PDA

View Full Version : Наистина не знам какво да правя.



confused_f
11-15-2006, 21:39
Ходих с едно момче от моето даскало,знаех на къде отиват нещата и си мислих че ще ми е лесно след като скъсаме.Така си мислех,докъто не ме заряза.1 седмица след като скъсахме (преди 1 месец) аз просто не мога да мисля за никой друг освен за него.Искам го пак,боря се-но уви.Разбрах,че обича друга.От Испания.Момиче,с което той не се е виждал и как да го кажа...интернет любов.По думите му към който и да е той наистина я обича.На въпроса зададен му от една моя приятелка отнасящ се за мен "Би ли тръгнал пак с нея" той е отговорил "Да,що не.По натам".Говорих с момичето което обича,но тя каза че за нея интернет връзка не съществува и че и тя не знае какво изпитва към него.Не знам какво да правя.Не искам да го забравя.Не МОГА да го забравя...А по всичко личи че няма смисъл да продължавам да се боря и да мисля за него..

11-15-2006, 21:53
Абре народе...аре да ви видя още веднъж в петък или събота преди да си отлетя за Бургас...Че работите стават така, че най-вероятно другото ми идване ще е чак през февруари :cry: .Та да ви киризя още веднъж \:D/

11-15-2006, 21:54
Абре народе...аре да ви видя още веднъж в петък или събота преди да си отлетя за Бургас...Че работите стават така, че най-вероятно другото ми идване ще е чак през февруари :cry: .Та да ви киризя още веднъж \:D/
Малиии грешен раздел (бирата дойде множко)..делкайте тва...

koalka
11-16-2006, 08:23
НЕ е възможно да обичаш някой без да си го виждал!

Boot
11-16-2006, 08:30
Ам... ти на колко си години?
Когато човек е по-малък вкарва много излишен драматизъм. И аз като бях пети клас си мислех, че винаги ще обичам Пешо от съседния клас, но сега някак си не ми дреме.
Въпроса е, че си се самонавиваш (а и той те навива допълнително като казва, че пак би тръгнал с теб) - тегли му една майна, да си обича далечната испанка, а ти да си летиш свободно към следващия принц. Просто не се убеждавай всеки ден колко много го обичаш и как няма да го забравиш, защото е глупаво...

KuReC
11-16-2006, 08:41
Ne Ne Ne Ne Ko da vi kaja ...

11-16-2006, 14:24
Две години и половина живях в една такава тройка с интернет-любов. Като е далечна и той вижда само положителните й страни и мисли, че е идеална. Бягай докато е време, че само страдания те чакат. :'(
А той е голям глупак и няма за какво да го обичаш.

Miss`LoVe`
11-16-2006, 15:54
Az bih te posuvetvala da produlji6 da se bori6,6toto spored men ne e vuzojno toi da e vluben v momi4e koeto ne poznava,a i 6tom e kazal na tvoita fr-ka 4e moje i da iska da hodi s teb pak,zna4i se pak ima nqkva nadejda.A i ako go obi4a6 4ak tolkova bori se o6te. :smt008