PDA

View Full Version : Една тема, относно думата "курва"



theworldleader
11-16-2006, 11:33
Пускам тази тема тука, защото ще говоря за курви и т.н.

Може ли да ми обесните, защото явно аз живея в някакъв друг свят.
Как така един човек(мъж по точно) ще види едно нормално момиче и веднага ще каже, че е КУРВА, без да я познава, дори не му пречи да го каже при положение, че за първи път я вижда ?
ТОва не ми е ясно?
Не мога да разбера, защо като едно момиче си облече поличка и веднага я мислят за курва ?
Първо, едно момиче поне според мен щом си облича пола иска да я харесват, но това не значи че да я мислят за курва..
Пък така е модерно, красиво..
Колко е хубаво да видиш едно прекрасно момиче, с хубаво тяло, с една поличка, да ти изпакне окото и това е, на мен това ми стига.

Да оставиме настрана този въпрос, ами какво ще кажете за това, че да речем едно момиче спи с едно момче.
После това момче разправя на всички, как я е ебал , как такова, как онакова и всичките му приятели стават ЕБАЧИ.
Смисал, че вече щом знаят подробности за нея, все едно те са я ебали и разправят на всички каква била, каква не била и такива..
Била курва и т.н.
Мн ми е странно, познавам много момчета, мои приятели, всичките са такива..
Не си правя някаква реклама, че не съм такъв, не съм наистина, но просто се чудя от къде идва всичко това ?

Atika
11-16-2006, 11:46
От детското им мислене, от комплексите им .. от какво ли не ..
Курва е момиче което се ебе с много момчета, а момче което се ебе с много момичета е "пич" ..това е някакво всеобщо разбиране, особено за мъжете .. А същност всеки си има собствен живот и нека го живее както си му харесва ..

theworldleader
11-16-2006, 11:47
От детското им мислене, от комплексите им .. от какво ли не ..
Курва е момиче което се ебе с много момчета, а момче което се ебе с много момичета е "пич" ..това е някакво всеобщо разбиране, особено за мъжете .. А същност всеки си има собствен живот и нека го живее както си му харесва ..

Права си, но идва един момент в които, не може да кажеш на любимия си, че преди това си се ебала с 22 момчета да речеме ?

Тя нека си го живее както иска, но после ще пати.
Пък за детското мислене не мисля, че си права, но аз мисля, че просто не мислят правилно и за годините си.

evil_lady_in_black
11-16-2006, 11:52
Повечето момчета си мислят че е голямо гереойство че е е*ал някоя .А относно курвите и на мене много пъти са ми казвали че приличам на курва като съм с по-къса поличка или някакви изрязани потничета.Ще ме извините но не е нормално за едно момиче което е в крак с модата и се облича супер фешън да я няричат курва :evil:

Майн
11-16-2006, 11:53
Цеци Пенев.

Зависи от човека. Аз съм ходил с момиче, която към тогавашната дата беше спала с доста повече от тази бройка, факта ми беше известен и въпреки всичко връзката ни си беше наред. Всичко зависи от това как приемаш нещата.
Лично аз избягвам да адресирам някое момиче с думата "курва" , дори зад гърба й. "Курва" можеш да наречеш някое момиче което спи с който спи там с цел постигане на нещо конкретно и използване на някого, не за удоволствие. Щото по тази логика 80% от мъжете трябва да попаднат под някакъв неизмислен още мъжки еквивалент на думата "курва".

Atika
11-16-2006, 11:54
Виж всеки си има минало , може някоя и с 33ма да е спала, това има ли значение когато изведнъж примерно среща правилния човек и го обича истински , ако и той изпитва същото нима миналото ще има значение ..
А относно детското мислене .. ходила съм с мои набори и с доста поІголеми и от там си правя изводи, че някои по големи никога няма да ме сочат по улиците и да казват "аз тая съм я ебал" .. А е отвратително тъпо да наречеш някоя добре изглеждаща мадама че е курва защото носи къси полички и подобни дрешки.. яд ги е че не може да я имат ..

theworldleader
11-16-2006, 11:55
ами тука проблема е, че момчетата не гледат как с кого и за какво се ебе едно момиче и дали изобщо се ебе, а как се облича, дали се държи надуто(предпазване)..

