PDA

View Full Version : Moderated:Не ме харесват само, защото нямам брада ?!



Ca va mal
11-15-2006, 08:58
Zashto momi4eta xaresvat mom4eta s brada ili obrusnata ,no pone vijdat 4e ima ,a primerno edno 17 god. mom4e koeto oshte nqma ne go gledat i si vikat " toq oshte e maluk " ili neshto ot sorta...tva 4e nqmash brada ozna4avali 4e nqma si namerish gadje dokato ne ti porasne da te mislqt za po golqm ?



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

krem4et0
11-15-2006, 09:00
Искам да се бръсне-ненавиждам де ме боцка брадата и да раздразве кожата ми!

11-15-2006, 09:10
izob6to nee zaradi bradata.sigurno ima drugi ne6ta,koito momi4etata ne haresvat v teb.

Chiana
11-15-2006, 09:45
Ъ? Да не харесват някое момче, защото нямал брада?! Глупости. Това са някви изцепки. Да ти кажа чесно като гледам първоначално един човек, няма да ми направи впечатление дали няма брада или си я е обръснал. Само ако се замисля и ако се вгледам. Пък и за какво ти е да имаш брада, като ще я бръснеш? :lol: Абе човека не се преценява по това дали има брада или не. Пък и какво си примрял да имаш брада? После ще се чудиш как да я бръснеш, че да не излиза и ще се ядосваш :lol:

No_LiMiTe^f
11-15-2006, 10:36
Ъ? Да не харесват някое момче, защото нямал брада?! Глупости. Това са някви изцепки. Да ти кажа чесно като гледам първоначално един човек, няма да ми направи впечатление дали няма брада или си я е обръснал. Само ако се замисля и ако се вгледам. Пък и за какво ти е да имаш брада, като ще я бръснеш? :lol: Абе човека не се преценява по това дали има брада или не. Пък и какво си примрял да имаш брада? После ще се чудиш как да я бръснеш, че да не излиза и ще се ядосваш :lol:

Подкрепям!Много точно казано!С една добавка...със или без брада,добре!Ама само да не е с мустак!

Komshiikata
11-15-2006, 11:48
Ъ? Да не харесват някое момче, защото нямал брада?! Глупости. Това са някви изцепки. Да ти кажа чесно като гледам първоначално един човек, няма да ми направи впечатление дали няма брада или си я е обръснал. Само ако се замисля и ако се вгледам. Пък и за какво ти е да имаш брада, като ще я бръснеш? :lol: Абе човека не се преценява по това дали има брада или не. Пък и какво си примрял да имаш брада? После ще се чудиш как да я бръснеш, че да не излиза и ще се ядосваш :lol:

Подкрепям!Много точно казано!С една добавка...със или без брада,добре!Ама само да не е с мустак!
Точно така,съгласна съм с двете мацки :)

Pwnt
11-15-2006, 12:36
Zashto momi4eta xaresvat mom4eta s brada ili obrusnata ,no pone vijdat 4e ima ,a primerno edno 17 god. mom4e koeto oshte nqma ne go gledat i si vikat " toq oshte e maluk " ili neshto ot sorta...tva 4e nqmash brada ozna4avali 4e nqma si namerish gadje dokato ne ti porasne da te mislqt za po golqm ?
Да, никой няма да ти пусне докато не ти порастне брада. Ако не ти порастне никога - никога няма да правиш секс и ще умреш девствен. Горкото момче... :?

Майн
11-15-2006, 12:43
Ca va mal - за да викат "тоя е още малък" сигурно си има причина и тя далеч не е брадата. Имаше една сериика на Декстър'с Лаборатори едно време дето той си беше направил изкуствена брада за да го вземат насериозно. Цялата поука се заключаваше в репликата че е важно "да имаш брада отвътре".
Нормално е момичетата в пубертетските години да искат по-зряло поведение от партьора си.

Елисавета
11-15-2006, 12:47
Ъ? Да не харесват някое момче, защото нямал брада?! Глупости. Това са някви изцепки. Да ти кажа чесно като гледам първоначално един човек, няма да ми направи впечатление дали няма брада или си я е обръснал. Само ако се замисля и ако се вгледам. Пък и за какво ти е да имаш брада, като ще я бръснеш? :lol: Абе човека не се преценява по това дали има брада или не. Пък и какво си примрял да имаш брада? После ще се чудиш как да я бръснеш, че да не излиза и ще се ядосваш :lol:

Подкрепям!Много точно казано!С една добавка...със или без брада,добре!Ама само да не е с мустак!
Точно така,съгласна съм с двете мацки :)

Принципно и аз съм съгласна с вас, но харесвам фолк изпълнителя (дори съм влюбена :oops: ) Милко Калайджиев. А той има мустак. Но пък е страшен пич и ще се прежаля за едните мустаци.
Важно е да ти харесва човека, като човек, а не дали е космат, с брада и т.н. Това са допълнителни подробности нямащи отношение към самата личност в цялостта си.

