PDA

View Full Version : защо момичетата са срамежливи?



assd
11-15-2006, 20:49
е тва искам да питам. и защо според някои от тях момчето трябва да дойде да се запознае с момичето, а не на обратно?

питам по повод на една случка от понеделник... значи докато си чаках автобуса ми направи впечатление едно момиче, явно и аз съм и направил впечатление :D , защото абе то се усеща. и така като се качвах имаше 100 свободни места, ама тя седна точно до мене и се виждаше че иска да ме заговори... не беше проблем аз да я заговоря, ама исках да видя дали тя ще го направи първа (е да ама се повозихме доста време без никой никого да не заговаря, все пак не исках аз да съм първи защото си имам гадже, ама ако тя беше предприела нещо не се знаеше защото верно беше готина 8) )
та това ми е въпроса, защо ви е срам?
пп бас държа че другия понеделник пак ще се видиме с нея

11-15-2006, 20:52
Abe ne vs gi e sram!Daje pove4eto maj ne,ama zavisi...

ATAKABG
11-16-2006, 00:18
мене ме дразни повече това,че ги е срам да си признаят,че харесват някое момче или да му предложат. писнало ми е все аз първи да им предлагам...

dream_dragon
11-16-2006, 05:57
Абе те не само момичетата са срамежливи. Ето го моя случей, цял месец се чудех дали да си призная чувствата.

Nifada_
11-16-2006, 07:24
не тя е била срамежлива, а ти си бил страхлив! Сядайки до теб при празен автобус съвсем ясно ти е показала, че очаква стъпка и от твоя страна. Само дето ти не си загрял или си бил нерешителен. Ти какво искаш - тя да седне до теб, тя да те заговори? На нейно място бих си помислила, че съм се заблудила, че имаш интерес към мен!
Иначе по принцип - въобще не смятам, че днешните момичета са срамежливи! На моменти са дори прекалено нахални, чак си губят женския вид!

marche
11-16-2006, 08:05
taka e pri pove4eto momi4eta,nqmam obqsnenie za6to,no ima i dosta sramejlivi mom4eta

koalka
11-16-2006, 08:11
Е,предполагам приятелката ти не знае,че мислиш да забиваш и други,но това си е ваша работа.Ами повярвай ми познавам момичета,които далеч не са от най-срамежливите,но има и срамежливи.Аз съм някакво средно положение.

rali4ka91
11-16-2006, 09:10
Абе не всички са срамежливи, има някой много отракани ;)

11-16-2006, 09:40
AAA oo az nz kak e! [-X Swiknala sym momch4etata sami da idvyt pri mene!11 Taia ot avtobusa sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=

Sarabi
11-16-2006, 09:54
Еми може не да е срамежлива,а просто да не знае какво да ти каже-все пак се виждате само в автобуса-как,извинявай да започне разговора-Здрасти,аз съм... и от там какво?

EDIТ:Всъщност мислех да пускам подобна тема-как наистина да се запознаеш с човек,с който честичко се срещаш по тролеи,автобуси и т.н?На мен лично ми изглежда супер тъпо да идеш,да кажеш здрасти и след това,като не познаваш човека-какво да попиташ,за да тръгне разговор ?!?

11-16-2006, 12:37
Само Хари Потър :mrgreen:

sunny_girl16
11-16-2006, 12:44
Ами не всички момичета са така, ама аз предпочитам да съм си по-срамежлива, отколкото някой супер нахална и отворена. Пък и момчетата по принцип правят 1 крачка 8) А за тва момиче в автобуса - тя ясно ти е показала интерес, ама ти не си й отвърнал.

iiirish
11-16-2006, 13:37
ами според мен тя пределно ясно ти е показала, че проявява интерес, но при твоето бездействие явно е решила, че не си се заинтересувал от нея. и това я е накарало и тя самата да не предприеме нищо.

така че другия път бъди по-настоятелен и нека тя чрез държанието ти да усети, че искаш да обущаваш с нея. останалото е лесно ;)

crazy_sexy_cool`f
11-16-2006, 15:12
Тази е била изключение, както и ти... Ся нещата се промениха (говоря сякаш съм на 100 години :mrgreen: ) Момчетата са по-срамежливите, а момичетата доста по отворени!!!

In4iTu_
11-16-2006, 15:17
sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=

Хаххахах :smt005 Ако е била като теб....Господ да го пази assd... [-o<

Сега по темата -> Ами да, има и срамежливи, но напоследък наистина са рядкост :roll: Тя ти е дала знак, ти не си направил нищо...сигурно си е помислила, че нямаш интерес или нещо такова...

