PDA

View Full Version : molq pomagaite spe6no mi e!!!!!!!!!



molq pomagaite spe6no !!!
11-15-2006, 14:05
haresvam edno momi4e no imam problem sas zaribqvaneto az ne sam svalq4 i otskoro po4nah da zaribqvam macki v 4ata i sq neq q haresvah mnogo ama nz kade da q vodq i kak da i kaja 4e haresvam pak i tq ima gadje ama mai 6te kasa s neq .sa6to iam problem s tva 4e ne sam se celuval s momi4e do sq i nz kak to4no trqa stane i se 4udq dali da i kaja 4e do sq ne sam imal priqtelka 6tot i kazah 4e sam imal edna........ i tka.
ili po dobre da si kaje toi nemoje da se celuva... nz posavetvaite me ne6to ako moje
i kade da q zaveda na kafe si misleh ama posle
primerno ako se navie i kvo v kafeto da q gushkam i takiva li?
nz prosto malko sam zle ama se opraq trqbva mi opit :)
molq daite idei
mislq da q zaveda v parka na nqkoq peika ama podhodq6to li e za6toto sq malko studeno smisal da i kaja "iska6 li da se razhodim posle v parka?"
6toto do edno kafe v moq grad ima park i taka ili da i kaja "isak6 li posle da sednem na nqkoq peika v parka i da si govrim ili nz predlojete kade koga kak pak nzzzzzzzz i az kajete mi pls pakne iskam udoma 6toto
ako i kaja 4e q haresvam a pak tq men en me haresva pak sq e studeno navyn smisal problem li e ako e studeno da sednem v parka na nqkoq peika ne6to takova ?
mejdu drugoto na 14 sam tq sa6to e na 14
blagodarq predvaritelno

izvinete za greshkite
11-15-2006, 14:08
haresvam edno momi4e no imam problem sas zaribqvaneto az ne sam svalq4 i otskoro po4nah da zaribqvam macki v 4ata i sq neq q haresvam mnogo ama nz kade da q vodq i kak da i kaja 4e haresvam pak i tq ima gadje ama mai 6te kasa s nego .sa6to iam problem s tva 4e ne sam se celuval s momi4e do sq i nz kak to4no trqa stane i se 4udq dali da i kaja 4e do sq ne sam imal priqtelka 6tot i kazah 4e sam imal edna........ i tka.
ili po dobre da si kaje toi nemoje da se celuva... nz posavetvaite me ne6to ako moje
i kade da q zaveda na kafe si misleh ama posle
primerno ako se navie i kvo v kafeto da q gushkam i takiva li?
nz prosto malko sam zle ama se opraq trqbva mi opit
molq daite idei
mislq da q zaveda v parka na nqkoq peika ama podhodq6to li e za6toto sq malko studeno smisal da i kaja "iska6 li da se razhodim posle v parka?"
6toto do edno kafe v moq grad ima park i taka ili da i kaja "isak6 li posle da sednem na nqkoq peika v parka i da si govrim ili nz predlojete kade koga kak pak nzzzzzzzz i az kajete mi pls pakne iskam udoma 6toto
ako i kaja 4e q haresvam a pak tq men en me haresva pak sq e studeno navyn smisal problem li e ako e studeno da sednem v parka na nqkoq peika ne6to takova ?
mejdu drugoto na 14 sam tq sa6to e na 14
blagodarq predvaritelno

Polin4eto
11-15-2006, 14:19
"Да зарибявам мацки" - от това момичетата бягат като дявол от тамян! :smt012
Отпърво я покани на някое оживено място - парк, някое по-голямо заведение. Но най-важното - не се дръж като гъзар! :smt011 Дръж се нормално, е може би малко по-добре от обикновено, пускай лафчета, бъди забавен. После кажи нещо от сорта: Бе много си готина! :smt006

11-15-2006, 14:40
mersi mnogo ami kato q pokanq na kafe kak da se dyrja smisal ne6to da q svalqm li? kato mn si gotina sladurana i tka....... ?

11-15-2006, 14:43
pls pi6ete

LO6IQ
11-15-2006, 14:52
Ами като я поканиш на кафе си говорите най нормално ... като приятели и после може да и кажеш ,че е готина както спомена момичето горе ..после се поразходете в парка ( дръж се нормално,естествено ,не се прави на друг ,не се прави и на гъзар). Като седнете на пейка се опитай да :smt058 или :smt008 ( ... ако като се приближиш ,а тя се дръпне ,а не се приближи и тя значи... :smt056 ) :mrgreen: дано съм ти помогнал ( тя щом е дошла на кафе няма как да не се е досетила че я харесваш и някакси психически е приготвена за това ) .. бтв имам същия проблем .. + това че все още не съм си харесал момиче ... :mrgreen:

11-15-2006, 15:12
am ako kaje 4e sam grozen
6toto do sq ne sme se vijdali no kato harakter mn mi dopada
i q haresvam

LO6IQ
11-15-2006, 15:34
:shock: Нямам представа :) дай и Пик ( твоя снимка ) ... по скайп може например .. незнаммм
едва ли ще ти каже ,, Ти си грозен '' ... ами то на кафето ако ти намекне ти ще разбереш .. и после сценария ще е друг

11-15-2006, 15:39
ama tq ima gadje s koeto o6te en skasala da 4akam li da skasat tq mi e kazvala mn pati 4e ne go obi4ala ve4e i takiva...
ama nz dali da i pratq ;( :? :(
nzzz kajete kakvo da pravq 4e sam bahti zletaka tctctc
a be mai ne trqbva mi puka vse nqkoga si namerq qko momi4e s koeto se obi4ame

11-15-2006, 15:47
kajete de?

the^one
11-15-2006, 15:53
Учи се от Джони Браво!Той е по свалянето на мацки :D
Сега сериозно!Дръж се нормално и не се прави на такъв какъвто не си!
Ако те хареса ще те хареса заради истинската ти личнос .Забавлявай се ,не се впрягай чак толкова.

11-15-2006, 20:11
ama tq ima gadje s koeto o6te en skasala da 4akam li da skasat tq mi e kazvala mn pati 4e ne go obi4ala ve4e i takiva...
ama nz dali da i pratq ;( :? :(
nzzz kajete kakvo da pravq 4e sam bahti zletaka tctctc
a be mai ne trqbva mi puka vse nqkoga si namerq qko momi4e s koeto se obi4ame
абе пич логично че тряабва да й пратиш,иначе кво ..ще излезете и ако не се харесате..... :| по-добре си пратете пик-ове поне да имате няква представа как изглеждате..

П.С.:имам предвид и тя да ти прати :mrgreen:

TheFreakBoy92
11-15-2006, 20:19
П.П. тоя горе който пусна предишното мнения бях аз просто забравих да се логна :mrgreen:

borenceto
11-15-2006, 20:29
abe ebah ti tapanara kade si ako si ti haresva dai vsi4ko ot sebesi da q spechelish i taka kvo ima da mislish i da pitash da ne si malumen