PDA

View Full Version : Какво правите, когато от отдавна много харесвате едно момче?



Polin4eto
11-15-2006, 14:06
А какво правите с конкуренцията?Не само питам :roll: - HELP! ](*,)

e_l_i_z_a
11-15-2006, 15:11
Ми попринцип ако харесвам едно момче-отивам,запознавам се с него.Каня го да излезем...ако откаже-усмихвам се,казвам му "както си прецениш,чао,всичко хубаво" и повече не се занимавам с него. :wink:

LO6IQ
11-15-2006, 15:37
Ами и аз ще направя така но първо трябва да си харесам момиче :mrgreen:

slomena_to_lubovta
11-15-2006, 15:54
M.. mn zavisi da ne e jenkar .Oparih se mn odavna ima nema 3-godinki i do sega vse sum taka .. Vlubena v nepodhodq6tiq ili ako stava vupros .. prave6t se na nedostupen koito be6e moi no za 2-3 dni .. prez vqloto tova vreme i o6te go obi4am i go 4akam .. e zna4i 4e sum spraqla drugi kontakti sled kato nqmam vnimanieto mu .. Oba4e ako vijdate ne6to koeto go nqma v realnosta ne si e rabota az ve4e sprah da go tursq .. i sq se o4akava toi da po4ne -jivota e krugovrat .nie s nego vee bqhme taka i toi me turse6e .. no ne6to pak se preeba .. e sega 6te si go vurna a toi 6te me zagubi za6toto prekaleno mn me naranqva6e za tozi period .. Namerete si nqkoi koito da otgovarq na 4ustvata vi vednaga a ne da si igrae s tqh! Uspeh

11-15-2006, 16:07
M.. mn zavisi da ne e jenkar .Oparih se mn odavna ima nema 3-godinki i do sega vse sum taka .. Vlubena v nepodhodq6tiq ili ako stava vupros .. prave6t se na nedostupen koito be6e moi no za 2-3 dni .. prez vqloto tova vreme i o6te go obi4am i go 4akam .. e zna4i 4e sum spraqla drugi kontakti sled kato nqmam vnimanieto mu .. Oba4e ako vijdate ne6to koeto go nqma v realnosta ne si e rabota az ve4e sprah da go tursq .. i sq se o4akava toi da po4ne -jivota e krugovrat .nie s nego vee bqhme taka i toi me turse6e .. no ne6to pak se preeba .. e sega 6te si go vurna a toi 6te me zagubi za6toto prekaleno mn me naranqva6e za tozi period .. Namerete si nqkoi koito da otgovarq na 4ustvata vi vednaga a ne da si igrae s tqh! Uspeh

moita istoriq e po4ti kato tvoita i mn me boli :cry: :cry: no kakvo da se pravi.....vinagi se vlubvam v nai-golemiq jenkar ili bokluk,tova koeto ne moje6 da ima6 go iska6 nai-silno i....kakto se kazva "zabraneniq plod e nai-sladak"