Miss`LoVe`
11-16-2006, 15:44
Ne su mn suglasna s vuprosa,6toto ne vsi4ki momi4eta sa sramejlivi.Eto me men za priber,vuob6te ne me burka da zagovorq edno mom4e 6tom mi haresa nema kvo da go 4akam nego,predpiemam purvata kra4ka i tova e puk kvoto 6te da stava.6toto az ako trea vinagi da 4akam mom4etata nema da si namera gadje nikoga imam takova 4uvstvo.A i ne samo momi4etata sa sramejlivi,ima i dosta takiva mom4eta,koito 4akat,4akat i na kraq ni6to ne se polu4ava !!! :D Tva e moito mnenie po vuprosa

Slave4You
11-16-2006, 15:50
ами не съвсем всички момичета са такива ама верно че повечето са.Причината е,че така е прието.На много момчета им се струва нормално момичето да му каже че го харесва,само че за нас не е така.Ние сме свикнали вие да правите първата крачка и не може да промението това така че колкото и теми да пускате на тази тема няма да се променим така че всички момчета да действат докато не е късно ;)

assd
11-16-2006, 17:05
не съм бил нерешителен или страхлив, а просто си направих един вид експеримент - дали тя ще ме заговори или не.... може другия път , не губете кураж идва новия тираж :lol:

ама иначе ще ми дадете ли съвет, какво да правя защото и днеска едно момиче ми направи много силно впечатление в хавтбуса, тва нормално ли е при положение че имам гадже и много я обичам... надявам се и тя (даже съм сигурен :D ) ама в последно време се заглеждам и по други :oops:
какво да правя, да и кажа ли, да скъсам ли (ама не искам) или да не се возя в автобуса (малко несериозно е последното :lol: )

teardrop
11-16-2006, 17:33
Може да си има гадже и да е водила борба със себе си дали все пак да те заговори или не :-k Да бе, едва ли... Но, както казаха преди мен, не всички са срамежливи. Даже според мен повечето не са, но това е лично мнение.
А за гаджето..ами щом я обичаш не я късай. Ти пак си я обичаш, но това не ти пречи да признаваш, че и други момичета са хубави, нали :roll: Но все пак, съвет от мен: не продължавай по-нататък, тоест не заговаряй всяка, която ти харесва, защото все пак имаш задължение към мацката, а и нали уж се обичате...

LO6IQ
11-16-2006, 18:00
sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=

Хаххахах :smt005 Ако е била като теб....Господ да го пази assd... [-o<

Сега по темата -> Ами да, има и срамежливи, но напоследък наистина са рядкост :roll: Тя ти е дала знак, ти не си направил нищо...сигурно си е помислила, че нямаш интерес или нещо такова...
Точно :mrgreen:

Nifada_
11-16-2006, 18:11
Това, че си плакнеш очите с красиви девойки по автобусите, не означава въобще, че не обичаш гаджето си. Като си имаш гадже дай да си туриш капаци на очите. Я не слушай тия измислени критики! Нормален мъж си явно щом ти се случват такива неща!

die_die_my_darling
11-16-2006, 18:14
AAA oo az nz kak e! [-X Swiknala sym momch4etata sami da idvyt pri mene!11 Taia ot avtobusa sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=
ti kolko tapa moje6 da stane6???
:arrow: po temata mi ti si se izdanil du6ko....trqbvalo e da q zaprikazva6

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 18:23
хората са различни по принцип, ако незнаеш да ти кажа.. тфа че тя се е държала така не означава че е срамежлива, а че ти не си имал смелостт да я заговориш, и кфо излиза ти си срамежливия.. честито!

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 18:24
а и пропуснах да кажа, че не може да слагаш етикети на всички момичета.. ние сме разлкични !!!!

assd
11-16-2006, 18:50
вече ще се возя в маршрутки да поплакна очи и там :lol:
иначе по темата нема кво да кажа, ще я заговоря в понеделник щото явно се возим в един и същ автобус тоя ден и се катериме от една и съща спирка :-D

KuReC
11-16-2006, 18:57
е тва искам да питам. и защо според някои от тях момчето трябва да дойде да се запознае с момичето, а не на обратно?

питам по повод на една случка от понеделник... значи докато си чаках автобуса ми направи впечатление едно момиче, явно и аз съм и направил впечатление :D , защото абе то се усеща. и така като се качвах имаше 100 свободни места, ама тя седна точно до мене и се виждаше че иска да ме заговори... не беше проблем аз да я заговоря, ама исках да видя дали тя ще го направи първа (е да ама се повозихме доста време без никой никого да не заговаря, все пак не исках аз да съм първи защото си имам гадже, ама ако тя беше предприела нещо не се знаеше защото верно беше готина 8) )
та това ми е въпроса, защо ви е срам?
пп бас държа че другия понеделник пак ще се видиме с нея

mnogo interesna tema 4ovek ama vse pak otgovora trqa da e qsen MOM4ETO VINAGI PRAVI 1VATA KRA4KA ama nqkoi put trqa pravi i 2RA i 3TA 4e 4ak togaa da ima ...

assd
11-16-2006, 18:59
деа несправедливия живот - момчето трябва да прави крачка и пачка... бива ли така? :lol:

F4ence
11-16-2006, 19:44
Ouu vqrvai mi dobre 4e ne si popadnal na nqkoq otrakana... 6toto za 5 min 6te6e da se zapoznae s teb da ti vzeme nomera i za 2 dena da ti e razvalila otno6eniqta s gadjeto ti . :)) Tova v kraga na 6egata. Ami da ti kaja kofti e da zagovori6 nqkoi nepoznat... v koito patuva6 v avtobusa. Mnogo po qko e use6taneto i trupkata da si misli6 kakvo si misli toi. Otnosno tova eto moq primer: Patuvah s edno mom4e blizo 2 meseca v slujebniq avtobus vseki den, slizame na edna spirka. Taka i ne se zapoznahme no vinagi si kazvahme 4ao, no nikoga ne provedohme edin po seriozen dialog, nito se zapoznahme. Sega se vijdame 1 na 2-3 meseca... se zasi4ame po ulicite i ne otdelqme pogled edin ot drug... taka se sledim s pogled 4e ako nqkoi ni vidi ot strani 6te ni pomisli za ludi. No taka e po qko, ne go pozvam, ne znam kakav e kato harakter no mi e trupka kato go vidq.
Az naprimer kogato imam oredena sre6ta s nqkoi ot IRc izob6to ne se pritesnqvam i ne me e sram. V drugi slu4ai oba4e ako otida na kafe i tam vidq priqtelka s neini poznati, ne bih trugnala da se zapoznavam s tqh za6toto nqma smisal, edva li pove4e 6te gi vidq.
OOuu tova stana mnogo dylgo izvinqvam se za koeto ;)

SlasHDaFiveNine
11-16-2006, 21:25
AAA oo az nz kak e! [-X Swiknala sym momch4etata sami da idvyt pri mene!11 Taia ot avtobusa sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=

Ебати самочуствието ебати нещото....шо не го земиш тва голямо самочувствие и не си го навреш в ГОЛЕЕЕЕЕМИЯЯЯ задник а .....
мн ми е интересно кво още праиш в тоя форум като по голяма част от юзърите открито та ненавиждат...а тия дет ти са кефат са 12-13 годишните.....малииииииииии и

//ontoppic
И аз миналата година имах абсолютно същата случка...качвам си са аз на тролейката 83 .... успах са за даскало....и си са качвам...той напълно празен ... сядам си аз отзаде....и едно момиче дето мн пъти сме са засичали из квартала от целия автобус...си избира да седне до мене....
е да ама аз не я заговорих....от напълно различни среди сме и няма кво изобщо да се занимааам.....

Таааааа.....чакай малко какво ги обвиняаш че са срамежливи....тя ти дава пряк знак....ти какво искаш да дойде и да ти падне в краката още малко ..... без ти изобщо да си прайш труда....хммммм
то ако беше тка сами да ни падаха в краката....ехеееееее :)

ма тогава пък немаше да я има и интригата от флирта и т.н

{Sweety_f}
11-17-2006, 18:47
ne 4e ni e sram prosto nqkak si.... svikna li sme vinagi nas da ni pitat ne nie da predpriemame pyrvata kra4ka...

MaRtiTyY
11-17-2006, 18:57
sigurno e bilaa niaqkakva iaqka kat menee..ne iq ispuskai! :-({|=

Хаххахах :smt005 Ако е била като теб....Господ да го пази assd... [-o<

Сега по темата -> Ами да, има и срамежливи, но напоследък наистина са рядкост :roll: Тя ти е дала знак, ти не си направил нищо...сигурно си е помислила, че нямаш интерес или нещо такова...
Подкреп1м напълно Инчиту.Само така Инче.Само така. :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Cradle
11-17-2006, 19:07
az pak specialno ne sam sramejliva izobshto ne ma burka.. s koi sh sa zapoznaam i t\n.. edin put sa jivei az sh sam sramejliva da ue.. :mrgreen: zabavni :mrgreen:

11-18-2006, 16:52
MOMI4ETATA NE SA SRAMEVLIVI, A GORDI!

FoReVeR_YoUnG
11-18-2006, 17:01
А колко срамежливи са момчетата да не казвам ама айде...
А колкото до момичетата, смятам че наистина срамът (на нормалните, не закоравялите 13г. любовници) си го имат в повечко...Но си е заложено в тях самите предполагам, а на вас мъжете пък какво ви пречи това, че ги има и срамежливи, аама си ха, не стига,че жените в днешно време са наравно с мъжете по всичко, ми и по това трябва,ааа ( Това беше бъзик, не почвайте с псувните... ;) Не смятам, че е важно кой ще заговори пръв, важното е опознаването и по-нататъшното решение и на момичето, и на момчето дали си се кефят взаимно или не... :roll:

cveteto
11-18-2006, 17:21
а защо момчетата се правят на толкова недостъпни :?