PDA

View Full Version : slu4valo li vi se e?



~rusa~kukla~
11-15-2006, 09:33
Zdraveite.Zna4i imam si priqtel,s koito sme ve4e zaedno pove4e ot polovin godina.Obi4ame si se vupreki,4e imame raznoglasiq gledame da opravim vsi4ko,za da sme si pak zaedno.Samo 4e iskam da vi popitam slu4valo li vi se e da ima period v koito vsi4ko vi e bezrazli4no? V smisul ve4erta ste sigurni,4e obi4ate 4oveka sre6tu vas,na sutrinta si govorite s nego i sled malka durpanica vsi4ko vi stava bezrazli4no ? Sega 6te kajete,4e e normalno sled karanica.. Da,ama ne. Nie i drug put sme se sdurpvali,no nikoga ne mi e bilo bezrazli4no :( A ima li veroqtnost tova da se e polu4ilo za6toto sme se umorili da se borim... V smisul.. abe cqlata rabota e tam,4e mnogo hora sa protiv nas i ni pravqt mrusno da ni razdelqt.Nie vapreki tova uspqvame da ostanem zaedno,no vazmojno li e tova da e dalo nqkvo otrajenie i 1 vid da sme se umorili da se borim za vruzkata ni... Az ne moga da si obesna kak taka sled karanicata si4ko mi stana bezrazli4no :cry: A nz.. i negovoto durjanie naposledak e nqkakvo stranno-durji se nqkak razli4no,po-studeno kato 4e li.To4nata duma e nepukist-se edno ne mu puka ot ni6to i priema si4ko s usmivka dori i serioznite ne6ta... A az mnogo go obi4am,za nego sum gotova na vsi4ko... No ne razbiram za6to to4no v toq moment si4ko mi izglejda bezrazli4no :( Na vas slu4valo li vi se e podobno ne6to? Blagodarq predvaritelno za otgovorite!

sunny_girl16
11-15-2006, 11:37
Почти на всеки се е случвало подобно нещо, но ще се оправиш. Просто има и такива моменти. Не всичко може да е идеално. Само си мислиш,чи ти е безразлично, защото си сигурна,че нещата ще се оправят!

koalka
11-15-2006, 11:44
Не позволявайте другите да ви разделят!Ако се разделите,то нека е по ваше желание.Ами виж..възможно е и да е охладнял,но е възможно и ти да си въобразяваш.Помисли върху чувствата си и реши сама какво искаш да правиш.Ако не обича този човек няма смисъл да си с него,но ако си УБЕДЕНА,че го обичаш бъди с него.

~rusa~kukla~
11-15-2006, 16:20
Az sum ubedena,4e go obi4am.Mnogo puti sum se zamislqla nad tova i vinagi sum stigala do izvoda,4e go obi4am. A i naistina-toi moje da se kaje mi e purviq v smisul takuv,4e purvoto mom4e kum koeto izpitvam nqkakvi 4uvstva... Mi nie uj ne pozvolqvame opitvame se da oburnem grub na vsi4ki horski mneniq i t.n., no napravo se izumih kolko podli mogat da budat horata v dne6no vreme... Ne sum si i predstavqla,4e ima tolkova zloba v tqh... Pravqt i nevazmojnoto za da ni razdelqt-kakvi li ne gluposti po moi adres se govorqt,kakvi li ne prostotii... vupreki tova uspqhme da ukrepim gore dolu otnovo vruzkata,no tazi sutrin se sdurpahme za nqkakva pulna glupost... to4no togava doide momenta s bezrazli4ieto... imah 4uvstvoto,4e ne mi puka za ni6to... sled tova prez denq kato se zamislih nad ne6tata i osuznah,4e mi lipsva mnogo :cry: Posuvetvah se s edni priqtelki i te su6to mi kazaha,4e bilo napulno normalno,za6toto kogato si s 1 4ovek dulgo vreme idvat periodi kogato si omruzvate i za moment se 4uvstvate vse edno ne ste si nikakvi,no sled tova vsi4ko se opravqlo... Na men za 1-vi put do sega mi se slu4va sled na6a karanica takova ne6to... 6te vidim zanapred kak 6te e.Mnogo blagodarq za mneniqta!

iiirish
11-15-2006, 16:28
непрекъснатото отстояване на връзката понякога наистина уморява. когато от всякъде всички те напират и правят и невъзможното да раздалите отношенията си, идва момент в който това писва. човек се бори, но понякога силите не винаги стигат.
все пак се опитайте да пооправите нещата. щом го обичаш събери сили и смелост и му покажи, че си готова да продължите да се борите. дано това му послужи като стимул

Miss`LoVe`
11-15-2006, 16:32
Da ti kaja mn e normalno,sled dulga vruzka da se 4uvstva6 taka,za6toto kolkoto i da se obi4ate malko ili mn vie si omruzvate edin na drug,no tova ne zna4i 4e ne se obi4ate.Opitaite se da izqsnite 4uvstvata si i ne pozvolqvaiite na nikoi da vi razdeli ako vie vse o6te izpitvate takiva 4uvstva kato v na4aloto.A ti budi spokoina,vsi4ko 6te se opravi.I na men nqkolko puti mi se e slu4valo kogato hodq s nqkoe mo4e v edin moment bilo to sled kato sme se skarali,ili prosto ei taka sled izvesten period vreme da si omruznem.Togava dvamata si govorim dali vse o6te vsi4ko e nared m/u nas,dali 4uvstvata sa takiva kakvito v na4aloto,kakvo izpitvame edin kum drug i dali 6te ostanem zaedno ili 6te se razdelim!Taka 4e ako pita6 men govori s nego o4i v o4i i si izqsnego vsi4ko,za da znae6 kakvo stava m/u vas i da moje6 da si izqsni6 sama pred sebe si kakvo ipitva6 kum nego!!! :roll:

~rusa~kukla~
11-15-2006, 17:50
непрекъснатото отстояване на връзката понякога наистина уморява. когато от всякъде всички те напират и правят и невъзможното да раздалите отношенията си, идва момент в който това писва. човек се бори, но понякога силите не винаги стигат.
все пак се опитайте да пооправите нещата. щом го обичаш събери сили и смелост и му покажи, че си готова да продължите да се борите. дано това му послужи като стимул

Az non-stop mu pokazvam,4e go obi4am - pravq si4ko za nego absoliutno si4ko... Abe problema e tam,4e edno negovo biv6o gadje mu e kazalo,4e go obi4a i toi sega e super oburkan sqka6...ne znae kakvo da pravi,za6toto sa bili dosta blizki priqteli i sled vruzkata im... Toi mi kazva,4e me obi4a,no ne znae kak da postupi s vapronsoto momi4e za6toto ne moje prosto ei taka da q otsviri... i donqkude go razbiram,no taka az se poburkvam za6toto znam,4e vseki den ob6to vzeto sa zaedno (v edin klas sa),a i tq mai si pada leko ku*vi4ka i ... govorih s hora,koito q poznavat li4no i te mi kazaha,4e kogato si goni celite stavala dosta podla i edva li ne bila gotova na si4ko,za da uspee... Tva mn me pritesni za6toto tq znae,4e toi hodi s men,no qvno nqma da spre da go svalq,da mu kazva,4e go obi4a i t.n. Ot togava toi sqka6 se promeni-stana kato 4e li- po-studen nqkak po-razli4en... Kazva mi "kvo ti puka vajnoto e,4e nie se obi4ame i sme zaedno".Taka e ama kato znam,4e tq e tam s nego i ne spira da mu se natiska i napravo se poburkvam :smt010 Nie,4e si imame razni raznoglasiq taka e,no sega polojenieto stava vse po-slojno,a az ve4e ne znam kakvo da pravq :cry: Moje i to4no zaradi tova za moment vsi4ko da mi e stanalo bezrazli4no nz... Sega ve4e use6tam,4e mi lipsva,4e si go obi4am...

Sexapilna_kukla
11-15-2006, 19:00
Mila,shtom go obichash,bori se za nego i ne se otkazvai prosto ei taka!Pokazvai mu vuv vseku edin moment kolko mnogo durjish na nego,kolko mnogo znachi za teb i kolko silno go obichash!Ne pozvolqvai na nqkakva si pacha da ti go otneme i da razvali vruzkata vi!Moje da ti e malko trudno za momenta,no ne trqbva da se otchaivash i da se predavash,a da dadesh vsichko ot sebe si,za da zadurjish priqtelq si,bori se s vsichki sili!Veche otdelen vupros shte bude,ako chuvstvata na gadjeto ti zapochnat da ohladnqvat i postepenno da se otdalechava ot teb...v sluchaq moje bi shte si bezsilna da napravish neshto,no mislq,che ako toi naistina te obicha nqma da pozvoli da stane tova neshto i da se otdalechi ot teb,zaradi bivshata si!Uspeh i dano vsichko se naredi :)

KuReC
11-15-2006, 19:08
ami mai iskrata e ugasnala :? :? :?

~rusa~kukla~
11-15-2006, 20:29
ami mai iskrata e ugasnala :? :? :?

Ami kakvo da ti kaja... do sega ob6to zeto sme se karali samo za nqkvi gluposti,no na nas samite harakteri sa ni takiva... i dvamata se palime burzo,inati sme i sled polovin 4as ni minava... koftito e ,4e seki si durji na negovoto mnenie i ot tam idvat sporovete... Ta kakto i da e -karali sme se i sme se opravqli vinagi sled tova,no moje bi si4ki tezi malki,no qvno zna4itelni karanici si okazvat vliqnieto... Makar,4e toi tvurdi,4e vseki skandal bi trqbvalo da nosi polojitelno zna4nie... ima si i polojitelno,no qvno ima i otricatelno :cry: Obi4ame se,no v nqkoi otno6eniq harakterite ni dosta se razminavat... Ne znam dali e ugasnala iskrata-4ak tolkova mnogo ne vqrvam,no opredeleno ima ne6to razli4no ... Iskreno se nadqvam zanapred da se izqsnime i da se opravime... A kolkoto do tova da ne se otkazvam-az nqma da se otkaja,no ne znam dokude 6te mi sitgnat siliote,a i ne vsi4ko zavisi ot men... Golqma 4ast ot razvitieto na ne6tata zavisi i ot nego...

sherry
11-15-2006, 20:34
Ми чак пък безразлично не ми е ставало. Но наистина като сме се карали, понякога съм страдала и плакала много. Борила съм се много за него. По едно време толкова много се карахме, че вече нямах сили да плача или да се боря :| :| Не ми е било безразлично, по - скоро бях примирена, някак си свикнах с тея проблеми.

Sexapilna_kukla
11-15-2006, 20:35
Da,prava si,che ne vsichko zavisi ot teb,a ot DVAMATA!Ako naistina se obichate sum sigurna,che shte preodoleete krizata i vsichko shte se opravi!Vse pak pri vsqka dvoika e normalno da ima i radostni momenti,i kavgi,raznoglasiq i t.n.,no ako vruzkata vi e dostatuchno silna i dulboka shte prejiveete trudnite momenti i shte produljite zaedno napred!