PDA

View Full Version : gadnoooo



aDa_Na_tFoq_Rai
11-15-2006, 17:01
na4iii haresvam si edno mom4e ot fevruari :smt088 . Cqla godina vsqka sutrin si piehme kafeto predi daskalo i az qko hlutnah, rojdeniq mu den mu se padna to4no kato be6e na more i az mu se obadih ama ne mu kazah koq sum i toi qko mi zvune6e da si govorime i mi be6e mn hubavo. Oba4e kato se pribra i popita nai dobrata mi fr za moq telefon az mu se obadih i mu kazah koq sum i toi me popita ama nie ne se li poznavame i nqkfi takiva i mi se razsurdi :( sq ve4e ne mi govori suvsem. Edin den se opitah da razgovarqm s nego na taq tema ma toi ne mi otgovarq6e

razbiram 4e sigurno ve4e vi e pisnalo ot oteg4itelni lubovni istorii i razbiti surca, no mi e mnogo gadno, a nqma s koi da go spodelq :( blagodarq vi

LO6IQ
11-15-2006, 17:05
Ами споделяй . Според мен той не е изгубил интерес към теб просто се чуди защо не му си казала ,че си ти когато си му се обадила ? може би ако беше се представила по друг начин е щял да реагира и...незнам точно .. Опитвай да го заговаряш , прати му някой смс .. обаждай му се :-k

iiirish
11-15-2006, 17:06
ако питаш мене това са детинщини. ако имаше малко в главата сигурна съм, че щеше да те разбере защо си го направила. но явно не се замисля, а съответно и ти не трябва да си го слагаш толкова навътре!
пък и това няма да е вечно. все ще му мине ;)

Obitax
11-15-2006, 17:10
spored men mu e stanalo kofti za deto ne si mu kazala koq si po telefona , no 6te mu mine :wink: moje bi mu trqbva malko vreme ili de da znam kvo :)

aDa_Na_tFoq_Rai
11-15-2006, 17:13
ms za otgovorite ;) a za tova dali 6te mu mine - mai nikoga nqma da e su6tiq za6toto e otvratitelen inat, a i znam 4e i s edno momi4e koeto mu be6e otkazala se durje6e po su6tiq na4in...
pak ms za otgovorite

marjesa
11-17-2006, 17:24
m0w :-k Начи аз го познавам кумецо и той се сърди заради тфа че го събудихме в 5 часа сутринта за д аму кажаме - Золтан падни за 200 кузирувай ....... Иначе той е пич и ако го полош за нещо нема ти откаже Знам си го негу ........ такаче моу аз съм ти го казвала зимамего вързваме го и тка ;-) ;-) :-D :-D

koalka
11-17-2006, 17:35
Ами не ни е писнало,но задължително намери начин да говориш с него,защото е важно.

Mimka_sweet
11-17-2006, 17:38
Ами споделяй . Според мен той не е изгубил интерес към теб просто се чуди защо не му си казала ,че си ти когато си му се обадила ? може би ако беше се представила по друг начин е щял да реагира и...незнам точно .. Опитвай да го заговаряш , прати му някой смс .. обаждай му се :-k
maliii ni sam vijdala tooooooooooolkova umno mom4e BRAU!

DevilWish
11-17-2006, 17:44
Typo e bilo,4e ne si mu kazala po-rano istinata.

LO6IQ
11-17-2006, 18:03
Ами споделяй . Според мен той не е изгубил интерес към теб просто се чуди защо не му си казала ,че си ти когато си му се обадила ? може би ако беше се представила по друг начин е щял да реагира и...незнам точно .. Опитвай да го заговаряш , прати му някой смс .. обаждай му се :-k
maliii ni sam vijdala tooooooooooolkova umno mom4e BRAU!
Мерси :mrgreen: :smt016

{Sweety_f}
11-17-2006, 18:42
ami ne se predavai...opitai po sqkakyv na4in otnovo da go spe4elish....i ne zabravqi 4e ako siaksh neshtu inagi mojesh da go imash ...e zavisi do kolko evyzmojno no vse pak vqrvai v tva...:)

MaRtiTyY
11-17-2006, 18:44
Ами споделяй . Според мен той не е изгубил интерес към теб просто се чуди защо не му си казала ,че си ти когато си му се обадила ? може би ако беше се представила по друг начин е щял да реагира и...незнам точно .. Опитвай да го заговаряш , прати му някой смс .. обаждай му се :-k
maliii ni sam vijdala tooooooooooolkova umno mom4e BRAU!
Мерси :mrgreen: :smt016
:wink: :wink: :wink:

No|Problem
11-17-2006, 19:38
zle e

He3HauKa
11-17-2006, 19:46
Am ... ne go tyrsi izvesno vreme,ne mu pishi,ne mu zvani.I sled mesec nqkade kato mu e minalo i e zapochnal da se chudi zashto ne proqvqvash interes kam nego,togava e momenta da deistvash :lol:

panterata
11-17-2006, 23:02
сигурно още те харесва просто малко ти се е натварил ноо ще му мине.. обади му се бъди мила кажи му че съжаляваш и т.н кажи му каквото мислиш и чувстваш и всичко ще си дойде на мястото ако и той те иска :) ако не здраве да е.. :)

teenkopele
11-17-2006, 23:16
na4iii haresvam si edno mom4e ot fevruari :smt088 . Cqla godina vsqka sutrin si piehme kafeto predi daskalo i az qko hlutnah, rojdeniq mu den mu se padna to4no kato be6e na more i az mu se obadih ama ne mu kazah koq sum i toi qko mi zvune6e da si govorime i mi be6e mn hubavo. Oba4e kato se pribra i popita nai dobrata mi fr za moq telefon az mu se obadih i mu kazah koq sum i toi me popita ama nie ne se li poznavame i nqkfi takiva i mi se razsurdi :( sq ve4e ne mi govori suvsem. Edin den se opitah da razgovarqm s nego na taq tema ma toi ne mi otgovarq6e

razbiram 4e sigurno ve4e vi e pisnalo ot oteg4itelni lubovni istorii i razbiti surca, no mi e mnogo gadno, a nqma s koi da go spodelq :( blagodarq vi

Да ти кажа, супер тъпо и супер детински е постъпил. Явно не е дорасъл за нещо повече от пиене на кафе, хех.
Сега никой не може да ти каже какво да правиш, и какво не, това можеш да решиш смао ти.
Според мен, не се занимавай повече с него, защото дори и да си оправите отношенията, дори и да тръгнете, замисли се...ако се сърди за такива неща, представи си какво ще стане ако се посдърпате за нещо по сериозно. :o :wink: