PDA

View Full Version : много ми е странно нещо..



rowzz
11-15-2006, 21:00
начи ся почвам историята..
преди около месец с едно аверче са разхождахме в парка на аспарухово(моя квартал) ама в едни забутани пътеки щото много лафихме и не са осещахме.. няма значение.. и тъй както си ходихме скиахме едно растение(марихуана) не много високо най-много 50-60 санта с хубави но дребни глави(почти цялото беше глави) и много дребни листенца.. и аз си скъсах малко и го завих в един лист от тетрадка и го метнах в мазата да са суши.. и ся вчера един от моя клас ма пита дали имам некфо каше и аз са сетих че имам от въпросното растение..
свих две осемдесятки и една педесятка, се пак не си скъсах много.. и отидахме на постата(в гората) запалихме я и зе че на фана и 2мата и то много добре според мен за такова растение което не е гледано 200%..
и тъй де въпроса ми е дали може още да е живо ?.. става дума дали не е изсъхнало да знам да си прая ли труда да отида щото е много далече от къщи и ма мързи(а и съм нагъл и няма да зема друг човек с мене шото ше тряа да го деля :mrgreen: )..
предварително много мерси..

Sladkata_Nansi
11-15-2006, 21:20
Awe basi za tva zaslujava li si tema tuka da otvarq6 tctctc #-o

malkata_ve6tica
11-16-2006, 09:58
ami,estestveno,4e 6te otide6!tva koi ti go dava bezplatno,ei taka?!are,ti4kai burzo,4e moje i nqkoi da te izprevari!...
p.p.kaji kude e i az da otida da si kusna malko... :-)

koalka
11-16-2006, 10:05
Ами предполагам не е, но отиди.

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 10:14
бягай веднага !

aDa_Na_tFoq_Rai
11-18-2006, 19:06
m/u druuto ima 1 rastenie det mn prili4a na trevata, baba mi mu vika grusti ili nekfa takava prostotiq. Listata sa mn po malki i po tunki iam gi na snimka ako iska6 dai mail na private i 6e vii6 :P ma ne ti preporu4vam da go pu6i6