PDA

View Full Version : Предпочитате ли Гаджето ви да Признае изневярата



marjesa
11-15-2006, 12:53
Аз бих искала гаджето ми да ми каже като ми изневери !!!Защото аз приемам изневярата и бих я простила винаги !!!! Защото това е физическа изневяра а аз давам свобода за избор ..... а вие ???

rali4ka91
11-15-2006, 13:03
Първо : Човека с когото съм в момента съм сигурна че няма да ми изневери, а ако намери друга първо ще ме остави(сигурна съм, поради ред причини, които обаче нямам намерение да споделям).Второ : Изневяра не съм прощавала и никога няма да простя!.И трето : Разбира се, че бих искала да ми каже...пак ще ме боли но няма да е същото, като да ми изневери и да скрие от мен(т.е. да ме лъже) и аз да живея в заблуда!

Konfucii
11-15-2006, 13:05
Konfucii kazva: Iznevqrata e priznak na nezadovolenost v slu4aq i tozi/tazi
koito iznevrqva sa tolkova vinovni kolkoto 4ovekyt koito ne gi e zadovolil ;)

GalleNo_MoMi4eNce
11-15-2006, 14:17
Predpochitam da mi priznae iznevqrata!Iskam toi da mi q kaje a ne nqkoi si drug!Sluchvalo mi se e da mi izneverqva my love i sam mu prostila!Vse pak liubovta proshtava vsichko....

evil_lady_in_black
11-15-2006, 14:18
по-добре е да си каже.Въпреки че моите 3 гаджета незнаят един за друг

iiirish
11-15-2006, 14:25
Аз бих искала гаджето ми да ми каже като ми изневери !!!

просто страшно изречение направи :? ти какво?! да не очакваш той всеки момент да се лепне на друга?! или за теб изневярата е нещо нормало и едва ли не задължително?!
ако трябва да си говорим честно, малко са хората, които имат смелостта да застанат пред човека, когото са наранили и да му признаят истината в очите. малцина са тези, които са способни да го направят, защото така слагат началото на края на тази връзка! според повечето изневярата е нещо мимолетно и подвластно единствено на емоцията и решават, че не е от значение и щом сами си прощават, значи и човека до тях ще им прости [-X
хормони или не, според мен първо винаги трябва да мислиш преди да направиш каквото и да било!

CVETELLINA
11-15-2006, 14:27
Това,което най-много харесвам в един човек е искренността..и смелостта да признае грешката си...Не бих искала да бъда с човек,за когото съм в тежест или,който ме лъже... :?

П.С гласувах за "Да!Разбира се" :}

IlLuSi0nS`
11-15-2006, 16:22
не искам да ми признава.. да си му тежи на съвестта там.. да се измъчва сам за грешката си.. аз не искам да знам..

HopeLesss
11-15-2006, 16:40
Предполагам, че бих искала да ми каже, защото няма да мога да живея в лъжа... но ще ми е много трудно, защото от този момент насетне нищо повече няма да е същото. Както каза anito.sl това ще е началото на края на нашата връзка :?

teardrop
11-15-2006, 16:45
Предпочитам да ми каже, но също знам, че и по този начин ще ме нарани невероятно много. И все пак, ако го направи, по-добре е да ми каже, въпреки болката, която ще ми причини, защото е достатъчно, че веднъж ме е измамил, не искам да ме мами отново.