На мен лично МИ ПРЕЧИ, ако момичето с което ходя да има гадно минало..

Atika
11-16-2006, 11:57
На мен лично МИ ПРЕЧИ, ако момичето с което ходя да има гадно минало..

Сигурно ще го израстеш незнам .. искам да си отговориш защо ти пука че има гадно минала , защото сега може де бъде само твоя и да те обича както никоя друга или защото хората ще говорят че приятелката ти е боклук ??

mgxpower
11-16-2006, 12:00
Тъпо е ,че ако ти си спал със 100 момичета...ще ти се възхищават малеее тоя пич с колко жени е бил ...а за момичетата веднага им лепват етикет.."курва"
Ако едно момиче пусне на първата вечер на приятеля си той със сигурност ще раздуха..на приятелите си и ще каже "Тая голяма курва пусна ми на първата вечер" ,ако не му пусне на първата...вечер после след месец примерно ще раздуха "Тая курва не иска да ми пусне" от злоба....!
Забелязвал съм и при момичетата ,че досто често се обиждат на ....К....защото примерно едната свалила момче която другата не е можела....и веднага "Ебаси курвето...открадна ми пича...."
Мъжете сме инициатори за вкарването в леглото на нас как трябва да ни викат ?? "Курвари"???? въпреки ,че няма да се обидим толкова..някой може и да се възгордеят от дадената им "титла"!
Хората са измислили любовта за да правят секс..правете секс ,забавлявайте се колкото искате момчета....,но не наричайте момичетата с обидни думи...те най-добре знаят какви са !
А и момичетата са за да се уважат не да се обиждат!!!

theworldleader
11-16-2006, 12:00
Повярвай ми, не ми пука, кой какво ще каже и така стана, не ми пукаше и сега да ми се случи няма да ми пука!
Но мисълта, че преди това е правила ебати нещата..

theworldleader
11-16-2006, 12:02
Не ми пука с колко съм спал, не си ги записвам.
Дори много често забравям..
Правя секс за удоволствие.. това за момчето отгоре..

Майн
11-16-2006, 12:05
На мен лично МИ ПРЕЧИ, ако момичето с което ходя да има гадно минало..

И какво ти пречи. Ще отритнеш някой който те обича наистина, само защото преди това не е намерила това което търси в предните 20-ина и го е намерила в теб ли ?
Ще ти кажа и нещо друго. Оставил съм гаджето си на абсолютна свобода. Докато нещата между нас са си наред и има каквото има може да спи и с националния отбор ако иска, не ми дреме. Това момиче го обичам защото я е грижа за мен и защото ми показва че за нея струвам много повече от всички наоколо. Докато това е факт, изобщо не ме интересува дали е спала с някой, друг, или с колко е била преди това. Освен това може и по вестниците да напишат, че е курва, пак ще ми е все тая.

Като порастнеш още някоя и друга годинка ще разбереш, или поне се надявам.

theworldleader
11-16-2006, 12:08
Виж, принципно е така, знам го, разбирам го.
Но вътре в мен нещо ме ровичка да ми е гадно.
Не че като ми е гадно й и го натяквам или правя проблеми, просто ми е гадно..
от вътре ми е гадно, като се сетя, че това момиче което е до мен, което го гледам , преди това някой друг е правил ебати нещата с нея.. е тва е.

Atika
11-16-2006, 12:11
"Ебаси нещатата" са това че не и е пукало и се е забавлявала ..
Не казвам че подкрепям този начин на живот, но само обърнете внимание колко комплексари които страдат от всякакви скруполи има навсякаде и даже във форума .. Някоя като каже ми спала съм с 10 и веднага има боклук.. или че 13 год момиче се е проебало и пак е боклук .. и защо ..защото това не е правилно .. по кои правила живеем ?? Мога да ви разкажа някой неща за живота си .. да и аз може да изляза боклук и курва , но никой от хората които ме познават не са ме наричали така .. но все ще се намери 50% от форума който би ме оплюл!

theworldleader
11-16-2006, 12:13
"Ебаси нещатата" са това че не и е пукало и се е забавлявала ..
Не казвам че подкрепям този начин на живот, но само обърнете внимание колко комплексари които страдат от всякакви скруполи има навсякаде и даже във форума .. Някоя като каже ми спала съм с 10 и веднага има боклук.. или че 13 год момиче се е проебало и пак е боклук .. и защо ..защото това не е правилно .. по кои правила живеем ?? Мога да ви разкажа някой неща за живота си .. да и аз може да изляза боклук и курва , но никой от хората които ме познават не са ме наричали така .. но все ще се намери 50% от форума който би ме оплюл!

Бих се радвал се радвал да ми споделиш на ЛС.
Ами от от това, недосмислие, че преди е правила глупости идва всичко.
Не може да правиш да речем оргии, свирки на момче, само и само за да не те остави или да се отвори 6ти клас ?

Майн
11-16-2006, 12:15
от вътре ми е гадно, като се сетя, че това момиче което е до мен, което го гледам , преди това някой друг е правил ебати нещата с нея.. е тва е.

Ами успех с намирането на някоя девствена дето да ти даде същото внимание и любов. Аман от предрасъдъци.

Майн
11-16-2006, 12:19
Тъкмо видях една друга тема, в която казваш че си бил спал с едно момиче което било по-голямо дори и от теб. Какво мисли прятелката ти по този въпрос ? Мисли ли че си курва, или тази дума не ти приляга защото си мъж ?

theworldleader
11-16-2006, 12:21
Тъкмо видях една друга тема, в която казваш че си бил спал с едно момиче което било по-голямо дори и от теб. Какво мисли прятелката ти по този въпрос ? Мисли ли че си курва, или тази дума не ти приляга защото си мъж ?


Приятелю, аз нямам против че е правила секс, дадох ти пример за нещата които е правила, което сложи в кавички.
края на 5ти клас да те отворят по твое желание ?
аз не съм правил секс на 11 години.
да правиш секс с някой, които дори не харесваш, защото е футболист обаче..

Atika
11-16-2006, 12:28
Хората и тяхното мислене се променят ..понякога точно тези детски грешки ни карат да порастваме и да виждаме нещатата под друг ъгъл ..

air_J
11-16-2006, 12:38
Аз пък винаги съм се чудел защо момичетата се възмущават "ама, видите ли, как е възможно, момче спи с много - пич, момиче спи с много - курва". Хах, дотук добре, но когато същите тези те попитат с колко си спал и им изцепиш 2, или 3, или дори 4-5, те веднага изстрелват - "е, ама как може, наистина ли с толкова малко". Някой са фрапиращи случаи - ако не си еб.ал много путки, значи нямаш опит (независимо, че може да си спал стотици пъти с 1-2-3 момичета, за фрапиращите пак нямаш опит). Та накратко - защо така се получава?

Майн
11-16-2006, 12:44
края на 5ти клас да те отворят по твое желание ?
аз не съм правил секс на 11 години.
да правиш секс с някой, които дори не харесваш, защото е футболист обаче..

Разни хора, разни идеали.. Замисли се "приятелю" защо е поискала да бъде отворена на 11 години. Защото всичките сте си изградили такова комплексарско мислене, че едва ли не който не е праил секс на 15 години е пълен загубеняк и неудачник. Защото сте свикнали да си мерите пишките дори в буквалния смисал на думата, съдейки от многото теми за размера на пениса в този форум. Хваленето кой кого е изчукал или кой на кого не е пуснал води до това. И моля те не поставяй въпроса, че "всички така правят". Може и да правят, но ако не смяташ че е правилно не го прави, та дори и да си сам. Дай пример. Одавна съм надрасал времето на тези детски изпълнения, и дори по това време всички имаха опредлена граница на тактичност спрямо другите. Малко хора си позволяваха да употребяват думата "курва" по адрес на някое момиче та дори да беше преспала с половината клас. Причината "приятелю" поради която си правя труда да пиша в този форум е да споделя с вас малко личен опит, гледни точки и начин на мислене отдалечаващи се с поне 10 години от тези на по-голямата част от форума. Пиша защото съм си правил труда да чета какво пише по дебелите книги и интернет по въпроси касаещи и психология и секс и много други аспекти на хората. Но а вас четенето е работа за зубърите. Вие всичко разбирате и всичко знаете до момента в който не стане гафа и после "Ау.. ама то може ли? Как стана така ? Ко ши праим?". Хората които си правят труда да четат и пишат не са по-тъпи от вас колкото и да не ви се иска да го признаете. И както казваше героят на Дани ДеВито в един известен филм "Когато човек който взема по 400 долара на час реши да ти говори без пари, по-добре слушай".

