PDA

View Full Version : \\Lubov-->Omraza//



pr0sto_aZ`F
11-15-2006, 10:47
Mnogo 4esto horata mislqt,4e sled kato si obichal istinski nqkogo ne mojesh da go namrazish!Az ne mislq taka...
Obichah go tolkova bezgrani4no,za men toi beshe vsichko!Tova prodalji blizo godina!Prez tazi godina az mu vqrvah i toi mi vqrvashe,doverqvah mu vsichko i toi na men sashto!Da,doverih mu 4e go obicham,no toi ne se otdrapna ot men,dori togava nasheto priqtelstvo stana oshte po silno,stanahme mnogo blizki!Vqrno 4e go obichah,osaznavah 4e nqma smisal i nikoga nqma da sme zaedno,no tova ne mi precheshe da bada vinagi do nego v trudni momenti,kakto toi beshe do men!
No poradi nqkoi obstoqtelstva vsichko svarshi!Ne bqhme se vijdali meseci,ne bqhme si i govorili!I naskoro slu4aino se sreshtnahme i provedohme edin nezna4itelen razgovor!I eto ot tozi razgovor az usetih silna zloba...Ne znam zashto,tozi chovek se e promenil ili moje bi vinagi e bil takav no ne go e pokazval...Toi ne mi kaza nishto,s koeto da me narani,no prosto si licheshe kakvo vsashnost izpitva!
Zamislih se dali si struva da obicham nqkoi,koito neznaino zashto se darji taka.I si otgovorih:Ne si struva!
Az mu pomagah,kazah mu vsqka moq taina,no toi i pet pari ne dava veche zatova!Sega kogato se vidim nqkade az ne izpitvam lubov,a silna nenavist,veroqtno zashtoto toi ne oceni napravenoto ot men i ne razbra,4e me boli... :smt009 Ne iskam da go mrazq,no qvno go pravq podsaznatelno....iskah samo da go zabravq...
Vaprosa mi e sluchavlo li vi se e i na vas da obichate nqkoi,i nakraq da useshtate dori leka omraza kam nego!Molq vi razkajate

rali4ka91
11-15-2006, 11:05
Мила, винаги можеш да си променниш коренно мнението :arrow: и чувствата към един човек.Любовта и приятелството се градят много трудно, а после може само за секунди всичко да се срине.Намираме хора, с които можем да споделим всичко,които чувстваме адски близки и се чувстваме щастливи.Но в един момент грешка от страна на другия човек може да съсипе всичко.
На мен също ми се е случвало такова нещо.Напълно е възможно човек, когото си обичала да намразиш изведнъж.При мен беше подобно.Чувствах го адски близък, но в един момент разбеах, че ме е излъгал и, че едвали не през цялото време се е подигравал с мен.Това, според мен, са хора, които не са способни да оценяват другия.Лошо е когато постъпват така.Адски много ме болеше и ми беше кофти, но на него не му пукаше.Просто ме е използвал... :smt012 От тогава станах много предпазлива, много трудно вярвам на хората и почти винаги се съмнявам в тяхната искреност.Макар и във възраст, в която всички твърдят, че едва ли не си мислим, че всички познати са ни приятели аз съм на коренно различно мнение.За мен съществуват: просто познати(с които сме само на "Здасти."), добри познати(с които винаги мога да изляза да се пошляя и да пия едно кафе) и само няколко приятели(хората на които мога да доверя всичко и от които получавам разбиране).
Бъди за напред по внимателна,за да не се чувстваш отново по този начин.Късмет и помни : Не позволявай на никого да ти се качва на главата!!!

Myrcheto
11-15-2006, 12:45
Ми първо да кажа,че съжалявам,че сърцето ти е разбито...но на сърцето не се заповядва ...Той не може да те обича,само защото ти го обичаш...и любовта не се оценява-тя е безценна-ти я даваш с цялото си сърце,независимо дали получаваш нещо в замяна ...
Това е моето мнение ...ти си огорчена и затова изпитваш такива чувства на ненавист,може би не го обичаш вече и той ти е останал фикс идея...не знам...Не казвам,че като обичаш някого не може да го напразиш след време...може и да можеш-по принцип не е хубаво никого да мразиш,а още по-малко човек,когото си обичал и обичаш,защото ако обичаш някого истински,ти не спираш да го обичаш(може да не си влюбен в него цял живот,но той винаги остава важен).
Бе не знам...то за тия неща няма обяснение,просто си малка още да мразиш :)

Konfucii
11-15-2006, 13:03
Konfucii kazva: Ako mraji6 zna4i obi4a6 ,za6toto ako ne ti puka6e 6te6e da ti byde bezrazli4no, lubovta i omrazata sa prqko svarzani s iskrenata privarzanost kym nqkoi/q .

11-15-2006, 13:46
Както са казали хората: любовта и омразата са противоположните страни на една и съща монента!