AngelOfDarkness
11-15-2006, 17:38
:smt040 :smt021 :smt044 :smt043 :smt070

Хахахахахахааа Милко Калайджиев :D

"Щом те влече" както е лафа. И на теб ще ти дойде акъла в главата. хахаха

Ca va mal
11-15-2006, 20:02
Huu de xora nemoga da razbera,zashto sudite 4e edno mom4e ,kato nqma brada v smisul 4e e obrusnat i to se vijda ,si mislite "ex toq e maluk" emi spored men kato vi xaresa 4ovek si go xaresvaite stiga s tezi gluposti s bradi4kata ,xorata ve4e po4vat se kompleksirat za tva... Moqt problem e li4no na osnova 4e ne sum ot oneq " burzo razvivashti se " no tva ne me pravi po maluk ili po grozen,neznam vuprosut mi e sledniqt "momi4eta sudite li po tva 4e edno mom4e ve4e se e razvilo [ imaiki ve4e dori brada=kraen period na fizi4eskoto mu razvitie ,osven penisa koito raste do 25 ] 4e samo takiva da xaresvate ,nqkoq nqma li priatel koito da e oshte bez "poniknala" brada ,no ne mux kakto pri men :)

panterata
11-15-2006, 21:16
аз познавам момчета които още нямат брада :) и какво от това? много са си сладички даже :) така че спокойно брадата не е никакъв проблем :) аа и за кфо ти е като имаш ще си казваш "уфф пак трябва да се бръснаа" таака че не се тревожи :}

psycho_girl
11-16-2006, 08:24
nameri si nqkoe alergi4no momi4e s 4uvstvitelna koja, koqto ne ponasq brada :mrgreen:

koalka
11-16-2006, 08:35
:smt040 :smt021 :smt044 :smt043 :smt070

Хахахахахахааа Милко Калайджиев :D

"Щом те влече" както е лафа. И на теб ще ти дойде акъла в главата. хахахаПодкрепям! :wink:

rali4ka91
11-16-2006, 09:06
Ъ? Да не харесват някое момче, защото нямал брада?! Глупости. Това са някви изцепки. Да ти кажа чесно като гледам първоначално един човек, няма да ми направи впечатление дали няма брада или си я е обръснал. Само ако се замисля и ако се вгледам. Пък и за какво ти е да имаш брада, като ще я бръснеш? :lol: Абе човека не се преценява по това дали има брада или не. Пък и какво си примрял да имаш брада? После ще се чудиш как да я бръснеш, че да не излиза и ще се ядосваш :lol:

Подкрепям!Много точно казано!С една добавка...със или без брада,добре!Ама само да не е с мустак!
Точно така,съгласна съм с двете мацки :)
И аз ви подкрепям!!! :)

tra-la-la
11-16-2006, 12:53
be i az se 4udq za kvo ti e brada imah eno fr deto kato bqhme deca vse kazva6e iskam brada kogato imam brada 6te sum muj ili ne6to ot sorta sega 5 6 godini ni porasnaha bradite toi oba4e po4na da raboti v nqkva super elitna firma i znaete li kvo stana sq go karat seki den da se brusne ta i az te pitam za kvo ti e brada tva e o6te edna grija e az pone se radvam 4e priqtelkata mi ne e pretenciozna ta moga i po sedmica da sedq bez da se brusna vqrno sq kefq se kat si dokaram nqkva luda"pri4eska" na fizionomiqta no i tq ne se zadurja mnogo kat mi omruzne i q brusna taka 4e priqtelu ne se zablujdavai s taq brada samo griji iska puk kat si toooolkova navit po4va6 da se brusne6 vsekiden nezavisimo dali ima ili nqma i mnogo skoro 6te ti poniknat 2 3 kosama

iiirish
11-16-2006, 13:21
"големи батковци" си търсят само малките глупачки, които още задника си не могат да избършат, а иначе се мислят за голямата работа! :-s

едно свястно момиче винаги би те харесало такъв какъвто си, а дори и да имаш недостатъци тя ще ги приеме стига да те обича наистина :-#

Miss`LoVe`
11-16-2006, 16:00
Spored mene osnovnata pri4ina ne e lipsata na brada,sigurno ima nqkoi drugi priznaci za tova.a otnosno tova 4e momi4etata obi4at samo mom4eta s brada,az ne sum mn na tva mnenie ,osobenno ako e nqkva gadna ikato se mlqskame daa me dere,mn e gadno.Zavisi ot samoto mom4e puk dali ia brada ili ne tva e se taq !!! :?

vladi_addict
11-16-2006, 16:21
това само момиче може да ти го каже, за да избегне другите неудобни въпроси за нея. споко, аз съм на 16 и имам брада, което не ми помага особенно в успеха ми с момичетата.
или по-скоро в неуспеха ми

teardrop
11-16-2006, 17:47
Ca va mal - за да викат "тоя е още малък" сигурно си има причина и тя далеч не е брадата. Имаше една сериика на Декстър'с Лаборатори едно време дето той си беше направил изкуствена брада за да го вземат насериозно. Цялата поука се заключаваше в репликата че е важно "да имаш брада отвътре".
Нормално е момичетата в пубертетските години да искат по-зряло поведение от партьора си.

:smt023

assd
11-16-2006, 18:56
уахаха баси тъпия довод, аз съм на 19 и повече от половина и имам малко брадица (и не такава черна ) и не мога да кажа че не ме харесват... ама съм и скромен, а? но при мене е обяснимо - наполовина съм руснак и при тях окосмяването не е толкова развито, което е един плюс защото няма нужда да си скубя краката и не съм като маймуна по ръцете :lol:

иначе ако не си много зрял на акъл не се чуди , не е от брадата

vvs_go
11-16-2006, 19:37
Zashto momi4eta xaresvat mom4eta s brada ili obrusnata ,no pone vijdat 4e ima ,a primerno edno 17 god. mom4e koeto oshte nqma ne go gledat i si vikat " toq oshte e maluk " ili neshto ot sorta...tva 4e nqmash brada ozna4avali 4e nqma si namerish gadje dokato ne ti porasne da te mislqt za po golqm ?



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
taka primer az sym na 15 imam brada(nekvo okosmqvane) ot tri sedmici hodq ne brysnat i vseki den momi4etat mi praqt zabelejki tyi 4e smqtam 4e zavisi ot jenata ( v tvoq slu4ai ku4kata)