suzanna
11-16-2006, 12:50
ami... vqrno e che na edno momiche koeto spi s mn muje se gleda mn mn po zle otkolkoto na edno momche koeto spi s mn momicheta taka e. fakt:(
a kolkoto do oblekloto. razbira se che vseki ima pravo da se oblicha kakto iska no suglasete se che ne e mn estetichno da se razhojdat nqkvi goli zadnici (ima i takiva poli) kolkoto i da sa hubavi te. bih oblqkla takava pola ako e zaradi priqtelq mi no shte sme na mqsto na koeto nqma da me gleda celiqt grad. razbira se che v kusoto nqma losho no vse pak da ima mqrka. i vse pak ne pretendiram da sum prava.

Майн
11-16-2006, 12:59
suzana - мярката си я определя всеки човек. Щом не ти пречи целият град да ти гледа задника и циците, какъв е проблема да ходиш с къса пола съшита от две носни кърпички. Някой жени се гордеят с формите си и не мислят че има какво да крият. Пък и смятам, че има такива на които вперените в тях мъжки погледи им доставят удоволствие, и въпреки всичко да си имат сериозни моногамни връзки.

11-16-2006, 14:12
Аз пък винаги съм се чудел защо момичетата се възмущават "ама, видите ли, как е възможно, момче спи с много - пич, момиче спи с много - курва". Хах, дотук добре, но когато същите тези те попитат с колко си спал и им изцепиш 2, или 3, или дори 4-5, те веднага изстрелват - "е, ама как може, наистина ли с толкова малко". Някой са фрапиращи случаи - ако не си еб.ал много путки, значи нямаш опит (независимо, че може да си спал стотици пъти с 1-2-3 момичета, за фрапиращите пак нямаш опит). Та накратко - защо така се получава?

Но това по мои наблюдения се случва доста по -рядко отколкото да се нарече едно момиче "Курва".
Мога да ви кажа, че ако страдах всеки път когато някой ме нарече курва, трябваше да съм се самоубила. Най- добрата ми преиятела е спала с 32ма човека и не съжалява за нито един. Защото е жена без предразсъдъци и комплекси, и е достатъчно самоуверена за да посрещне неодобрението на обществото. В момента има сериозна връзка от близо година и никога не би изневерила...

"Курва" е дума, употребявана през средновековието за жени които са спали с друг освен съпруга си- в смисъл, също ако са спали с някой преди да се оженят... И такива ми ти работи... КОфтито е, че въпреки че оттогава нравите би трябвало да са се променили, е същата работа. Всяка жена, която си позволи поведение, по- освободено от твоята представа, става курва автоматично...

Дребни душици колкото искаш...
И никой никога не гледа от другата гледна точка...
Сексът не е нещо лошо и нещо срамно...
2000 години и хората още не са го проумели... ](*,)

rosskata
11-16-2006, 14:14
Аз пък винаги съм се чудел защо момичетата се възмущават "ама, видите ли, как е възможно, момче спи с много - пич, момиче спи с много - курва". Хах, дотук добре, но когато същите тези те попитат с колко си спал и им изцепиш 2, или 3, или дори 4-5, те веднага изстрелват - "е, ама как може, наистина ли с толкова малко". Някой са фрапиращи случаи - ако не си еб.ал много путки, значи нямаш опит (независимо, че може да си спал стотици пъти с 1-2-3 момичета, за фрапиращите пак нямаш опит). Та накратко - защо така се получава?

Но това по мои наблюдения се случва доста по -рядко отколкото да се нарече едно момиче "Курва".
Мога да ви кажа, че ако страдах всеки път когато някой ме нарече курва, трябваше да съм се самоубила. Най- добрата ми преиятела е спала с 32ма човека и не съжалява за нито един. Защото е жена без предразсъдъци и комплекси, и е достатъчно самоуверена за да посрещне неодобрението на обществото. В момента има сериозна връзка от близо година и никога не би изневерила...

"Курва" е дума, употребявана през средновековието за жени които са спали с друг освен съпруга си- в смисъл, също ако са спали с някой преди да се оженят... И такива ми ти работи... КОфтито е, че въпреки че оттогава нравите би трябвало да са се променили, е същата работа. Всяка жена, която си позволи поведение, по- освободено от твоята представа, става курва автоматично...

Дребни душици колкото искаш...
И никой никога не гледа от другата гледна точка...
Сексът не е нещо лошо и нещо срамно...
2000 години и хората още не са го проумели... ](*,)

Аз съм , аз! Не убивайте невинни с камъни!

koalka
11-16-2006, 14:17
Еми ок,един полов акт между момичето и момчето.Ама момичето,което има постоянни такива полови актове е к***а!А момчето,което има много такива полови актове става е**ч,а не пич,както те самите си мислят и са с голямо самочувстие.Не мога аз поне да кажа,че едно момиче като облече къса пола става курва,но ако почне да се облича така постоянно-еми няма да ми направи много хубаво впечетление.Абе общо взето като се чукаш на всеки купон с различен си к***а за мен.Тва е.

rosskata
11-16-2006, 14:35
.Абе общо взето като се чукаш на всеки купон с различен си к***а за мен.Тва е.

Защо това е лошо? Можеш ли да ми дадеш логично обяснение?
Ако ти харесва и искаш да спиш с еди кой- си на някой купон, а на следвашия ти се прииска да спиш с друг, в това няма нищо лошо... :roll:

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 06:34
Тва и аз не мога да си го обясня-ако 1 момиче се облича супер с къси поли и изрязани потничета и казват веднага че е курва.И защо го правят всичко това-защото не могат да я имат!Тва е цялата философия.

bungle
11-17-2006, 06:42
Еваллата Майн!
Напълно съгласна съм с това,което си написал.
Народа е толкова коплексиран и стресиран.А по-лошото е,че и сме адски необразовани.
Интересно какво ли ще се случи в следващите 20-30 години?

krem4et0
11-17-2006, 06:44
Аз съм момиче,но подкрепям Цеци-ще ми е гадно да знам,че момчето е било с безчет момичето преди мен. Естествено в наши дни е нормално да има някоя бройка,но сам да не си ги знае и да се пита с тази само на кафе ли ходих или спахме-ами,гадно ще ми е определено.Защото вълкът козината си мени,но нравът никога и бил ли е женкар(или курва) ще си остане такъв.то просто е нещо,което трудно се поддава на съзнателно влияние!

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 06:46
Аз съм момиче,но подкрепям Цеци-ще ми е гадно да знам,че момчето е било с безчет момичето преди мен. Естествено в наши дни е нормално да има някоя бройка,но сам да не си ги знае и да се пита с тази само на кафе ли ходих или спахме-ами,гадно ще ми е определено.Защото вълкът козината си мени,но нравът никога и бил ли е женкар(или курва) ще си остане такъв.то просто е нещо,което трудно се поддава на съзнателно влияние! Евала мацка! =D> Обаче мен няма да ми е толкова с колко е спал преди мен-нали сега си е мой!

