PDA

View Full Version : Дали все още имам шанс ?



FiRe_LaDy
11-15-2006, 18:01
Не издържам ве4е.Мом4ето,което оби4ам безкрайно много и преди време ходехме и ме заряза - сега прави неща които тотално ме объркват.Бях на мупон и той не можа да дойде и са разбрахме д апрахм пак купон, т.е. разбирали са се с другите и той им е казал да земат и мен.Разпитвал какво сам правила на предния купон.Ходил при един с който излизах заради една моя приятелка и го питал `` Какво правиш е нея?Да не ходите? `` Той му казал 4е не ходим и бижшия му казал `` Тъкмо щях да та питам какво праиш с тая тъпата! ``.И това напрао ме обърка тотално.Пак и той се пита за мен ... с кои злизам,какво правя и такива ... Та въпроса ми е: Дали може все още да ме харесва или не?И дали сега на купона да говоря с него,за да се изясним.Ама не искам да ставам за смях ... Пък не мога без него :smt010

PaMit0
11-15-2006, 18:10
Еми мила момчето най-вероятно още изпитва нещо щтом разпитва за теб,но просто не иска останалите да знаят за чувствата му към теб.Нищо не ти пречи да говориш с него,няма да загубиш нищо тъй че успех :wink: :!:

sunny_girl16
11-15-2006, 18:14
Мисля,че е сгафил много като е говорил така за теб. Това е много тъпо - да говориш така за някой, който преди си обичал. От друга страна след като можеш да му простиш и мислиш,че има шанс за вас, а пък и го обичаш толкова, поговори с него на купона. Няма какво да губиш, само можеш да спечелиш. Ако те отреже,значи той не си е заслужавал,но поне ще знаеш, че си опитала.

KuReC
11-15-2006, 19:21
se eno ne go poznaa6 ako iska ne6to da go pravi sam ama moje6 sa durji6 provokativno de !!!

iiirish
11-15-2006, 19:35
о, повярвай ми, че можеш и без него! на теб не ти е нужно момче след фустата ти за да имаш самочувстието на харесвана. а този, който така отчаяно обичаш (извинявай) ама е боклук! според мен нито преди е изпитвал нещо, нито сега, защото когато си обичал някой след любовта не идва такава омраза и ненавист. послушай ме и си спести срама да се червиш пред всички на купона - остави нещата както са и не се излагай да говориш с него! там ще има достатъчно момчета и моят съвет е да си изкараш като за последно ;)

tedinkata_
11-16-2006, 04:49
Мисля,че е сгафил много като е говорил така за теб. Това е много тъпо - да говориш така за някой, който преди си обичал. От друга страна след като можеш да му простиш и мислиш,че има шанс за вас, а пък и го обичаш толкова, поговори с него на купона. Няма какво да губиш, само можеш да спечелиш. Ако те отреже,значи той не си е заслужавал,но поне ще знаеш, че си опитала. :arrow: zashto mom4etata sa tolkova nepostoqnni podqvolite ](*,)

koalka
11-16-2006, 08:22
Защо не поговориш с него и не се изясните?Кажи му,че го обичаш.

FiRe_LaDy
11-16-2006, 11:16
sunny_girl16 oks mila shte te poslusham i na kupona shte si izkaram qko i nqma da go omolq da govorim.MOje bi si prava,che ne si struva da se chervq i izlagam pred drugite. :oops:
koalka mila az mnogo typi sam mu go kazvala,no toi ne mi vqrva i si misli,che go lyja.Obache s eoshte ne mi q qsno zashto ... dokazala sam mu go i to ne vednyj. :roll:
Inache ako me pomoli da govorim?Kakvo da pravq?Da se syglasq ili ne ? ](*,)

Atika
11-16-2006, 11:37
По скоро това е чувство за притежание .. опитаи се да си го върнеш , но само не му обеснявай колко много го обичаш и ти липсва ..

sunny_girl16
11-16-2006, 12:19
Мисля,че е сгафил много като е говорил така за теб. Това е много тъпо - да говориш така за някой, който преди си обичал. От друга страна след като можеш да му простиш и мислиш,че има шанс за вас, а пък и го обичаш толкова, поговори с него на купона. Няма какво да губиш, само можеш да спечелиш. Ако те отреже,значи той не си е заслужавал,но поне ще знаеш, че си опитала. :arrow: zashto mom4etata sa tolkova nepostoqnni podqvolite ](*,)
Ох нз и аз... Един ден те обичат и дават всичко за теб, а на другия се правят ,че не те познават. Аз не мога така, всяко чувство ми оставя следа, даже и де е било мимолетно. Има и изключения при момчетата, просто не си попаднала на подходящия :wink: