PDA

View Full Version : Express Your Soul Part 2 , BBOY EVENT , 18.11.06 Plovdiv



skate_warrior
11-16-2006, 07:16
Малко късно го съобщавам и все пак...

http://img86.imageshack.us/img86/7181/359hiphop1kf7.jpg


Express Our Soul Crew Presents

Express Your Soul Part 2

BBoys From : Serbia,Bulgaria,Turkey

Main Event 2vs2 BBoy Battles

Popping & Loking, show case

Power Move Contest

Top - rock & up-rock show case

Place Plovdiv . Tennis Hall "Stad"

Start 17.00 , Entry 4lv

Host By Dessy & George

Dj'z Skill & George

Mc'z Хората на Изгрева & Снимката.

Special Guests Red One & Весела Бонева

Beat Box Skiller,Stormy,Cube,Riot,Rammon

Judges EF_One ( Electric Force Cru) , Morgata ( Eazy Snatch), Bonus ( Eazy Snatch)

Aftar Party - Novotel , Plovdiv - Ball Bar


Comming Soon

Powered by ; Maze , 18GSHOP , Etnies, Gravis, Vibe Shop , Energy Drink Shark, Kanape Studio .

С подкрепата на -> Граждаско Сдружение "Демократи за Пловдив" Община Пловдив, радио "Katra fm" , телевизия "ММTV" и списание Програмата Пловдив инфо.

С подкрепата на Web Site -> www.bgbreakdance.com , www.hardstylez.org , www.359hiphop.com , www.stroeja.com , www.mail.bg

за записване : expressyoursoul@mail.bg

Трите имена на участниците ?
Псевдоним на участниците?
Име на отбора?
От кой град е отбора?


Kойто иска да се записва и за различните видове контести , пак на същият e-mail ,който съм дал за евента.

Top rock & up - rock contest - ще се проведе по следният начин , всички учасници влизат по един път и от самият им (show case) се избират двама , който правят батъл(top - rock & up - rock) , по две излизания и след това се определя кой е попедител в контеста.

Power move contest - ще се проведе по следният начин , всички учасници влизат по два пъти и след това се определя кой е попедител в контеста.

Popping & Loking, show case - ще се проведе по следният начин всички записали се участници влизат по един път и от самият им (show case) се избират двама който правят батъл (Popping & Loking) , по две излизания и след това се определя кой е попедител в контеста.

Краен срок за записване : 11.11.06

Очаквайте много награди осигурени от 18GSHOP - Пловдив + Парична награда осигорена от Граждаско Сдружение "Демократи за Пловдив".

Миналогодишните победители на Express Your Soul Part 1 , Mochacho & 3war - МonsTribe , Враца

Слав & Део, Unbreakablez - Стара Загора , 2 place

Миналогодишният победител в контест (Power Move)
Method - Soul Award , Варна

Миналогодишният победител в контест (Top - rock & up-rock)
Jam Rock - Soul Award , Варна

aBnOrMaL_BaBy
11-16-2006, 07:22
18.11. 2006, Saturday, Plovdiv, club "Puzzle"(ex. SAX), FACE THE TRUTH, SOUNDBLEED, PLASTIC Bo., starts at: 18:00, entrance: 2 lv. poster ----->


http://i4.photobucket.com/albums/y119/fools_die/9.jpg


Тфа нещо повече ми допада :)

teenkopele
11-16-2006, 07:24
Яко ще да е. :) \:D/ :wink:

RAWRRR
11-16-2006, 10:38
18.11. 2006, Saturday, Plovdiv, club "Puzzle"(ex. SAX), FACE THE TRUTH, SOUNDBLEED, PLASTIC Bo., starts at: 18:00, entrance: 2 lv. poster ----->


http://i4.photobucket.com/albums/y119/fools_die/9.jpg


Тфа нещо повече ми допада :)

Аз съм там! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
по-добре hardcore,grunge,ska-punk отколкото хип-хоп :lol:

koalka
11-16-2006, 10:56
За непросветените като мен ще ми се обясни ли за какво става въпрос?

skate_warrior
11-16-2006, 15:06
За непросветените като мен ще ми се обясни ли за какво става въпрос?

Става въпрос за брейкденс състезание.. аз лично ще ходя.. ама като гледам тука или са чалгари или метъли... или некви ултранеориентирани тийнчета... кофтии :smt017

koalka
11-16-2006, 17:46
За непросветените като мен ще ми се обясни ли за какво става въпрос?

Става въпрос за брейкденс състезание.. аз лично ще ходя.. ама като гледам тука или са чалгари или метъли... или некви ултранеориентирани тийнчета... кофтии :smt017Мерси.Само ти така мислиш.

skate_warrior
11-16-2006, 17:47
искрено се надявам :lol:

Jamalska
11-16-2006, 18:15
За непросветените като мен ще ми се обясни ли за какво става въпрос?

Става въпрос за брейкденс състезание.. аз лично ще ходя.. ама като гледам тука или са чалгари или метъли... или некви ултранеориентирани тийнчета... кофтии :smt017
и некфи дет няаме нито възможността да идем...нито нервите да изтраем "Деситооо!Хаййдеее!Танцувай с чуувствооо!Не разбрахте ли бееееее!Това е финалааа бееее!"

Едит:Исфинявам са за слобния коментар..мн я уважавам/х мацката..само тогава кат беше тфа ме издразни адски... :mrgreen: Ноу Уимин он дъ майк!

skate_warrior
11-16-2006, 18:31
За непросветените като мен ще ми се обясни ли за какво става въпрос?

Става въпрос за брейкденс състезание.. аз лично ще ходя.. ама като гледам тука или са чалгари или метъли... или некви ултранеориентирани тийнчета... кофтии :smt017
и некфи дет няаме нито възможността да идем...нито нервите да изтраем "Деситооо!Хаййдеее!Танцувай с чуувствооо!Не разбрахте ли бееееее!Това е финалааа бееее!"

Едит:Исфинявам са за слобния коментар..мн я уважавам/х мацката..само тогава кат беше тфа ме издразни адски... :mrgreen: Ноу Уимин он дъ майк!

a? :-k