PDA

View Full Version : Какво ще кажете вие......



GalleNo_MoMi4eNce
11-15-2006, 14:07
Neznam zashto no s bseki izminal den si misla vse poveche che tova koeto izgradihme s my love za edna godina i poveche a imenno doverie,priqtelstvo,liubov i taka natatak!Naposledak oseshtam che toi e vse po razlichen i se darji nqkak si po bezrazlichno s men! ](*,) A az mn0go mn0go go obicham i ne moga bez nego!Dneska napimer kogato bqhme zaedno do obqt sqkash vsichko beshe nared obache posle kogato si chatehme toi se darjeshe mn0go bezrazlichno s men!i az ne moga da razbera zashto e taka?posle mi kaza che veche nqma smisal da mi kazva che me obicha zashtoto az si go znam a az sam ot tezi koito iskat da im go napomnqt vseki den! :smt010 ](*,) :smt010 Napravo mi se kasa sarceto....shte umra...

iiirish
11-15-2006, 14:19
може би чувствата му са охладнели. но той няма вина за това, по-скоро вината му е в това, че продължава да е с теб и да заблуждава и двама ви.
говори с него и му постави ясно и точно въпросите си - ще бъдете ли заедно или не? той обича ли те или не? щастлив ли е с теб или не?

след като получиш техните отговори реши сама как да продължиш напред и най-важното: с кого?!

Miss`LoVe`
11-15-2006, 17:37
mi ediniqt variqnt e 4uvstvata mu ve4e da ne sa tolkova silni kolkoto v na4aloto,a drugiqt e da e nameril nqkoe drugo momi4e,koeto spored mene ne e tokova veroqtno!!!Napravi vsi4ko vuzmojno da zapazite vruzkata vi,ako naistina go obi4a6 i misli6 4e moje da produljavate! NE SE OTKAZVAI PROSTO TAKA !!!!! 8)

teardrop
11-15-2006, 17:44
може би чувствата му са охладнели. но той няма вина за това, по-скоро вината му е в това, че продължава да е с теб и да заблуждава и двама ви.
говори с него и му постави ясно и точно въпросите си - ще бъдете ли заедно или не? той обича ли те или не? щастлив ли е с теб или не?

след като получиш техните отговори реши сама как да продължиш напред и най-важното: с кого?!

LO6IQ
11-15-2006, 17:46
може би чувствата му са охладнели. но той няма вина за това, по-скоро вината му е в това, че продължава да е с теб и да заблуждава и двама ви.
говори с него и му постави ясно и точно въпросите си - ще бъдете ли заедно или не? той обича ли те или не? щастлив ли е с теб или не?

след като получиш техните отговори реши сама как да продължиш напред и най-важното: с кого?!
:D Съгласен :wink:

tedinkata_
11-16-2006, 05:04
може би чувствата му са охладнели. но той няма вина за това, по-скоро вината му е в това, че продължава да е с теб и да заблуждава и двама ви.
говори с него и му постави ясно и точно въпросите си - ще бъдете ли заедно или не? той обича ли те или не? щастлив ли е с теб или не?

след като получиш техните отговори реши сама как да продължиш напред и най-важното: с кого?!

BUBU_to4ka_TO
11-16-2006, 05:43
може би чувствата му са охладнели. но той няма вина за това, по-скоро вината му е в това, че продължава да е с теб и да заблуждава и двама ви.
говори с него и му постави ясно и точно въпросите си - ще бъдете ли заедно или не? той обича ли те или не? щастлив ли е с теб или не?

след като получиш техните отговори реши сама как да продължиш напред и най-важното: с кого?!

dryn dryn spored men vyob6te ne sa tolkova zle ne6tata prosto na nego mu e malko sku4no i iska raznoobrazie i stimul....tova e....ti re6ava6 dali da mu dade6 tezi ne6ta i kak

koalka
11-16-2006, 08:20
Говори с него и му кажи,че всеки ден има смисъл да ти го повтаря.На мен приятелят ми,ако не ми каже всеки ден обичам те и не ми е добре хич!Питай го защо се държи така хладно...