само,че няма нищо фатално,фатално е само когато някой умре

SINDEL
11-15-2006, 22:29
Аз съм на 20 и наскоро станах млад татко на син :oops: .Когато се разбра,че мойта е бременна майка и каза да абортира или да се маха и аз си я прибрах доволно,че дори се ожених за нея(тя е на 18 ).Най-щастливия ми миг в живота беше когато кръстихме сина на мое име,просто невероятно усещане е,да знаеш,че момченцето ти те чака в къщи при жената която обичаш.Направо летя като ходя,все съм всел,следвам висше и работя,нищо не ми тежи.Просто споделям,не се сдържах,исках да кажа само,че няма нищо фатално,фатално е само когато някой умре

Фатално е, фатално е. Ако нямаш любим 4овек до себе си да те подкрепя, ако семейството откаже да ти помага. Да родиш дете и да го отгледаш на 15 обръжа живота ти с краката нагоре. Та на 15 ти самата си още дете! И не можеш да поемеш такава отговорност. На 15 авторката е още в гимназия, техните изцяло се грижат за нея а приятелят й едва ли ще е готов да се обвърже с нещо толкова сериозно като брак и семейство
Фатално е ако това дете се появи на света и не му се даде вси4ко необходимо, ако не е отгледано в сигурна среда и с любов. Фатално е защото то4но така се става след това я наркоман, я престъпник, я нещо по-лошо - защото родителите ти са те направили когато все още са били прекалено малки да имат деца и вси4ко в крайна сметка си рефлектира върху теб в бъдеще.

11-15-2006, 22:33
Малий,
Просто виждам рекламата на билборд "КУПЕТЕ ДНЕС НОВИТЕ БАБЕШКИ ТЕСТОВЕ ЗА БРЕМЕННОСТ" - има ги в различни цветове, варианти и вкусове! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ае защо не мислите по от рано ве, ами после се сещате да се притеснявате? Вий сте ебати тъпите пишлемета, да ви отварят на 12 години и после да ревете заедно с малкото заедно. Глупави деца мамка му! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

avtorkata
11-17-2006, 18:21
na4i 1voto koet e ni6to mi nqma spok(ako nqkoi go e grija de) doide mi ve4e ii 2roto e 4e priqtelq mi bi naprail si4ko i za men ii ne me ebe 4e e s 5 godini po golqm ot men bih oti6la s nego navsqk1de za6toto mu imam doverie i to e opravdano...edinstvenata pre4ka sa roditelite mi 6tot sa mn konservativni no ko da sa prai...p1k otnosno tva 4e s1m malka za seks ili za takava vr1zka.. az ne mislq taka..mislq 4e s1m dostat14no napred s ak1la ii hi4 ne me int ko govorqt drygite...

Alira
11-17-2006, 18:31
Супер е глупаво да ругаете така момичето.Тя иска съвет а вие й се нахвърляте.Какво си мислите че не може да се случи и на вас ли?? никой не е застрахован от такива работи.

krem4et0
11-18-2006, 09:05
na4i 1voto koet e ni6to mi nqma spok(ako nqkoi go e grija de) doide mi ve4e ii 2roto e 4e priqtelq mi bi naprail si4ko i za men ii ne me ebe 4e e s 5 godini po golqm ot men bih oti6la s nego navsqk1de za6toto mu imam doverie i to e opravdano...edinstvenata pre4ka sa roditelite mi 6tot sa mn konservativni no ko da sa prai...p1k otnosno tva 4e s1m malka za seks ili za takava vr1zka.. az ne mislq taka..mislq 4e s1m dostat14no napred s ak1la ii hi4 ne me int ko govorqt drygite...
Ок прави си секс,но го прави с главата си. Човек трябва да мисли.Ако си с бебе на 15-какво ще правиш?