krem4et0
11-17-2006, 06:50
Аз пък винаги съм се чудел защо момичетата се възмущават "ама, видите ли, как е възможно, момче спи с много - пич, момиче спи с много - курва". Хах, дотук добре, но когато същите тези те попитат с колко си спал и им изцепиш 2, или 3, или дори 4-5, те веднага изстрелват - "е, ама как може, наистина ли с толкова малко". Някой са фрапиращи случаи - ако не си еб.ал много путки, значи нямаш опит (независимо, че може да си спал стотици пъти с 1-2-3 момичета, за фрапиращите пак нямаш опит). Та накратко - защо така се получава?
Че аз съм спала с един,който е бил само с мене-не мисля,че е повод за срам.Аз не се срамувам,а и той също,защото така е станало. Това,че имаш бройки не те прави пич или голям е**ч,защото както ти казваш-може да правиш секс с 1 партньор стотици пъти,а може със 100 по 1 път. разлика в броя на сексуалните ти контакти няма,само че по-добър любовник ще си в първия случай,защото познаваш партньора,знаеш какво му харесва,занаеш до къде можеш да стигнеш и изобщо се познавате добре и сексът става в 1 особено синхрон.А и те е грижа за партньорът,което оказва влияние и върху качеството на сексът. Не се заяждам-просто подкрепям мнението ти. А и да ти кажа-така говорят само комплексарите си обсъждат бройките си мерят половите възможности по тях!Явно вас мъжете темата бройки е много важна,ама да знаете как падате в нашите очи.........................

air_J
11-17-2006, 11:05
Аз горе-долу същото се опитвам да обясня. Само дето мнозинството от момичетата смятат, че си едва ли не супер зле, ако не си ебал десетки путки, а после същите питат "ама защо момче с бройки - пич, момиче с бройки - курва?". Категорично казвам, че това не са всички момичета, но също така категорично казвам, че това са мнозинството от момичетата. А относно тази с 32 бройки - ебати курвата, хич не завиждам на приятеля и (особено ако има чувства). Ебати съдбата - да ходиш по улиците и със всеки втори да се поздравяваш със "баджанак, как е?". Ако ще и тесногръд да съм, човек с предразсъдъци, или каквото и да било, но момиче с 32 бройки си остава курва, колкото и широко скроен да си.
П.С.> rosskata, кога ще ходим по купони със сестра ти? :-k

just a girl
11-17-2006, 12:37
Виж, принципно е така, знам го, разбирам го.
Но вътре в мен нещо ме ровичка да ми е гадно.
Не че като ми е гадно й и го натяквам или правя проблеми, просто ми е гадно..
от вътре ми е гадно, като се сетя, че това момиче което е до мен, което го гледам , преди това някой друг е правил ебати нещата с нея.. е тва е.

Ceci Penev, tova koeto pi6e6 sa vse edno sumite na gadjeto mi! Toi misli po su6tiq na4in! Govorili sme si nqkolko puti imenno na tazi tema, teoriti4no kakvo bi go vuzprqlo da bude s momi4e, koeto e spalo s dosta mom4eta , no puk sega obi4a nego i toi su6to kaza, 4e bi mu bilo adski gadno samo kato si pomisli s kolko kakvo e pravila! Az puk ne smqtam 4e kato spi6 s mnogo mom4eta, moje6 da go nare4e6 tursene na Pravilniq, kakto be6e pisal nqkoi po-gore [-X Izvinqvaite, ama ima i drugi na4ini na tursene, vse pak ti zapo4va6 vruzka (v pove4eto slu4ai) predi da si spal s nqkogo...A kurva za men ne se opredelq p drehite, a po povedenieto i, otno6enieto i kum mujete...

Майн
11-17-2006, 12:57
just a girl - предполагам с "търсенето на правилния" адресираш моя постинг. Не, права си не се търси така. Но няма смисал да обличаш расото докато дойде въпросния правилен. Чакаш няколко години правилния, влюбваш се прекарваш две чудесни години и той те зарязва, колкото и правилен да ти се е струвал в началото, а ти си пропиляла маса време да го чакаш, вече наближаваш 30, абсолютно си убедена, че правилен човек няма и мразиш всички заради един в който си се излъгала. Как ти харесва такъв сценарии ? Ще кажеш, че правилния се познава от далеч. Да ама не. Той не размахва трансперант. Трябва да прекараш известно време с един човек за да разбереш дали е ТОЙ. А това мнгоо рядко става от първия път.