Miss`LoVe`
11-15-2006, 16:46
Mi az predpo4itam ako mom4eto do men mi izneveri da mi priznae samo,6toto taka e mn po-dobre otkolkoto da go razbera ot nqkoi dr.Toi da mi kaje,puk az 6te vidq dali 6te mu prostq ili 6te go zareja.No ne mislite li 4e e super gadno nqkoi dr da vi go kaje?Men mi se e slu4valo i naprao se po4uvstvah super gadno,doitde mi kato grum ot qsno nebe i vednaga go zarqzah bez da go karam da mi dava obqsnenie ili kakvoto i da bilo drugo !!! :P

koalka
11-15-2006, 16:46
Ами,естествено,че бих предпочела да е искрен,от колкото да ме лъже.Но той просто не е такъв човек,а аз съм убедена,че той никога няма да го направи,а и най-малкото,защото ме обича.

aDa_Na_tFoq_Rai
11-15-2006, 17:24
ako e bilo samo za sexa - ne iskam da znam za6toto sum adski revniva i nikoga nqma da moga da mu prostq samo 6te se tormozq. Ako obi4a druga togava na6ata vruzka nqma bude6te i e po-dobre da mi kaje

LO6IQ
11-15-2006, 17:34
:shock: Ами и аз бих предпочел да не ме лъже ... 8-[

Juicy_Lucy
11-15-2006, 17:55
не,ако не е значило нищо друго за него,освен секс..и аз не бих му казала,ако се случи нещо подобно.няма защо да се нараняваме излишно,заради елементарни човешки нужди..

PaMit0
11-15-2006, 18:06
Бих предпочела да ми каже отколкото да науча за изневярата му от някой друг.Ще ме заболи и ще си помисля дали да продължа с това момче,но предпочитам да е искрен с мен отколкото да ме лъже

air_J
11-15-2006, 18:47
И да си признаваме, и да не си признаваме, на тема секс ВСИЧКИ МЪЖЕ СМЕ ЕДНАКВИ! Кой, както иска да го разбира. По-добре е да го разбере от някакъв си непознат от някакъв си форум, отколкото от личен опит (лично мнение). :-({|=

KuReC
11-15-2006, 19:17
e ko 6a sa kefite i 6a ostanete s gadjeto vi ako kaje 4e e bil/bila s drug/druga
taka li emi evala ako mi kajat na mene 6e polu4i ena golqma rusenska maina

miloto_girl_4e
11-15-2006, 20:04
Предпочитам да не разбера ... истина е, че ще живея в лъжа, но ... предпочитам така, отколкото да ме боли, а ако го обичам, да не мога да го зарежа и само да ми е гадно...

SlaDkO_KoTe{P}
11-15-2006, 20:24
Mi az predpo4itam ako mom4eto do men mi izneveri da mi priznae samo,6toto taka e mn po-dobre otkolkoto da go razbera ot nqkoi dr.Toi da mi kaje,puk az 6te vidq dali 6te mu prostq ili 6te go zareja.No ne mislite li 4e e super gadno nqkoi dr da vi go kaje?Men mi se e slu4valo i naprao se po4uvstvah super gadno,doitde mi kato grum ot qsno nebe i vednaga go zarqzah bez da go karam da mi dava obqsnenie ili kakvoto i da bilo drugo !!! :P
absolutno si prava i absolutno sa6toto mi se be6e slu4ilo 8-[

nifa
11-15-2006, 20:29
Предпочитам да ми каже, но също знам, че и по този начин ще ме нарани невероятно много. И все пак, ако го направи, по-добре е да ми каже, въпреки болката, която ще ми причини, защото е достатъчно, че веднъж ме е измамил, не искам да ме мами отново.

11-15-2006, 23:57
Ако гаджето ми изневери веднага следва изневяра от моя страна и един як бой за тоз със който ми е изневерила....ама мн як бой.....

tedinkata_
11-16-2006, 04:37
da kaje :!:

648541
11-16-2006, 17:28
estesveno 4e iskam da mi kaje... ako mi izneveri i ako mi go kaje 6e go ubiq napravo :idea:

[LP]
11-17-2006, 13:28
est 4e bih iskala da mi kaje no mislq 4e po dobre bi bilo da ne pravi tezi gluposti !!

siXt_senSe
11-17-2006, 13:47
Ще предпочета да знам.Аз ще си преценя до колко е било физическа,психическа или там каквато и да било изневяра и дали ще простя.Не бих предпочела някой на който му е все едно за мен да ми го изтръска че го бил чул или видял.Аз лично бих била горда поне от мисълта че мога да призная изневяра,но не съм сигурна че ще мога ако някой ден го сторя.Не ми достига смелост и мразя това