Alira
11-17-2006, 13:32
много яка тема.Познато ми е това.Повечето ми казват имаш курвенско излъчване а въобще не е така.Аз съм обикновено момиче,черна коса и може би единственото нещо което не всички го имат а аз го имам е обецата на носа и все пак за мен това не е курвенско.Днес бях с къса пола на даскало и по пътя поне 3-4 човека ми казаха :Тая е ебахти курвата" .Много се изнервям като става така,защото знам че не съм такава.
А по въпроса за момчетата които ебат и разказват имам подобен случай и се получи много тъпо.Тои ми беше първият и беше ходил налява и надясно да разправя че ме бил ебал.После се оказа че имаме общи познати от моето даскало и те ми казаха един ден "а, значи ти си онази дето ..... я е наебал".И на мен ми стана много тъпо , защото мислех че не е като другите , но явно съм грешала.Сега вече много трудно се доверявам на момче,за да не ме изкарат поредната курва. :-s :-s

11-17-2006, 14:03
Adelira^ - именно там е проблема. Заради еин гъз слагаш всички под общ знаменател. Защо мислите говоря, че човек трябва да се забавлява на първо място и това което върши да му доставя удоволствие. Защото когато се чувства добре и в свой води, няма да му пука че е "курва" ако става въпрос за секс, че е "зубър" (което незнам защо се води за обида), когато му харесва да се занимава с училището. Защо никой не гледа нещата от другата гледна точка. Защо хората казват за някое момиче че е курва. Ами защото не им е пуснала на тях, или не са се оказали достатъчно подходящи да задържат това момиче и ги е сменила с друг. Някак си не ми се вярва да откажат ако някоя такава "курва" им предложи. В този момент те изведнъж почват да я разбират и да се дистанцират от останалите. Щото ще си "натопят чушките" и ще има с какво да се правят на мъже после. Просто погледни нещата така.. той разправя на ляво и надясно че "те е ебал", защото явно нещо го гризе и има нужда да се докаже. Хората които са уверени в себе си нямат нужда от каквито и да било хвалби (не говоря за секса само), нямат нужда да се доказват на никого. Аи между другото този манталитет е една от прияините момичета на по 15-16-17 години да излизат с 10 години по-големи батковци от тях. Просто знаят как да се държат с едно момиче и да го накарат да се почувства важно, а не някой парцал.

Майн
11-17-2006, 14:04
тъй де.. пак забрайх да се подпиша, а нямам намерение да се регистрирам.

Nen0RmalniK
11-24-2006, 21:40
Пускам тази тема тука, защото ще говоря за курви и т.н.

Може ли да ми обесните, защото явно аз живея в някакъв друг свят.
Как така един човек(мъж по точно) ще види едно нормално момиче и веднага ще каже, че е КУРВА, без да я познава, дори не му пречи да го каже при положение, че за първи път я вижда ?
ТОва не ми е ясно?
Не мога да разбера, защо като едно момиче си облече поличка и веднага я мислят за курва ?
Първо, едно момиче поне според мен щом си облича пола иска да я харесват, но това не значи че да я мислят за курва..
Пък така е модерно, красиво..
Колко е хубаво да видиш едно прекрасно момиче, с хубаво тяло, с една поличка, да ти изпакне окото и това е, на мен това ми стига.

Да оставиме настрана този въпрос, ами какво ще кажете за това, че да речем едно момиче спи с едно момче.
После това момче разправя на всички, как я е е*** , как такова, как онакова и всичките му приятели стават е**ЧИ.
Смисал, че вече щом знаят подробности за нея, все едно те са я ебали и разправят на всички каква била, каква не била и такива..
Била курва и т.н.
Мн ми е странно, познавам много момчета, мои приятели, всичките са такива..
Не си правя някаква реклама, че не съм такъв, не съм наистина, но просто се чудя от къде идва всичко това ? nenam bace ama spored men ot prav pogled ne moje6 da kaje6 dali nqkoe momiche e kurva osven ako ne q vidi6 da visi na magistralata ili na nqkoq ulichka i da chaka nqkoi da mine da q opravi za pari.. inache taka ot prav pogled ne stava, taka kazvat kato vidqt nqkoe momiche kurva 6toto nosi kasa polichka a te s deckoto si mislene.. taka mislqt che koqto nosi kasa pola i i se vijda otdolu pra6kite e kurva.. ne e taka moje prosto da obicha da si pokazva prelestite :D