No|Problem
11-17-2006, 13:47
zavisi

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-17-2006, 16:40
da... ili dori da ne go napravi shte sum mu blagodarna ako skusa s men :)

{Sweety_f}
11-17-2006, 16:47
според мен най-добре е да си признае,защото все пак ако ти е изневерил зна4и може би же4е няма 4увства към теб...и най-добре е да изясните нещата а ако го оби4аш много...же4е можеш да се замислиш и за втори шанс...

He3HauKa
11-17-2006, 17:16
Истината винаги,рано или късно,излиза наяве.Много по-добре ще е той да ми каже,защото така ще има някакъв шанс да запазим отношенията си.Но аз съм на принципа- щом го е направил веднъж,ще го направи и втори път.

MoHuTo
11-17-2006, 18:24
Ако направи такова нещо бих искала да го науча от него...а не от някой друг!

MiSS_Bee
11-17-2006, 19:02
az li4no predpo4itam da mi kaje znam 4e nqma kak da ne mi stane gadno :( no pone e po dobre otkolkoto da si premul4i i da me luje

zoben_pitbul
11-17-2006, 19:02
Бих предпочел да ми каже,макар,че съм сигурен в момичето,което обичам сега.Иначе хипотетично така бих предпочел,та като е излъгала вече поне затова да е честна.

Vaniushkata
11-17-2006, 22:58
Estestveno,4e predpo4itam da mi se kaje.daje togava ima nqkyf minimalen 6ans da mu prostq.kvi gi govora be?!pri nikvi obstoqtelstva nqma 6ans da mu prostq,oba4e vse pak predpo4itam da mi kaje,6toto togava pone 6te go uvajavam za tova,4e si e priznal. :roll:

panterata
11-17-2006, 23:04
попринцип предпочитам да науча от него не от някой друг.. но сега като се замислих ако изобщо не науча май ще ми е най добре няма да има излишни скандали ии панаири и всичко ще си е ок :) ако това е било само една забежка.. ако е системно по хубаво направо да ме отреже и тфа е :)

strange__
11-18-2006, 12:44
Ако той ми изневери, бих предпочела да го разбера от него,а не да бъда глупачката,която ще подочуе от тук,от там...
Всъщност обаче....той няма да ми изневери,ако изпита нужда да е с дргуо момиче-просто ще се раздели с мен :arrow: сигурна съм!

Disorder
11-18-2006, 14:53
ако става дума за изневяра, понеже партньорът ми се е влюбил в друга, той сам ще ми каже, защото ще иска да бъде с това друго момиче, ако обаче говорим за еднодневен флирт, не искам да знам. Щом се е върнал при мен в крайна сметка, явно е осъзнал, че тази изневяра е просто грешка и не иска заради нея да съсипва връзката ни, ако обаче ми го каже едва ли ще мога да му простя и дори да го направя няма да му имам доверие поевече. Няма безгрешни хора, колкото и да си сигурен в тях, така че не искам да знам понеже това би провалило връзката ми.

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 14:59
#-o Не искам да ми изневерява! И сегашният ми приятел не мисля, че би го направил :roll: 8-[ Но, ... по темата, предпочивам ако нещо стане и напрай фал, да застане пред мен и да ми го каже в очите да признае грешката си и да изкупи вината си (ако иска) ](*,) :roll: Много по би ме заболяло да ме лаже, дори да го е направил 1 пат (изневярата) и след това повече не... ](*,) Предпочитам да си признае а не да разбера от друг или пак да живея излагане... ](*,)
Това, ще ме убие... А ако си признае... :( ,може да му простя, ако знам, че няма да направи същото пак ... много го обичам :cry: И ... ще го питам, защо го е направил, аз ли не му давам достатачно, че да търси друга! :cry: